ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 10/8

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                                                             ПРОЕКТ      
                             РІШЕННЯ                                  
 

від 23 грудня 2016 року №
         м. Ковель
 
Про районний бюджет на 2017 рік
 
Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 77 Бюджетного кодексу України районна рада вирішила:
1. Визначити на 2017 рік:
- доходи районного бюджету у сумі 197306,620 тис.грн., у тому числі доходи загального фонду районного бюджету 196799,580 тис.грн., доходи спеціального фонду районного бюджету 507,040 тис.грн. згідно з додатком № 1 цього рішення;
- видатки районного бюджету за головними розпорядниками коштів районного бюджету та бюджетними програмами у сумі 197306,620 тис.грн., у тому числі  видатки загального фонду районного бюджету 196799,580 тис.грн., видатки спеціального фонду районного бюджету 507,040 тис.грн. згідно з додатком № 3 цього рішення;
- повернення кредитів до районного бюджету у сумі 172,000 тис.грн., у тому числі повернення кредитів до спеціального фонду районного бюджету 172,000 тис.грн. згідно з додатком  № 4 цього рішення;
- надання кредитів з районного бюджету у сумі 172,000 тис.грн., у тому числі надання кредитів із спеціального фонду районного бюджету - 172,000 тис.грн. згідно із додатком №4 цього рішення.
2. Установити, що у 2017 році відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України у бюджетному процесі на рівні районного бюджету застосовується програмно – цільовий метод бюджетування.
3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету на 2017 рік у сумі 450,0 тис.гривень.
4. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти згідно із додатком №5 цього рішення.
5. Затвердити на 2017 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 50,0 тис.гривень.
6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету  на 2017 рік за їх економічною структурою:
-  оплата праці (КЕКВ 2110);
-  нарахування на оплату праці  (КЕКВ 2120);
-  медикаменти та перев’язувальні матеріали (КЕКВ 2220);
-  продукти харчування (КЕКВ 2230);
-  оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 2270);
-  соціальне забезпечення (КЕКВ 2700);
-  поточні трансферти місцевим бюджетам (КЕКВ 2620);
7. Затвердити у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 530,830 тис.грн. згідно із додатком № 7 цього рішення.
Установити, що у 2017 році використання бюджетних коштів на реалізацію місцевих програм здійснюється за порядками, що затверджуються районною радою або районною державною адміністрацією.
8. Затвердити формулу розподілу субвенції з районного бюджету бюджетам сіл на утримання дитячих дошкільних закладів, будинків культури та клубів на 2017 рік згідно із додатком №8 цього рішення.
9. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.
         10. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2017 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та міжбюджетні трансферти з інших бюджетів.
11. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2017 рік є:
 у частині доходів надходження, визначені статтею 691  Бюджетного кодексу України;
у частині кредитування повернення коштів, наданих для кредитування індивідуальних сільських забудовників.
12. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
13. Відповідно до частини 8 статті 16 Бюджетного кодексу України дозволити управлінню фінансів райдержадміністрації у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України,  здійснювати в межах поточного бюджетного періоду розміщення на конкурсних засадах тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитах в установах банків з зарахуванням відсотків за їх користування до загального фонду районного бюджету.
14. Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації:
- розподіляти та перерозподіляти обсяги асигнувань відповідних субвенцій з державного та місцевих бюджетів з урахуванням фактично нарахованих обсягів витрат, змін показників міжбюджетних відносин державного та інших місцевих бюджетів з районним бюджетом та вимог інших нормативно-правових актів;
- перерозподіляти обсяги асигнувань інших субвенцій з урахуванням змін показників міжбюджетних відносин районного бюджету з обласним та іншими місцевими бюджетами;
- за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ району проводити розподіл додаткових дотацій з державного бюджету та за обґрунтованим зверненням головних розпорядників коштів районного бюджету перерозподіл видатків за бюджетними призначеннями у розрізі функціональної і економічної класифікації видатків загального та спеціального фонду, програм, що фінансуються з районного бюджету, і об’єктів, будівництво яких проводиться за рахунок бюджету розвитку, без зміни загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів районного бюджету.  
15. Установити, що, у разі зміни назв структурних підрозділів районної державної адміністрації, повноваження головних розпорядників коштів районного бюджету, визначених цим рішенням, передаються структурним підрозділам райдержадміністрації, які є їх правонаступниками.
          Управлінню фінансів райдержадміністрації, Ковельському управлінню Державної казначейської служби України у Волинській області, структурним підрозділам райдержадміністрації після зміни назв структурних підрозділів районної державної адміністрації забезпечити зміни назв головних розпорядників коштів районного бюджету у документах, що використовуються у бюджетному процесі.
Установити, що передача бюджетних призначень від головних розпорядників коштів районного бюджету новоствореним структурним підрозділам райдержадміністрації у 2017 році здійснюється відповідно до вимог частини 6 статті 23 Бюджетного кодексу України.
16. Додатки № 1- 6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
 
 
 
Голова районної ради                                                                                 А. Броїло 
 
 
Карпюк  59 232





Пояснювальна записка
до проекту районного бюджету на 2017 рік
 
Соціально-економічний стан району
 
Аналіз розвитку окремих галузей та сфер діяльності району свідчить про те, що у 2016 році у більшості галузей та сфер діяльності господарського комплексу району вдалося забезпечити стабільні тенденції розвитку, реалізовувалися організаційні заходи щодо вирішення актуальних питань та мінімізації їх впливу на економіку, вирішувалися соціальні питання.
      Підтримці економічного розвитку району сприяло зростання обсягу сільськогосподарського виробництва. За 9 місяців 2016 року у галузі сільського господарства агроформуваннями району вироблено на 20,2 відсотка більше продукції, ніж за відповідний період торік. Основу структури сільськогосподарського виробництва району становлять: рослинництво – 58 відсотків, тваринництво – 42 відсотки.
         За 9 місяців 2016 року підприємствами району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 150,3 млн.гривень. 45,9 відсотка промислової продукції підприємства реалізують в межах України (внутрішній оборот), решта – 54,1 відсотка за її межами (зовнішній оборот).       Найбільшою є частка продукції переробної промисловості, яка становить 97,0 відсотків.
         Господарський комплекс району працює прибутково. Фінансовий результат до оподаткування великих та середніх підприємств району за січень-вересень 2016 року становить 64,9 млн.грн. прибутку.
         Суб’єктами господарювання району (юридичними особами) за 9 місяців 2016 року освоєно (використано) 79811 тис.грн. капітальних інвестицій (власних коштів), що становить 2 відсотка до загальнообласного показника. Кошти іноземних інвесторів в економіку району в поточному році  не залучались.
                 Обсяги імпортних операцій господарюючих суб’єктів району зросли на 14,9 відсотка і за 9 місяців 2016 року становили 6022,1тис.дол. США. Експорт товарів знизився на 29 відсотків і склав 3580,7 тис.дол. США. В загальнообласних обсягах експорту та імпорту підприємства району займають по 0,8 відсотка.
Стабільними залишаються надходження від суб’єктів малого підприємництва - 39 відсотків від загального надходження до бюджетів всіх рівнів.
Значна увага районною владою приділяється питанням роботи Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації. За 9 місяців 2016 року суб’єктам звернень надано 8930 адміністративних послуг.
Рішенням сесії районної ради від 24 листопада 2016 року №9/16 затверджено перелік інвестиційних проектів, які заплановано реалізовувати в Ковельському районі в 2017 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку та коштів місцевих бюджетів.
З метою забезпечення безперебійного транспортного сполучення на території Ковельського району для експлуатаційного утримання, капітальних і поточних ремонтів доріг державного значення, доріг загального користування та доріг комунальної власності селищних, сільських рад виконані роботи за рахунок усіх джерел фінансування на суму 16 млн. 384 тис. 686 грн. (41 об’єкт),
         Забезпечено своєчасну виплату пенсій 10531 пенсіонерам району. Зросла середньомісячна заробітна плата штатних працівників району.
Пріоритетним напрямком є і залишається економія енергоносіїв, насамперед зменшення споживання природного газу, питання децентралізації, об’єднання територіальних громад.
Разом з тим, на соціально-економічний розвиток району, як і держави в цілому, мала вплив військова агресія на сході держави. Усе це, безумовно, відобразилося на показниках розвитку району в 2016 році.
Тому          основною метою розвитку району в 2017 році є відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане передумовою для розв’язання соціально-економічних проблем, підвищення добробуту та якості життя населення за рахунок позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентності. 
До загального фонду місцевих бюджетів району за 11 місяців 2016 року надійшло 40285,1 тис.грн. платежів, що становить 117,5 відсотка до затвердженого на цей період бюджетного призначення з урахуванням змін. Понад планові показники надійшло 6007,9 тис. гривень.
Найбільшу питому вагу (44,6 відсотка) у доходах загального фонду займає податок на доходи фізичних осіб. За 11 місяців 2016 року до районного бюджету надійшло 17976,1 тис.грн. цього податку (102 відсотки до річного плану). Порівняно з відповідним періодом минулого року його надходження у співставній базі зросли на 7171,4 тис.грн., або на 66,4 відсотка. За темпом росту надходжень податку на доходи фізичних осіб Ковельський  район займає 2 місце серед районів області.
Суттєвим ресурсом власних доходів загального фонду місцевих бюджетів стабільно залишається запроваджений у 2015 році акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Загальна сума надходжень вказаного податку за 11 місяців 2016 року становить 7540,4 тис.грн., що на 2167,3 тис.грн., або на 40,3 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року. Вагомо наповнюються місцеві бюджети і за рахунок податку на майно та єдиного податку, яких відповідно надійшло 6455,1 тис.грн. та 5380,7 тис.грн., що майже у два рази більше минулорічних надходжень за 11 місяців.
Станом на 1 грудня цього року із 23-х місцевих бюджетів не забезпечено виконання річних бюджетних призначень з урахуванням змін дохідної частини загального фонду 5-ти бюджетів, які по завершенню бюджетного року будуть виконані.
Районний бюджет виконано на 111,9 відсотка, понад бюджетне призначення надійшло 1936,3 тис. гривень.
Порівняно з відповідним періодом 2015 року у співставній базі, доходи загального фонду місцевих бюджетів зросли на 15098,5 тис.грн., або на 59,9 відсотка.
З державного бюджету місцевим бюджетам району перераховано в повному обсязі передбачену на січень – листопад 2016 року базову дотацію в сумі 8153,2 тис.грн, 169205,2 тис.грн цільових субвенцій.
Обсяг надходжень до місцевих бюджетів, отримані трансферти з державного бюджету забезпечили належне функціонування установ та закладів соціально-культурної сфери району, що утримуються за рахунок місцевих бюджетів, що, в свою чергу, сприяло стабільності соціально-економічної ситуації в районі.
Видатки загального фонду місцевих бюджетів за одинадцять місяців 2016 року проведено на 182444,2 тис.грн., або на 87,2 відсотка до запланованих річних показників з урахуванням змін. Галузі соціально-культурної сфери району профінансовані в сумі 169551,5 тис.грн., що становить 88,2 відсотка до річних призначень.
Пріоритетними у виконанні видаткової частини місцевих бюджетів у 2016 році, як і в попередні роки, залишалися питання своєчасної виплати заробітної плати у бюджетній сфері, проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги, забезпечення інших виплат соціального спрямування. В районі забезпечується своєчасна виплата заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ та організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів, у повному обсязі до нарахувань проводяться виплати допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим громадянам, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу та інші соціальні виплати.
Формування проекту районного бюджету на 2017 рік здійснено з урахуванням тенденцій соціально-економічного розвитку району, що склались у поточному році, виконання районного бюджету у 2016 році та на основі прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2017 рік, схваленого постановою Кабінету Міністрів України від 01 липня 2016 року № 399, з урахуванням очікуваних змін до законодавства щодо росту мінімальної заробітної плати та зростання середньої заробітної плати.
 
Прогноз районного бюджету на 2018-2019 роки
 
Процес складання прогнозу місцевого бюджету на два наступні за звітним періоди регламентовано частинами третьою – п’ятою статті 21 Бюджетного кодексу України.
Прогноз місцевого бюджету – документ, що визначає прогнозні показники фінансових ресурсів місцевого бюджету на два наступні за плановим бюджетні періоди для забезпечення завдань і функцій, які здійснюються органом місцевого самоврядування і є орієнтиром бюджетної політики адміністративно-територіальної одиниці у середньостроковому періоді для збалансування напрямів політики розвитку з бюджетними можливостями.
Подається прогноз до відповідних місцевих рад разом з проектом рішення про місцевий бюджет, уточнюється на підставі схваленого Кабінетом Міністрів України прогнозу Державного бюджету України на наступні за плановим два бюджетні періоди і прийнятого рішення про місцевий бюджет та схвалюється місцевими державними адміністраціями.
Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 і 2019 роки, схвалений постановою Кабінету Міністрів України від 01липня 2016 року № 399 і передбачає ріст індексу споживчих цін на 106,7-109,2 відсотка у 2018 році, 105,6-107,0 відсотка у 2019 році, ріст середньомісячної заробітної плати до розміру 6825-6776 грн. у 2018 році та 7751-7577 грн. у 2019 році.
Міністерством фінансів України листом від 04 серпня 2016 №31-05180-14/21/22616 доведено прогнозний обсяг на 2018 - 2019 роки прожиткового мінімуму для громадян, показників мінімальної заробітної плати та І-го тарифного розряду Єдиної тарифної сітки.
Враховуючи подання до Верховної Ради України законопроектів щодо змін у визначенні мінімальної заробітної плати та збільшення її розміру з 1 січня 2017 року до 3200 гривень, основні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2018 і 2019 роки та відповідні розрахунки Мінфіну підлягають перегляду, що унеможливлює включення до Прогнозу районного бюджету на 2018-2019 роки індикативних показників доходів та витрат.
Відповідні розрахунки будуть включені до Прогнозу районного бюджету на 2018-2019 роки після схвалення Кабінетом Міністрів України прогнозу Державного бюджету України на 2018-2019 роки.
Бюджетна і податкова політика на районному рівні у середньостроковій перспективі має бути спрямована на вирішення наступних основних завдань:
підвищення фінансової спроможності місцевих бюджетів району та забезпечення на цій основі підвищення рівня життя мешканців району і економічного розвитку району;
мінімізації ухилення від сплати податків, в тому числі за рахунок збільшення ролі органів місцевого самоврядування у контролі за дотриманням законодавства про працю суб’єктами господарювання та недопущення зростання недоїмки до місцевих бюджетів;
забезпечення у ході затвердження та виконання місцевих бюджетів збалансованої бюджетної політики, концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах розвитку району, урахування в показниках бюджетів у повному обсязі потреби в коштах для здійснення соціальних виплат та розрахунків за енергоносії, недопущення утворення бюджетної заборгованості за основними соціальними виплатами та витратами на оплату спожитих енергоносіїв та комунальних послуг;
підвищення ефективності видатків місцевих бюджетів шляхом забезпечення дотримання вимог чинного бюджетного законодавства учасниками бюджетного процесу на всіх його стадіях, посилення фінансової дисципліни при використанні коштів місцевих бюджетів, збільшення прозорості формування та виконання бюджету, проведення постійного моніторингу показників ефективності витрат, кількісних та якісних показників здійснення видатків місцевих бюджетів;
забезпечення переходу районного бюджету на програмно-цільове бюджетування, підвищення на цій основі рівня обґрунтованості бюджетного планування на місцевому рівні.
Бюджетна політика на період до 2020 року в районі спрямовуватиметься, у першу чергу, на забезпечення стабільності фінансування соціальних витрат, пов’язаних з виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери, реалізацією соціальних гарантій і соціального захисту вразливих верств населення, забезпечення гідних умов життєдіяльності для кожного громадянина.
Разом з тим, надзвичайно важливим у цьому періоді має стати збільшення інвестиційної складової місцевих бюджетів, підтримка економічного зростання, оновлення закладів бюджетної сфери та соціальної інфраструктури, стимулювання переходу до інноваційно-інвестиційної моделі розвитку, реалізація державних структурних реформ у бюджетній сфері та економіці, зокрема, у медицині, освіті, житлово-комунальному господарстві.
Одним з основних завдань бюджетної політики на 2018-2019 роки в умовах реформування бюджетної сфери є забезпечення упорядкування та оптимізації місцевих цільових програм шляхом концентрації бюджетних видатків на пріоритетних напрямах розвитку економіки та соціальної сфери, недопущення необґрунтованого збільшення чисельності працівників бюджетної сфери, забезпечення дотримання вимог чинного бюджетного законодавства учасниками бюджетного процесу на всіх його стадіях.
Тому, фінансування бюджетних витрат на період до 2020 року здійснюватиметься в рамках жорсткої економії бюджетних коштів. В цих умовах визначальним стане підвищення ефективності видатків, що відбуватиметься на основі їх пріоритезації та оцінки ступеня досягнення очікуваних результатів.
 
Міжбюджетні відносини
 
В рамках децентралізації в районі протягом 2016 року утворені три об’єднані територіальні громади (Люблинецька селищна, Дубівська і Поворська сільські ради) і відповідно до Закону України від 21 грудня 2016 року №5000 «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з 1 січня 2017 року новоутворені громади набули прямих міжбюджетних відносин з Державним бюджетом України.
Загальний обсяг фінансових ресурсів загального фонду районного бюджету з урахуванням визначених параметрів складе у 2017 році 196799,6 тис.грн., в тому числі міжбюджетні трансферти з держбюджету – 56298,2 тис.грн., субвенції на соціальний захист населення - 124984,5 тис.грн., трансферти з інших місцевих бюджетів – 8116,9 тис.грн., власні доходи – 7400 тис.гривень.
У бюджеті 2017 року залишається діюча сьогодні система горизонтального вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів через надання базової дотації місцевим бюджетам та вилучення реверсної дотації до державного бюджету.
Міжбюджетні відносини передбачаються лише між державним бюджетом та обласними, районними, міськими (міст обласного значення) бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад.
Міжбюджетне вирівнювання здійснюватиметься лише за двома податками:
  • податком на прибуток підприємств для обласних бюджетів;
  • податком на доходи фізичних осіб для бюджетів міст, районів, об’єднаних територіальних громад та обласних бюджетів.
Вирівнювання за іншими платежами не здійснюватиметься, їх надходження в повному обсязі залишаться в розпорядженні місцевих органів влади.
Для визначення обсягу дотації обраховується співвідношення надходжень на одного жителя з відповідним показником середньому по Україні. При цьому, механізм вирівнювання передбачає, що місцеві бюджети з рівнем надходжень нижче 0,9 середнього показника по Україні отримають базову дотацію (але лише 80 відсотків суми, необхідної для досягнення показника 0,9), для підвищення рівня їх забезпеченості. Для місцевих бюджетів з рівнем надходжень в межах від 0,9 до 1,1 вирівнювання не здійснюватиметься.
При розрахунку обсягу дотацій (базової/реверсної) використовувались офіційні дані звітності Державної служби статистики України щодо наявного населення станом на 01.01.2016 та Державної казначейської служби України – про фактичні надходження податку на доходи фізичних осіб 2015 рік.
З урахуванням зазначеного, середній рівень надходжень на 1 жителя, який використано при розрахунку дотацій склав по:
податку на доходи фізичних осіб для бюджетів міст обласного значення, районних бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад – 1003,76 грн.
Тобто, базову дотацію отримують бюджети міст, районів, об’єднаних територіальних громад, у яких находження податку на доходи фізичних осібна 1 жителя нижче 903,38 грн.
Надходження податку на доходи фізичних осіб на 1 жителя нашого району (без врахування населення об’єднаних територіальних громад становить 287,57 гривень. Обсяг базової дотації для бюджету району складає 7023,2 тис.грн. (903,38-287,57)*14256 чол.*80%). Відповідним чином обрахований обсяг базової дотації для Велицької, Голобської, Люблинецької, Поворської ОТГ, обсяг яких відповідно склав 2194,5; 3749,3; 2761,6; 2114,6 тис.гривень.
Реверсна дотація передбачається, коли надходження на 1 жителя становлять для бюджетів міст обласного значення, районних бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад – вище 1 104,14 гривень. Бюджет Дубівської ОТГ обрахований з реверсною дотацією в сумі 160,8 тис. гривень.
Порівняно з минулим роком обсяг базової дотації в цілому по району збільшено на 3924,6 тис.грн., або 28,5 відсотка, що зумовлено зменшенням індексу податкоспроможності району.
Відповідно до показників міжбюджетних трансфертів, передбачених у Законі України «Про державний бюджет України на 2017 рік» передбачено медичну субвенцію. Її обсяг в цілому для району склав 30178,9 тис.грн., в тому числі для районного бюджету - 10620,0 тис.грн., Велицької ОТГ – 3003,1 тис.грн., Голобської ОТГ – 5705,4 тис.грн., Люблинецької ОТГ – 4787,7 тис.грн., Дубівської ОТГ – 2721,7 тис.грн., Поворської ОТГ – 3341,0 тис.гривень. Порівняно з минулим роком обсяг медичної субвенції в цілому по району збільшено на 6431,8 тис.грн., або 27,1 відсотка. Відповідно до бюджетного законодавства з урахуванням прийнятих змін, медична субвенція передбачена для оплати поточних витрат медичних установ, крім видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.
Обсяг освітньої субвенції з державного бюджету на 2017 рік для району в цілому становить 76716,5 тис.грн., в тому числі для районного бюджету – 30806,5 тис.грн., Велицької ОТГ – 8462,2 тис.грн., Голобської ОТГ – 12048,1 тис.грн., Люблинецької ОТГ – 7356,8 тис.гривень. Порівняно з минулим роком обсяг освітньої субвенції в цілому по району збільшено на 9060,3 тис.грн., або 13,4 відсотка. У 2017 році кошти освітньої субвенції спрямовуватимуться виключно на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів.
У зв’язку зі змінами у порядку надання освітньої та медичної субвенції та передачі значної частини витрат на місцевий рівень Міністерством фінансів України заплановано передачу у 2017 році місцевим бюджетам додаткової дотації на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я у таких обсягах: район – 21656,8 тис.грн., з них районний бюджет – 7848,5 тис.грн., Велицька ОТГ – 2288,8 тис.грн., Голобська ОТГ – 3820,7 тис.грн., Люблинецька ОТГ – 2530,7 тис.грн., Дубівська ОТГ – 2995,7 тис.грн., Поворська ОТГ – 2173,2 тис. гривень.
          Обсяг субвенції на виконання програм соціального захисту і соціального забезпечення враховано відповідно до проекту рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2017 рік» по району в цілому і становить 124984,5 тис. грн., а саме:
обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу - 91789,4 тис.грн.;
обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 23894,0 тис.грн.;
обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу - 7680,4 тис.грн.;
обсяг субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» - 1620,7 тис.гривень.
Проектом рішенням обласної ради «Про обласний бюджет на 2017 рік» на реалізацію окремих програм для району виділено іншу субвенцію загальним обсягом 290,9 тис.грн., з них на:
відшкодування витрат на здійснення поховання учасників бойових дій та інвалідів війни – 42,8 тис.грн.;
пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 134,8 тис.грн.;
компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту і транспортне обслуговування та встановлення телефонів інвалідам І та ІІ груп – 23,3 тис.грн.;
на забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа – 90,0 тис.гривень.
Субвенцію на забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа передбачено для Голобської ОТГ у сумі 30,0 тис. гривень.
        Відповідно до угоди з міською радою, планується субвенція на утримання об’єктів спільного користування у сумі 1919,2 тис.грн. на обслуговування міського населення в бібліотеках централізованої бібліотечної системи, що на 297,1 тис.грн., або 18,3 відсотка більше в порівнянні з минулим роком.
            Крім того, на утримання закладів соціально-культурної сфери та надання ними відповідних послуг жителям об’єднаних громад в районному бюджеті планується інша субвенція з бюджетів ОТГ в сумі 5906,8 тис.грн., в тому числі Велицької ОТГ в сумі 807,1 тис.грн., Голобської ОТГ – 1953,4 тис.грн., Люблинецької – 846,7 тис.грн., Дубівської ОТГ – 1014,6 тис.грн., Поворської ОТГ – 1285,0 тис.гривень.
 
 
Доходи районного бюджету
 
Розрахунок дохідної частини районного бюджету на 2017 рік здійснено відповідно до норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України із врахуванням децентралізації та тенденцій відновлення економічного зростання господарського комплексу району. Основою для формування прогнозних показників районного бюджету на 2017 рік стали пропозиції Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції та його очікуване виконання за 2016 рік.
Станом на 01 грудня 2016 року до загального фонду районного бюджету залучено 18157,7 тис.грн. власних доходів, в тому числі 17976,1 тис.грн. податку та збору на доходи фізичних осіб, 179,8 тис.грн. адміністративного збору за проведення державної реєстрації, 1,8 тис.грн. інших надходжень. Виконання становить 102,4 відсотка до призначеного на рік з урахуванням внесених змін.
До спеціального фонду районного бюджету у 2016 році надійшло 1546,8 тис.грн. власних надходжень бюджетних установ та 3949,8 тис.грн. іншої субвенції з Дубівського сільського бюджету на будівництво навчальних приміщень ЗОШ І-ІІІ ступенів в с Вербка.
Дохідна частина районного бюджету на 2017 рік (без врахування міжбюджетних трансфертів) сформована в загальній сумі 7907,0 тис.грн., у тому числі 7400,0 тис.грн. – загальний фонд, 507,0 тис.грн. – спеціальний фонд.
Основним джерелом доходів загального фонду районного бюджету є податок на доходи фізичних осіб, обсяг якого прогнозується у сумі 7140,0 тис. гривень. Крім того, плануються надходження адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у сумі 35,0 тис.грн. і адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у сумі 225,0 тис. гривень.
При прогнозуванні податку на доходи фізичних осіб враховано  оподаткування доходів фізичних осіб за основною ставкою 18 відсотків та надання податкової соціальної пільги на рівні 50 відсотків прожиткового мінімуму для працездатних осіб для будь-якого платника податку за умови, що дохід не перевищує 2240 гривень (1,4 прожиткового мінімуму для працездатних осіб). Враховуючи ріст мінімальної заробітної плати у наступному році до 3200 грн. право на податкову соціальну пільгу матимуть лише платники податку із неповною зайнятістю або пільгові категорії платників (що утримують 2-х і більше дітей, інваліди І і ІІ груп, одинокі матері і ін.).
Ріст надходжень 2017 року прогнозується на рівні 115,3 відсотка до очікуваного показника 2016 року без врахування ПДФО який зараховуватиметься до бюджетів об’єднаних громад. Прогнозний обсяг адміністративного збору за державну реєстрацію розраховано з урахуванням динаміки його надходжень у 2016 році та пропозицій, наданих відділом державної реєстрації.
 

 
Єдиним джерелом спеціального фонду районного бюджету є власні надходження бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету. Їх обсяг на 2017 рік визначено в сумі 507,0 тис.грн. на основі розрахунків головних розпорядників коштів районного бюджету.
 

Видатки районного бюджету
 
Прикінцевими та перехідними положеннями Бюджетного кодексу України передбачено, що з 2017 року на рівні місцевих бюджетів, що мають взаємовідносини з державним бюджетом, впроваджується програмно-цільовий метод бюджетування.
Таким чином, починаючи з 2017 року районний бюджет та бюджети об’єднаних територіальних громад мають формуватись на новій системі бюджетування. На сьогодні законодавство не передбачає перехід на нову систему бюджетування лише бюджетів базового рівня.
Застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі регулюється статтею 20 Бюджетного кодексу України, яка передбачає, що цей метод бюджетування застосовується на рівні місцевих бюджетів за рішенням відповідної місцевої ради.
Застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі передбачає:
- складання бюджетних програм за новою класифікацією видатків та кредитування (бюджетні програми районного бюджету на 2017 рік визначені у додатках 3 та 4 до рішення) та затвердження фінансовими органами спільно з головними розпорядниками коштів у термін 45 днів після прийняття бюджету паспортів бюджетних програм;
- використання для оцінки ефективності бюджетної програми результативних показників, які включають кількісні та якісні показники, що визначають результат виконання бюджетної програми, характеризують хід її
реалізації, ступінь досягнення поставленої мети та виконання завдань бюджетної програми;
- запровадження звітності про виконання паспортів бюджетних програм та оцінки ефективності використання коштів місцевих бюджетів.
Враховуючи зазначені норми Бюджетного кодексу України, особливості складання розрахунків до проектів місцевих бюджетів на наступний бюджетний період, що доведені Міністерством фінансів України, вимоги інших нормативно-правових актів, що регулюють питання фінансів галузей бюджетної сфери, сформовані показники районного бюджету на 2017 рік за видатками. Проект районного бюджету на наступний рік по видатковій частині підготовлений на підставі поданих головними розпорядниками коштів бюджетних запитів, розроблених із застосуванням програмно-цільового методу бюджетування – за відповідними бюджетними програмами.
Усього витрати районного бюджету у 2017 році складуть 197311,7 тис.грн, в тому числі із загального фонду районного бюджету – 196799,6 тис.грн, спеціального – 512,1 тис. гривень.
Фонд оплати праці працівників установ і закладів бюджетних галузей за загальним фондом обрахований у загальній 40750,2 тис.грн і враховує виплати за посадовими окладами, доплати і надбавки обов’язкового характеру, матеріальну допомогу на оздоровлення окремим категоріям працюючих у бюджетній сфері відповідно до вимог законодавства тощо.
При підготовці проекту районного бюджету враховано встановлення мінімальної заробітної плати з 1 січня у розмірі 3200 грн на місяць та посадового окладу працівника I тарифного розряду ЄТС - 1600 гривень.
У 2017 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць пропонується встановити у розмірі: з 1 січня 2017 року - 1544 гривні, з 1 травня - 1624 гривні, з 1 грудня - 1700 гривень.
Змінами до Кодексу законів про працю України визначено, що мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. При цьому, мінімальний посадовий оклад встановлюється у розмірі, не меншому від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. У проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» прожитковий мінімум на одну особу для працездатних осіб з 1 січня 2017 року пропонується встановити у розмірі – 1600 гривень.
Змінами до Закону України «Про оплату праці» передбачено, що розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати. При обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.
 
                                                         
 
Видатки на оплату енергоносіїв і комунальних послуг розраховані з урахуванням фактичного споживання у 2016 році, діючих на даний час цін і тарифів та особливостей кожного закладу у частині проведених заходів з енергозбереження. Планові асигнування у загальному фонді районного бюджету за цією статтею бюджетних витрат становлять 2629,9 тис. гривень.
Витрати на поточне утримання установ передбачені із застосуванням індексу споживчих цін (грудень до грудня попереднього року) – 108,1 відсотка, з урахуванням потреби забезпечення належного рівня роботи бюджетних закладів та здійснення ними відповідних суспільних функцій.
 
Структура витрат районного бюджету у 2017 році  
 (загальний фонд), (тис. грн.); %
Субвенціі місцевим
бюджетам
16623,1
 8,5%
Державне управління
893,1
0,4%
Освіта
43240,3
22%
Фізична культура і спорт
393,9
0,2 %
Соціальний захист та
соціальне забезпечення
 130724,5
66,4%
Інші
 45
 
Резервний фонд
50
 
Культура та мистецтво
4829,7
 2,5 %
 
У межах наявного ресурсу районного бюджету у проекті районного бюджету на 2017 рік враховано 530,8 тис.грн. на реалізацію місцевих програм. У 2017 році, як і в попередніх, використання бюджетних коштів на реалізацію регіональних програм здійснюватиметься за порядками, що затверджуються районною радою або районною державною адміністрацією
 
РАЙОННА РАДА
 
У проекті районного бюджету на 2017 рік видатки по головному розпоряднику коштів – районній раді передбачені у загальній сумі 952,8 тис.гривень.
На виконання бюджетної програми «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів», відповідно до бюджетного запиту районної ради на 2017 рік, з районного бюджету по загальному фонду передбачені асигнування у сумі 893,1 тис.грн, що на 392,9 тис.грн., або 30,6 відсотка менше від уточнених бюджетних призначень 2016 року.
Видатки на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам апарату районної ради становлять 689,4 тис. гривень. У розрахунках видатків на оплату праці враховано виплати за посадовими окладами, надбавки та доплати обов’язкового та стимулюючого характеру, матеріальну допомогу на оздоровлення.
Планові показники видатків на розрахунки за енергоносії та комунальні послуги пропонується передбачити у розмірі 90,2 тис.грн, що відповідає прогнозному рівню цін та тарифів на теплопостачання, водопостачання та електроенергію. Видатки по незахищених статтях на утримання виконавчого апарату районної ради обраховані в сумі 98,5 тис.гривень. Відповідно до заходів Програми розвитку місцевого самоврядування в Ковельському районі на 2016 – 2018 роки передбачаються кошти в сумі 15,0 тис.гривень.
Згідно бюджетної програми «Інші видатки на соціальний захист населення» відповідно до Програми соціального захисту населення Ковельського району 2015-2018 роки враховано 34,7 тис.грн. для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Крім того, відповідно до поданого районною радою бюджетного запиту, на реалізацію Програми підтримки місцевих засобів масової інформації на 2014 – 2017 роки передбачаються кошти у сумі 20,0 тис.гривень.
На виконання заходів Програми організації та проведення на території району заходів приписки, призову юнаків на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації і матеріально–технічного забезпечення військової частини А 1547, загонів територіальної оборони, інших військових формувань, утворених відповідно до чинного законодавства, військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, добровольців у Ковельському районі на 2017 рік. передбачені кошти у сумі 5,0 тис. гривень.
 
РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
 
У проекті районного бюджету на 2017 рік видатки по головному розпоряднику коштів – районній державній адміністрації передбачені у сумі 68,0 тис.гривень.
На виконання заходів районної цільової соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2011-2017 роки передбачені асигнування в сумі 3,0 тис.гривень.
На виконання заходів Програми вшанування працівників, колективів підприємств, організацій, установ, мешканців району з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат та пам’ятних днів в Ковельському районі на 2016 – 2018 роки передбачено кошти в сумі 30,0 тис.грн., Районної цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016 – 2020 роки – 15,0 тис.грн., та Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Ковельському районні на 2016-2020 роки - 20,0тис.гривень.
 
 
ВІДДІЛ ОСВІТИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
 
У розрахунках по освітній галузі враховано зміни, що вносяться до чинного бюджетного законодавства з 1 січня 2017 року щодо джерел фінансування окремих видатків по галузі «Освіта».
По відділу освіти райдержадміністрації на 2017 рік плануються видатки (без урахування власних надходжень бюджетних установ) у загальній сумі 43619,2 тис.грн, в тому числі за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 30806,5 тис.грн, додаткової дотації з державного бюджету районному бюджету на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 7230,2 тис.грн, районного бюджету – 4578,0 тис.грн., бюджетів ОТГ – 1004,5 тис.гривень.
Фонд оплати праці працівників галузі «Освіта» на 2017 рік обрахований в загальному обсязі 32769,0 тис.грн., в тому числі фонд оплати праці педагогічних працівників за рахунок освітньої субвенції складає 25251,2 тис.гривень. В межах зазначеного ресурсу заплановано посадові оклади з обов’язковими надбавками та доплатами, щорічна винагорода в розмірі 40%, надбавка за престижність в розмірі 20%, матеріальна допомога на оздоровлення педагогічних працівників та інше. Крім того, передбачено покращення умов оплати праці педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, а саме встановлення мінімального тарифного розряду на рівні, не нижче десятого.
Розрахунок видатків на оплату праці обслуговуючого персоналу проведено із врахуванням розміру мінімальної заробітної плати в сумі 3200 грн. та посадового окладу працівника І-го тарифного розряду – 1600 гривень. Обсяг додаткової дотації на дану мету передбачений у сумі 5316,0 тис.гривень.
Відповідно до статті 5 Закону України від 26.04.2001 №2402-ІІІ «Про охорону дитинства» заплановані видатки на харчування. Розрахунок проведено з урахуванням натуральних норм та очікуваних контингентів учнів. Обсяг видатків на харчування в загальноосвітніх школах на 2017 рік по загальному фонду у сумі 375,8 тис.грн. дасть можливість забезпечити за рахунок додаткової дотації харчування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування з розрахунку 8,00 грн., а дітей з особливими освітніми потребами та дітей з малозабезпечених сімей (1-4 класи) з розрахунку 6,00 грн. на день. За рахунок коштів районного бюджету передбачено до кінця навчального року видатки на харчування учнів, батьки яких мобілізовані, демобілізовані та переселенці у розмірі 6 грн. та 50% вартості харчування учнів 1-4 класів (3 грн. для ЗОШ I-III та I-II ст. та 1,50 грн. для ЗОШ I ст.)
Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв плануються в загальній сумі 1989,6 тис.гривень. Обсяг видатків на розрахунки за спожиті енергоносії та комунальні послуги визначений, з урахуванням росту тарифів та очікуваного споживання у 2017 році.
Крім того, утримання таких закладів, як методкабінет, позашкільні заклади освіти, централізована бухгалтерія, група централізованого господарського обслуговування, інші заклади освіти у 2017 році будуть утримуватись за рахунок коштів районного бюджету. В цілому на такі видатки з районного бюджету спрямовується фінансовий ресурс в обсязі 1867,1 тис. гривень. На позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми, методичну роботу спрямовуються кошти іншої субвенції з бюджетів Люблинецької, Велицької, Голобської, Дубівської і Поворської ОТГ в сумі 834,8 тис. гривень.
В повному обсязі враховано видатки на виплату одноразової грошової допомоги 3 дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування, яким виповниться 18 років на суму 5,4 тис.гривень.
На реалізацію заходів Комплексної програми розвитку освіти Ковельського району на 2017-2021 роки по загальноосвітніх та позашкільних закладах передбачено 98,8 тис. гривень. Зазначені видатки спрямовуються на забезпечення проведення районних етапів предметних олімпіад, спортивно-масових змагань та підвезення учнів шкіл рейсовим автотранспортом та інше.
Джерелами формування спеціального фонду відділу освіти є власні надходження бюджетних установ освіти у сумі 100,0 тис.грн., які спрямовуються на їх утримання та харчування учнів у школах.
На фізичну культуру і спорт в районному бюджеті передбачаються асигнування загальним обсягом 378,9 тис.гривень. Цей фінансовий ресурс дозволить забезпечити надання поточних трансфертів Голобській дитячо-юнацькій спортивній школі у сумі 353,5 тис.грн., в тому числі за рахунок іншої субвенції з Голобської ОТГ – 67,2 тис.грн. і Дубівської ОТГ – 102,5 тис.грн. та фінансову підтримку на утримання апарату ФСТ «Колос» в сумі 25,4 тис. гривень.
 
 
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
 
Для виконання основних завдань із соціального захисту та соціального забезпечення населення у 2017 році передбачено 130946,8 тис.грн., в тому числі за рахунок субвенцій з державного бюджету – 124984,5 тис.грн., іншої субвенції з обласного бюджету – 200,9 тис.грн., коштів районного бюджету – 2153,4 тис.грн., коштів ОТГ – 3348 тис.грн. та спецкоштів територіального центру – 260,0 тис.гривень.
За рахунок коштів субвенції з державного бюджету передбачаються видатки на утримання трьох дитячих будинків сімейного типу у сумі 1117,9 тис.грн. та видатки на утримання п’яти прийомних сімей у сумі 502,8 тис.грн. Видатки на дану мету в порівнянні з уточненими видатками на 2016 рік збільшено на 346,6 тис.грн., або на 27,2 відсотка.
На надання допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 91789,4 тис.грн., що збільшено на 11050,1 тис.грн., або на 13,7 відсотка.
Збережено підходи щодо планування витрат на виплату інших видів допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям, які обраховано з урахуванням збільшення контингенту одержувачів та середньорічних розмірів відповідних допомог.
Бюджетні асигнування передбачені на надання: допомоги по вагітності і пологах у сумі 863,9 тис.грн., одноразової допомоги при народженні дитини – 35381,1 тис.грн., допомоги по догляду за дитиною віком до трьох років – 135,7тис.грн., допомоги на дітей, над якими встановлено опіку  чи піклування – 1218,1 тис.грн., допомоги на дітей одиноким матерям – 6969,6 тис.грн., тимчасової державної допомоги дітям – 172,3тис.грн., державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 32167,0 тис.грн., допомоги на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу – 2411,7 тис.грн., державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам – 12470,0 тис. гривень.
На відшкодування передбачених чинним законодавством пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот спрямовуються асигнування в сумі 23894,0 тис.гривень. Розрахунки проведено, виходячи із фактичного нарахування пільг і субсидій у 2016 році, цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, зменшення розміру субсидій. Видатки на оплату житлово-комунальних послуг на 2017 рік зменшено на 2498,0 тис.грн., або в 9,5 відсотків у порівнянні з уточненими показниками 2016 року.
Зменшення обумовлено зростанням мінімальної заробітної плати і відповідно зменшенням контингенту одержувачів субсидій та компенсацій додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води в умовах підвищення цін і тарифів на зазначені послуги.
Сума асигнувань передбачається на: пільги ветеранам війни і праці, дітям війни у сумі 2200,0 тис.грн.; субсидії населенню – 19444,0 тис.грн.; пільги ветеранам військової служби і органам внутрішніх справ –200,0 тис.грн.; пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 200,0 тис.грн.; пільги за професійною ознакою – 900,0 тис.грн. та пільги багатодітним сім’ям – 950,0 тис.гривень.
На надання передбачених чинним законодавством пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива, скрапленого газу передбачаються асигнування у сумі 7680,4 тис. гривень. Видатки зменшено на 1199,1тис.грн., або 13,5 відсотка.
Сума асигнувань передбачається на: пільги педагогам, медикам та працівникам культури у сумі 453,6 тис.грн.; ветеранам війни і праці – 1287,8 тис.грн., ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ – 16,0 тис.грн., громадянам, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи – 27,2 тис.грн.; надання населенню субсидій – 5429,1 тис.грн.; пільги для багатодітних сімей – 466,7 тис. гривень.
Кошти іншої субвенції з обласного бюджету на фінансування окремих видатків соціального захисту населення у сумі 200,9 тис.грн. спрямовуються:
для відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій відповідно до Закону України «Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» – 42,8 тис.грн.;
на здійснення компенсаційних виплат інвалідам війни на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування – 23,3 тис.грн.;
на пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 134,8 тис.грн.;
Обсяг бюджетних витрат на утримання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) передбачено по загальному фонду в сумі 5259,8 тис.грн. та спеціальному – 260,0 тис.гривень, в тому числі за рахунок коштів Велицької, Голобської, Люблинецької, Дубівської і Поворської ОТГ – 3208,7 тис. гривень.
В складі видатків на утримання територіального центру основну питому вагу займає заробітна плата з нарахуваннями – 92,6 відсотка, обсяг яких становить 4868,9 тис.гривень.
На проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії передбачено 175,1 тис.гривень.
Обсяг видатків на харчування підопічних в стаціонарному відділенні постійного проживання передбачено в сумі 241,8 тис.грн., в тому числі із спеціального фонду – 210,0 тис.грн., на придбання медикаментів – 12,0 тис.грн., з них по спеціальному фонду – 5,0 тис.грн.,
Крім того, передбачено кошти на інші видатки, що пов’язані із забезпеченням функціонування установи по загальному фонду у сумі 177,0 тис.грн. та спеціальному фонду – 45,0 тис.гривень.
На реалізацію заходів Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, спрямовується 102,3 тис.гривень. Зазначені кошти планується спрямувати на надання одноразової допомоги на лікування, одноразової допомоги малозабезпеченим, незахищеним громадянам для вирішення соціально-побутових проблем, щомісячної допомоги до пенсії матерям, сини яких загинули в Афганістані, АТО щомісячної допомоги ветеранам ОУН-УПА, вдовам загиблих фронтовиків на суму 76,0 тис.грн., грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги – 21,0 тис.грн., фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів - 5,3 тис.гривень.
На грошову компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги з бюджетів об’єднаних територіальних громад передано кошти в сумі 139,3 тис. гривень.
 
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
 
У проекті районного бюджету на 2017 рік видатки відділу культури райдержадміністрації передбачені у загальному обсязі 4946,7 тис.грн., в тому числі асигнування загального фонду становлять 4799,7 тис.грн., спеціального фонду (власні надходження установ) по бібліотеках – 147,0 тис.гривень.
На утримання бібліотек району передбачено 4033,5 тис.грн., в тому числі за рахунок коштів з бюджету м.Ковеля -1919,2 тис.грн., бюджетів об’єднаних територіальних громад – 1554,3 тис.грн., з них Люблинецької – 266,1 тис.грн., Голобської – 412,9 тис.грн., Велицької - 229,0 тис.грн., Дубівської - 315,4 тис.грн., Поворської – 330,9 тис.гривень.
На утримання районного будинку культури передбачено кошти в сумі 307,5 тис.грн., інших культурно – освітніх закладів – 443,7 тис. гривень.
Видатки на заробітну плату з нарахуваннями заплановані в обсязі 4214,0 тис. гривень. За рахунок бюджетних асигнувань буде забезпечена виплата заробітної плати відповідно до нових умов оплати праці, які запроваджуються з 1 січня 2017 року, матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу для всіх працівників закладів культури, грошової винагороди та надбавок за особливі умови роботи, надбавку за стаж.
Обсяг видатків на розрахунки за спожиті енергоносії та комунальні послуги визначений, з урахуванням росту тарифів та очікуваного споживання у 2017 році, в сумі 375,1 тис. гривень.
Інші видатки на утримання районних бюджетних установ становлять 195,6 тис.грн. і враховують оплату послуг зв’язку, утримання автотранспорту, придбання матеріалів, предметів та інші видатки, пов’язані з функціонуванням закладів культури.
На проведення заходів Програми розвитку культури, мистецтва, охорони культурної спадщини та туризму в районі на 2016 – 2020 роки спрямовуються кошти у сумі 15,0 тис.гривень.
          Кошти спеціального фонду по бібліотеках у сумі 147,0 тис.грн. передбачається спрямувати на: оплату праці працівників, оплату енергоносіїв, придбання матеріалів, обладнання та інвентарю, оплату послуг (крім комунальних).
 
РЕЗЕРВНИЙ ФОНД РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ
 
        Для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в районному бюджеті пропонується створити резервний фонд у сумі 50,0 тис.грн., що не перевищує одного відсотка від обсягу видатків загального фонду районного бюджету.
 
 
СУБВЕНЦІЇ ІНШИМ БЮДЖЕТАМ
 
Всього з районного бюджету пропонується спрямувати субвенцій у сумі 16623,1 тис.грн., з яких субвенції на утримання об’єктів спільного користування бюджету міста Ковеля – 333,0 тис.грн. на здійснення видатків по обслуговуванню дітей району в міській школі мистецтв та дитячій художній школі; медичну субвенцію бюджету міста Ковеля – 10620,0 тис.грн. на медичну допомогу жителям району; іншу субвенцію у сумі 5670,1 тис.грн., з них на: утримання місцевих пожежних команд – 250,9 тис.грн., на забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьковського піклування за рахунок субвенції з обласного бюджету Любитівській сільській раді – 90,0 тис.грн.; на оплату послуг по реабілітації дітей-інвалідів в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів бюджету м.Ковеля –– 10,0 тис.грн.; на оплату енергоносіїв закладів охорони здоров’я району – 473,7 тис.грн., на відшкодування заробітної плати кочегарів по закладах охорони здоров’я району – 144,6 тис.грн., на утримання дитячих дошкільних закладів – 3401,3 тис.грн., на утримання закладів культури – 1299,6 тис.грн. відповідно до формули розподілу субвенції з районного бюджету бюджетам сіл, селищ (додаток №8 цього рішення).
 
 
КРЕДИТУВАННЯ
 
В районному бюджеті на 2017 рік на виконання «Районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» за рахунок повернення раніше наданих кредитів по спеціальному фонду районного бюджету передбачається спрямувати на кредитування індивідуальних сільських забудовників 172,0 тис.гривень.
 
 
Начальник управління фінансів
райдержадміністрації                                                                           С.КАРПЮК
 
Цегельник 34 467
Гайдучик 59 165


 
Додаток № 1
до рішення районної ради
від 23 грудня 2016 р.№
 "Про районний бюджет на 2017 рік" 
Доходи районного бюджету на 2017 рік
(грн.)
Код Найменування доходів згідно із бюджетною класифікацією Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Разом у т.ч. бюджет розвитку
1 2 2=(гр.3+гр.4) 3 4 5
10000000 Податкові надходження 7 140 000,00 7 140 000,00
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 7 140 000,00 7 140 000,00
11010000 Податок та збір на доходи фізичних осіб 7 140 000,00 7 140 000,00
11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 5 950 000,00 5 950 000,00
11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами
11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 1 100 000,00 1 100 000,00
11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 90 000,00 90 000,00
20000000 Неподаткові надходження 767 040,00 260 000,00 507 040,00
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності  260 000,00 260 000,00
22010000 Плата за надання адміністративних послуг 260 000,00 260 000,00
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 35 000,00 35 000,00
22012600 Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 225 000,00 225 000,00
25000000 Власні надходження бюджетних установ 507 040,00 507 040,00
25010000 Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством  247 040,00 247 040,00
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю  30 000,00 30 000,00
25010200 Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності  63 000,00 63 000,00
25010300 Плата за оренду майна бюджетних установ 142 040,00 142 040,00
25010400 Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна)  12 000,00 12 000,00
25020000 Інші джерела власних надходжень бюджетних установ 260 000,00 260 000,00
25020200 Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об'єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичних або юридичних осіб 260 000,00 260 000,00
Разом доходів 7 907 040,00 7 400 000,00 507 040,00
40000000 Офіційні трансферти 189 399 580,00 189 399 580,00
41000000 Від органів державного управління 189 399 580,00 189 399 580,00
41020000 Дотації 14 871 700,00 14 871 700,00
41020100 Базова дотація 7 023 200,00 7 023 200,00
Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я 7 848 500,00 7 848 500,00
41030000 Субвенції 174 527 880,00 174 527 880,00
41030300 Субвенція на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування 1 919 200,00 1 919 200,00
41030600 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами Ічи ІІ групи внаслідок психічного розладу 91 789 400,00 91 789 400,00
41030800 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот   23 894 000,00 23 894 000,00
41031000 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  7 680 400,00 7 680 400,00
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 30 806 500,00 30 806 500,00
41034200 Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 10 620 000,00 10 620 000,00
41035000 Інші субвенції 6 197 680,00 6 197 680,00
41035800 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"  1 620 700,00 1 620 700,00
Всього 197 306 620,00 196 799 580,00 507 040,00
 
Додаток №2
до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року  №
"Про районний бюджет на 2017 рік"
РОЗПОДІЛ
                          видатків районний бюджет на 2017 рік          Додаток №3
(грн.)
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1 Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС2 Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків згідно з типовою відомчою / ТПКВКМБ / ТКВКБМС Загальний фонд Спеціальний фонд РАЗОМ
Всього видатки споживання з них видатки розвитку Всього видатки споживання з них видатки розвитку з них
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
0100000 Ковельська районна рада 952780,00 952780,00 565080,00 90180,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 952780,00
0110000 Ковельська районна рада 952780,00 952780,00 565080,00 90180,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 952780,00
0110170 0170 0111 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів 893100,00 893100,00 565080,00 90180,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 893100,00
0113400 3400 1090 Інші видатки на соціальний захист населення   34680,00 34680,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 34680,00
0117210 Підтримка засобів масової інформації 20000,00 20000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 20000,00
0117212 7212 0830 Підтримка періодичних видань (газет та журналів) 20000,00 20000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 20000,00
0117830 7830 0380 Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення  5000,00 5000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 5000,00
0300000 Районна державна адміністрація 68000,00 68000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 68000,00
0310000 Районна державна адміністрація 68000,00 68000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 68000,00
0313110 Заклади і заходи з питань дітей та їх соціального захисту 3000,00 3000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 3000,00
0313112 3112 1040 Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту 3000,00 3000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 3000,00
0314040 4040 0829 Видатки на заходи, передбаченi державними i місцевими програмами розвитку культури i мистецтва 30000,00 30000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 30000,00
0315060 5060 0810 Утримання центрів `Спорт для всіх` та проведення заходів з фізичної культури 15000,00 15000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 15000,00
0317810 7810 0320 Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 20000,00 20000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 20000,00
1000000 Відділ освіти райдержавдміністрації 43619190,00 43619190,00 32769000,00 1989580,00 0,00 100000,00 100000,00 0,00 4000,00 0,00 0,00 43719190,00
1010000 Відділ освіти райдержавдміністрації 43619190,00 43619190,00 32769000,00 1989580,00 0,00 100000,00 100000,00 0,00 4000,00 0,00 0,00 43719190,00
1011020 1020 0921 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами 40434080,00 40434080,00 30979530,00 1786770,00 0,00 98800,00 98800,00 0,00 4000,00 0,00 0,00 40532880,00
в т.ч. освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 30806500,00 30806500,00 25251230,00 30806500,00
1011090 1090 0960 Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 834640,00 834640,00 455810,00 51600,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 834640,00
1011170 1170 0990 Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів та інші заходи в галузі освіти 543030,00 543030,00 356220,00 70400,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 543030,00
1011190 1190 0990 Централізоване ведення бухгалтерського обліку 912770,00 912770,00 686150,00 62580,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 912770,00
1011200 1200 0990 Здійснення централізованого господарського обслуговування 236750,00 236750,00 149800,00 18230,00 0,00 1200,00 1200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 237950,00
1011210 1210 0990 Утримання інших закладів освіти 174730,00 174730,00 141490,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 174730,00
1011220 1220 0990 Інші освітні програми  98850,00 98850,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 98850,00
1011230 1230 0990 Надання допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років 5430,00 5430,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 5430,00
1015020 Діяльність закладів фізичної культури і спорту   353480,00 353480,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 353480,00
1015023 5023 0810 Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств 353480,00 353480,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 353480,00
1015030 Фінансова підтримка фізкультурно-спортивного руху 25430,00 25430,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 25430,00
1015033 5033 0810 Фінансова підтримка на утримання регіональних рад фізкультурно-спортивного товариства `Колос` 25430,00 25430,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 25430,00
1500000 Управління соціального захисту населення 130686820,00 130686820,00 4017070,00 175090,00 0,00 260000,00 260000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 130946820,00
1510000 Управління соціального захисту населення 130686820,00 130686820,00 4017070,00 175090,00 0,00 260000,00 260000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 130946820,00
1511060 1060 0910 Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках (у т. ч. сімейного типу, прийомних сім`ях) 1620700,00 1620700,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1620700,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» 1620700,00 1620700,00 1620700,00
1513010 Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот 23894000,00 23894000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 23894000,00
1513011 3011 1030 Надання пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України `Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту`, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) о 2200000,00 2200000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2200000,00
в т.ч. cубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 2200000,00 2200000,00 2200000,00
1513012 3012 1030 Надання пільг ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Держа 200000,00 200000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 200000,00
'в т.ч. cубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 200000,00 200000,00 200000,00
1513013 3013 1070 Надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою, на житлово-комунальні послуги 200000,00 200000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 200000,00
'в т.ч. cубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 200000,00 200000,00 200000,00
1513014 3014 1070 Надання пільг пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбаченим частиною четвертою статті 20 Закону України `Про захист рослин`, громадянам, передбаченим пунктом `ї` частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров`я, ча 900000,00 900000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 900000,00
'в т.ч. cубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 900000,00 900000,00 900000,00
1513015 3015 1070 Надання пільг багатодітним сім`ям на житлово-комунальні послуги 950000,00 950000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 950000,00
'в т.ч. cубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 950000,00 950000,00 950000,00
1513016 3016 1060 Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 19444000,00 19444000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 19444000,00
'в т.ч. cубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот 19444000,00 19444000,00 19444000,00
1513020 Надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 7680400,00 7680400,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7680400,00
1513021 3021 1030 Надання пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Закону України `Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту`, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, 1287800,00 1287800,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1287800,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 1287800,00 1287800,00 1287800,00
1513022 3022 1030 Надання пільг ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Держа 16000,00 16000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 16000,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 16000,00 16000,00 16000,00
1513023 3023 1070 Надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою, на придбання твердого палива 27200,00 27200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 27200,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 27200,00 27200,00 27200,00
1513024 3024 1070 Надання пільг пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбаченим частиною четвертою статті 20 Закону України `Про захист рослин`, громадянам, передбаченим пунктом `ї` частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров`я, ча 453600,00 453600,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 453600,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 453600,00 453600,00 453600,00
1513025 3025 1070 Надання пільг багатодітним сім`ям на придбання твердого палива та скрапленого газу 466700,00 466700,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 466700,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 466700,00 4656700,00 466700,00
1513026 3026 1060 Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 5429100,00 5429100,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 5429100,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 5429100,00 5429100,00 5429100,00
1513040 Надання допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям 89377700,00 89377700,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 89377700,00
1513041 3041 1040 Надання допомоги у зв`язку з вагітністю і пологами 863900,00 863900,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 863900,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 863900,00 863900,00 863900,00
1513042 3042 1040 Надання допомоги на догляд за дитиною віком до трьох років 135700,00 135700,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 135700,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 135700,00 135700,00 135700,00
1513043 3043 1040 Надання допомоги при народженні дитини 35381100,00 35381100,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 35381100,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 35381100,00 35381100,00 35381100,00
1513044 3044 1040 Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 1218100,00 1218100,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1218100,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 1218100,00 1218100,00 1218100,00
1513045 3045 1040 Надання допомоги на дітей одиноким матерям 6969600,00 6969600,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 6969600,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 6969600,00 6969600,00 6969600,00
1513046 3046 1040 Надання тимчасової державної допомоги дітям 172300,00 172300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 172300,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 172300,00 172300,00 172300,00
1513048 3048 1040 Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям 32167000,00 32167000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 32167000,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 32167000,00 32167000,00 32167000,00
1513049 3049 1010 Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам 12470000,00 12470000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 12470000,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 12470000,00 12470000,00 12470000,00
1513050 3050 1070 Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 134800,00 134800,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 134800,00
1513080 3080 1010 Надання допомоги на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу 2411700,00 2411700,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2411700,00
в т.ч. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу 2411700,00 2411700,00 2411700,00
1513090 3090 1030 Видатки на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни 42800,00 42800,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 42800,00
1513100 Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам в установах соціального обслуговування 5259780,00 5259780,00 4017070,00 175090,00 0,00 260000,00 260000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 5519780,00
1513104 3104 1020 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю 5259780,00 5259780,00 4017070,00 175090,00 0,00 260000,00 260000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 5519780,00
1513180 Надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 183640,00 183640,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 183640,00
1513181 3181 1010 Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами 160340,00 160340,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 160340,00
1513182 3182 1010 Компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування 23100,00 23100,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 23100,00
1513183 3183 1010 Встановлення телефонів інвалідам I і II груп 200,00 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 200,00
1513200 Соціальний захист ветеранів війни та праці 5300,00 5300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 5300,00
1513202 3202 1030 Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість 5300,00 5300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 5300,00
1513400 3400 1090 Інші видатки на соціальний захист населення   76000,00 76000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 76000,00
2400000 Відділ культури Ковельської  районної державної адміністрації 4799700,00 4799700,00 3399020,00 375050,00 0,00 147040,00 147040,00 11700,00 107561,00 0,00 0,00 4946740,00
2410000 Відділ культури Ковельської  районної державної адміністрації 4799700,00 4799700,00 3399020,00 375050,00 0,00 147040,00 147040,00 11700,00 107561,00 0,00 0,00 4946740,00
2414040 4040 0829 Видатки на заходи, передбаченi державними i місцевими програмами розвитку культури i мистецтва 15000,00 15000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 15000,00
2414060 4060 0824 Бiблiотеки 4033480,00 4033480,00 2858010,00 345550,00 0,00 147040,00 147040,00 11700,00 107561,00 0,00 0,00 4180520,00
2414090 4090 0828 Палаци i будинки культури, клуби та iншi заклади клубного типу 307530,00 307530,00 247000,00 3130,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 307530,00
2414200 4200 0829 Iншi культурно-освiтнi заклади та заходи 443690,00 443690,00 294010,00 26370,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 443690,00
7600000 Фінансовий орган  (в частині  міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) 16673090,00 16623090,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 16673090,00
7610000 Фінансовий орган  (в частині  міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) 16673090,00 16623090,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 16673090,00
7618010 8010 0133 Резервний фонд 50000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50000,00
7618290 8290 0180 Субвенція на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування  332970,00 332970,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 332970,00
7618390 8390 0180 Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 10620000,00 10620000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 10620000,00
7618800 8800 0180 Інші субвенції 5670120,00 5670120,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 5670120,00
Всього 196799580,00 196749580,00 40750170,00 2629900,00 0,00 507040,00 507040,00 11700,00 111561,00 0,00 0,00 197306620,00
 
Додаток № 3
до рішення районої ради від 23 грудня 2016 р. №      "Про районний бюджет на 2017 рік" 
Додаток №4                       "Повернення кредитів до районного бюджету та розподіл надання кредитів з районного бюджету у 2017 році"
(грн.)
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС Код ФКВКБ3 Назва головного розпорядника коштів, найменування КТКВ Надання кредитів Повернення кредитів Кредитування - всього
Загальний фонд   Cпеціальний фонд РАЗОМ  Загальний фонд   Cпеціальний фонд РАЗОМ  Загальний фонд   Cпеціальний фонд РАЗОМ 
Всього  у т.ч. бюджет розвитку  Всього  у т.ч. бюджет розвитку  Всього  у т.ч. бюджет розвитку 
0300000 Районна державна адміністрація 172 000 172 000 -172 000 -172 000
0310000 Районна державна адміністрація 172 000 172 000 -172 000 -172 000
0318100 8100 Надання та повернення пільгового довгострокового кредитиу на будівництво (реконструкцію) та придбання житла 172 000 172 000 -172 000 -172 000 172 000 172 000
0318106 8106 1060 Надання державного пiльгового кредиту iндивiдуальним сiльським забудовникам 172 000 172 000 172 000 172 000
0318107 8107 1060 Повернення коштів, наданих для кредитування індивідуальних сільських забудовників -172 000 -172 000 -172 000 -172 000
Всього 172 000 172 000 -172 000 -172 000
 
 Додаток №4
 до рішення районої ради від 23 грудня 2016 р. №  "Про районний бюджет на 2017 рік"
 Міжбюджетні трансферти з районного бюджету іншим бюджетам на 2017 рік
Додаток №5
Код бюджету Найменування АТО Міжбюджетні трансферти
Разом Субвенції з районного бюджету
Субвенція загального фонду на:
Інші субвенції субвенція на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам
КПКВК 7618800 на утримання місцевих пожежних команд на утримання дитячих дошкільних закладів на утримання закладів культури на забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа  на оплату послуг по реабілітації дітей-інвалідів району в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ковеля на оплату енергоносіїв закладів охорони здоров'я району на відшкодування заробітної плати кочегарів по закладах охорони здоров'я району
КПКВК 7618290 КПКВК 7618390
Білинська 229019,00 229019,00 52600,00 176419,00
Білашівська 196901,00 196901,00 110292,00 86609,00
Доротищенська 86724,00 86724,00 86724,00
Дрозднівська 136160,00 136160,00 53800,00 82360,00
Зеленська 556411,00 556411,00 422965,00 133446,00
Колодяжненська 1036128,00 1036128,00 951666,00 84462,00
Кричевичівська 590806,00 590806,00 535783,00 55023,00
Любитівська 374564,00 374564,00 48740,00 235824,00 90000,00
Радошинська 118339,00 118339,00 118339,00
Скулинська 138884,00 138884,00 52300,00 86584,00
Тойкутська 573652,00 573652,00 474555,00 99097,00
Уховецька 1004272,00 1004272,00 140648,00 808851,00 54773,00
ОТГ с.Велицьк 0,00 0,00
ОТГ смт.Голоби 0,00 0,00
ОТГ с.Дубове 0,00 0,00
ОТГ смт.Люблинець 0,00 0,00
ОТГ с.Поворськ 0,00 0,00
Бюджету м.Ковеля 11581230,00 628260,00 10000,00 473682,00 144578,00 332970,00 10620000,00
Обласний бюджет 0,00 0,00
Державний бюджет 0,00 0,00
Разом по бюджетах Ковельського району 16623090,00 5670120,00 250940,00 3401260,00 1299660,00 90000,00 10000,00 473682,00 144578,00 332970,00 10620000,00
 
Додаток №5
до рішення районої ради від  23 грудня  2016 р. №     "Про районний бюджет на 2017 рік"
                Додаток №7      Перелік місцевих програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів районного бюджету у 2017 році
      (грн.)
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код ТПКВКМБ/
ТКВКБМС
Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної прогрпми або напряму видатків згідно з типовою відомчою /ТПКВКМБ/ ТКВКБМС Найменування місцевої програми Загальний фонд Спеціальний фонд  Разом загальний та спеціальний фонди
0100000 Районна рада 74680 0 74680
0110000 Районна рада 74680 0 74680
0110170 0170 0111 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів Програма розвитку місцевого самоврядування у Ковельсь кому районі на 2016-2018 роки 15000 15000
0117210 7210 Підтримка засобів масової інформації 20000 20000
0117212 7212 0830 Підтримка періодичних видань (газет та журналів) Програма економічної підтримки місцевих засобів масової інформації на 2014-2017 роки 20000 20000
0113400 3400 1090 Інші видатки на соціальний захист населення Програма соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 року 34680 34680
0117830 7830 0380 Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення  Програма організації та проведення на території району заходів приписки, призову юнаків на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації і матеріально-технічного забезпечення військової частини А1547, загонів територіальної оборони, інших військових формувань, утворених відповідно до чинного законодавства, військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, добровольців у Ковельському районі на 2017 - 2020 роки 5000 5000
0300000 Районна державна адміністрація 68000 172000 240000
0310000 Районна державна адміністрація 68000 172000 240000
0313110 3110 Заклади і заходи з питань дітей та їх соціального захисту 3000 3000
0313112 3112 1040 Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту Районна цільова соціальна Програма реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2011-2017 роки  3000 3000
0314040 4040 0829 Видатки на заходи, передбачені державними і місцевими програмами розвитку культури і мистецтва. Програма вшанування працівників, колективів підприємств, організацій, установ, мешканців району з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат та пам'ятних днів на 2016-2018 роки 30000 30000
0315060 5060 0810 Утримання центрів "Спорт для всіх" та проведення заходів з фізичної культури Програма розвитку фізичної культури і спорту в Ковельському районі на 2016-2020 роки 15000 15000
0318100 8100 Надання та повернення пільгового довгострокового кредитиу на будівництво (реконструкцію) та придбання житла 0 172000 172000
0318106 8106 1060 Надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам Районна цільова програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2012-2017 рр. 172000 172000
0317810 7810 0320 Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха Комплексна програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Ковельському районі на 2016-2020 роки 20000 20000
1000000 Відділ освіти 98850 0 98850
1010000 Відділ освіти 98850 0 98850
1011220 1220 0990 Інші освітні програми Комплексна програма розвитку освіти Ковельського району на 2017-2021 роки 98850 98850
1500000 Управління соціального захисту населення 102300 0 102300
1510000 Управління соціального захисту населення 102300 0 102300
1513400 3400 1090 Інші видатки на соціальний захист Програма соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 року 76000 76000
1513180 3180 Надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 21000 21000
1513181 3181 1010 Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хваорих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами Програма соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 року 21000 21000
1513200 3200 Соціальний захист ветеранів війни та праці 5300 5300
1513202 3202 1030 Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість Програма соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018року 5300 5300
2400000 Відділ культури і туризму 15000 0 15000
2410000 Відділ культури і туризму 15000 0 15000
2414040 4040 0829 Видатки на заходи, передбачені державними і місцевими програмами розвитку культури і мистецтва. Програма розвитку культури, мистецтва, охорони культурної спадщини та туризму в районі на 2016-2020 роки 15000 15000
Всього 358830,00 172000,00 530830,00
 
         Додаток № 6                                                 до рішення районої ради від 23 грудя 2016 р. №  "Про районний бюджет на 2017 рік"
Додаток №8            Розрахунок обсягу видатків загального фонду бюджетів міст районного значення, сіл, селищ, що враховуються при розрахунку трансфертів по Ковельському району на 2017 рік
Найменування АТО Норматив на утримання  в середньому на 1штатну одиницю Штатні одиниці  Коефіцієнт, для установ, які опалюються природним газом Коефіцієнт на енергоносії (тверде паливо)           Коефіцієнт на енергоносії (електроенергія) Видатки на Культуру К-сть дітей, що відвідують дошкільний заклад (без дітей, у короткотривалих групах) станом на 1 січня звітного періоду Коефіцієнт наповнюваності групи коефіцієнт на енергоносії Норматив на 1 дитину Видатки на дошкільну освіту ( 10,5 год перебування дітей) К-сть дітей, які відвідують дошкільний заклад з короткотривалим перебуванням  дітей, станом на 1 січня звітного року Коефіцієнт наповнюваності групи Норматив на 1 дитину Видатки на дошкільну освіту ( короткотривалим перебування дітей) Всього видатків на дошкільну освіту 
Hod Od K(pg) K(tp) K(e) Vk Ti(p) Kn K(e) Hod Vdo(p) Ti(k) Kn(1) Hod Vdo(k) Vdo
1 Білинська 51,472 3,00 0,000 1,14 176,419 0,0 15 0,960 3,7 52,600 52,600
2 Білашівська 51,472 1,50 0,000 1,12 86,609 0,0 0,000
3 Доротищенська 51,472 1,50 1,12 86,724 0,0 0,000
4 Дрозднівська 51,472 1,50 1,07 82,360 0,0 13 1,104 3,7 53,800 53,800
5 Зеленська 51,472 2,50 0,000 1,04 133,446 22 1,22 0,82 19,2 422,965 422,965
6 Колодяжненська 51,472 1,50 0,000 1,09 84,462 53 1 0,92 19,2 935,251 12 1,200 1,1 16,415 951,666
7 Кричевичівська 51,472 1,00 0,000 1,07 55,023 27 1,50 0,69 19,2 535,783 535,783
8 Любитівська 51,472 3,75 0,000 1,22 235,824 0 0 0 0,000 18 0,742 3,7 48,740 48,740
9 Радошинська 51,472 2,25 0,000 0,000 1,02 118,339 0,000 0,000
10 Скулинська 51,472 1,50 0,000 1,12 86,584 0,000 14 1,000 3,7 52,300 52,300
11 Тойкутська  51,472 1,75 1,10 99,097 23 0,91 1,18 19,2 474,555 474,555
12 Уховецька 51,472 1,00 0,000 1,06 54,773 40 1,11 0,95 19,2 808,851 808,851
Всього 22,75 1299,660 165 3177,405 72 223,855 3401,260
Коефіцієнт наповнюваності груп Коефіцієнт наповнюваності для одногрупових садків
40 дітей 1,11 6 груп 84 дитини
23 дітей 1,28 Дроздні 13 1,104 Білин 15 0,960
27 дітей 1,5 Колодяжне 12 1,2 Любитів 18 0,742
53 дітей 1,00 курси Скулин 14 1,000
22 дитини 1,22 курси
165 9груп

22.12.2016
Розрахунок до проекту районного бюджету на 2017 рік  (заг. фонд)
Дохідна частина районного бюджету на 2017 рік
Власні доходи 7400000 Додаткова дотація  Освітня субвенція Медична субвенція Субвенція 410306 Субвенція 410308 Субвенція 410310 Субвенція 410358 Субвенція 410350 (обласна) Голоби ОТГ Велицьк ОТГ Люблинець ОТГ Дубове ОТГ Поворськ ОТГ Всього доходів з трансфертами
Субвенція з м.Ковеля 1919200
Базова дотація 7023200
16342400 7848500 30806500 10620000 91789400 23894000 7680400 1620700 290900 1953405 807044 846723 1014624 1284984 196799580
125185400
Видаткова  частина районного бюджету на 2017 рік
Назва установи Видатки  Всього:
Районна рада 952780 952780
Райдержадміністрація 68000 68000
Відділ освіти 2967510 8840660 30806500 236727 73511 234475 347782 112025 43619190
УСЗН 2153420 91789400 23894000 7680400 1620700 200900 1303788 504543 346148 351442 842079 130686820
Відділ культури 3245440 412890 228990 266100 315400 330880 4799700
Управ. фінансів 5344830 618260 10620000 90000 16673090
Всього: 14731980 9458920 30806500 10620000 91789400 23894000 7680400 1620700 290900 1953405 807044 846723 1014624 1284984 196799580
Відхилення 1610420 -1610420 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0