ОПИС ДОКУМЕНТУ
Рішення: | Прийнято |
---|---|
Сесія: | VII |
Скликання: | VII |
Вид: | За основу і в цілому |
Номер: | 8 |
Дата реєстрації: | 22.06.2016 |
Проголосовано: | 22.07.2016 12:54:16 |
Автор: | Капець О.М. |
РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ
- Підтримали
28
- Не підтримали
0
- Утримались
1
- Не голосували
0
- Відсутні
5
ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 8
КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
РІШЕННЯ
від 22 липня 2016 року №7/
м. Ковель
Про Комплексну програму
захисту населення і територій
від надзвичайних ситуацій
техногенного та природного характеру
у Ковельському районі на 2016-2020 роки
У відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1 статті 19 Кодексу Цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року №775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» з метою реалізації в районі державної політики у сфері захисту населення і територій щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій), своєчасного і повномасштабного реагування силами та засобами, а також надання допомоги населенню для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій) районна рада вирішила:
1. Ухвалити Комплексну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Ковельському районі на 2016-2020 роки (далі-Програма), що додається.
2. Визнати такими, що втратили чинність рішення районної ради від 25 грудня 2015 року №2/31 «Про Комплексну програму створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх негативних наслідків на території Ковельського району на 2016-2018 роки» та рішення районної ради від 25 грудня 2015 року №2/32 «Про затвердження Порядку надання і використання коштів районного бюджету на фінансування Комплексної програми створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх негативних наслідків на території Ковельського району на 2016-2018 роки».
3. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних рад району щороку передбачати у місцевих бюджетах кошти на заходи захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
4. Рекомендувати об’єднаним територіальним громадам розробити та внести на розгляд відповідних рад місцеві програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та щороку передбачати кошти на реалізацію заходів Програми у процесі формування місцевих бюджетів відповідно до чинного законодавства.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів та Ковельський МРВ УДСНС України в області.
Голова районної ради А. Броїло
Пашинський 71703
Пшава 53 169
Капець 52 667
Погоджено Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації ________________ Л. Білинська | Погоджено Начальник управління фінансів райдержадміністрації _________________ С. Карпюк |
КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА
захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Ковельському районі на 2016-2020 роки
-2016-
ЗМІСТ
І. Паспорт Програми
ІІ. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма
ІІІ. Мета Програми
ІV. Аналіз факторів впливу на проблему та ресурсів для реалізації
( SWOT-аналіз)
V. Обсяги та джерела фінансування, строки виконання Програми
VІ. Завдання і заходи Програми та результативні показники
VІІ. Координація та контроль за ходом виконання Програми
Додаток 1.
І. Паспорт Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру
у Ковельському районі на 2016-2020 роки.
1 | Ініціатор розроблення Програми | Районна державна адміністрація |
2 | Дата, номер і назва розпорядчого документу органу виконавчої влади про розроблення Програми | Розпорядження голови Ковельської районної державної адміністрації від 24.06.2016 року № 201 |
3 | Розробник Програми | Відділ житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, Ковельський МРВ УДСНС України в області |
4 | Співрозробники Програми | Ковельське міжрайонне управління водного господарства, ДП "Ковельське лісове господарство", спеціалізоване лісове ПРАТ "Тур", головний спеціаліст з питань цивільного захисту Ковельської РДА |
5 | Відповідальний виконавець Програми | Районна державна адміністрація, виконавчі комітети селищних, сільських рад району, Ковельське міжрайонне управління водного господарства, ДП "Ковельське лісове господарство", спеціалізоване лісове ПРАТ "Тур", головний спеціаліст з питань цивільного захисту Ковельської РДА, Ковельський МРВ УДСНС України в області, підприємства, установи, організації |
6 | Учасники Програми | Районна державна адміністрація, виконавчі комітети селищних, сільських рад району, Ковельське міжрайонне управління водного господарства, ДП "Ковельське лісове господарство", спеціалізоване лісове ПРАТ "Тур", головний спеціаліст з питань цивільного захисту Ковельської РДА, Ковельський МРВ ДСНС України в області, підприємства, установи, організації |
7 | Терміни реалізації Програми | 2016-2020 роки |
8 | Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми | Обласний бюджет, районний, селищні, сільські бюджети, інші джерела |
9 | Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього | В межах виділених коштів |
10 | Джерела фінансування Програми | Кошти місцевих бюджетів, кошти інших джерел, не заборонених законодавством |
ІІ. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма
Аналіз природних процесів за минулі роки свідчить, що в районі мають місце екстремальні метеорологічні явища (сильні вітри, град, зливи, повені, обледеніння ліній електропередач), які можуть спричинити надзвичайні ситуації регіонального рівня. В окремих випадках вони набувають масштабного характеру і завдають значних збитків господарству, населенню та регіону в цілому. Крім того, є низка факторів, які сприяють виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру. До них належать: недотримання правил пожежної безпеки і техніки безпеки на виробництві та в побуті, недостатнє матеріально-технічне забезпечення та впровадження заходів щодо запобігання небезпечним техногенним явищам, незадовільний стан внутрішньогосподарських меліоративних каналів та споруд, який перебуває у вкрай занедбаному стані і потребує відновлення, тощо.
Окрім цього, протягом останніх 5 років на території району щороку виникає близько півсотні пожеж, внаслідок яких гине 1-3 людини, матеріальні збитки в середньому становлять 1,493 млн грн. Загалом впродовж 2010 – 2015 років у сільських населених пунктах району виникло 284 пожежі, в результаті яких загинуло 12 осіб.
Сільські населені пункти знаходиться на значній відстані від місць розташування основних пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України, у зв’язку з чим час їх прибуття до місця пожежі може становити значний термін часу. Тому вагому роль у забезпеченні пожежної безпеки в сільській місцевості відіграє наявність боєздатних підрозділів місцевої пожежної охорони (далі – МПО). Залучення підрозділів МПО значно сприяє зменшенню негативних наслідків від цих пожеж, не дає змоги розповсюджуватись пожежам на початковій стадії та дозволяє мінімізувати матеріальні збитки, завдані ними.
На водних об’єктах району у 2011-2015 роках загинуло 8 осіб, протягом І півріччя 2016 року загинуло 2 особи. З огляду на кількість нещасних випадків на водних об’єктах району ефективність діяльності системи забезпечення безпеки людей на водних об’єктах та відповідних служб у сфері здійснення запобіжних та профілактичних заходів не в повній мірі відповідає вимогам сьогодення. Зазначені обставини визначають необхідність відпрацювання нових підходів у сфері запобігання загибелі людей на водних об’єктах, запровадження в районі попереджувальних заходів шляхом розроблення і реалізації відповідних завдань.
Також залишається невирішеним питання щодо укриття населення та працівників у захисних спорудах цивільного захисту, більшість з яких за останні 20 років не ремонтувались та не відновлювались через постійний брак коштів в бюджетах всіх рівнів. Проаналізувавши стан захисних споруд району, можна сказати, що з семи захисних споруд лише одна готова до укриття населення в мирний та військовий час.
Одним з головних і невід’ємних елементів захисту держави є забезпечення охорони та оборони об’єктів інфраструктури та потенційно небезпечних об’єктів, розташованих на території району, створення системи захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.
Для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території району у мирний час та особливий період, створюються місцеві матеріально-технічні резерви. Якщо проаналізувати стан накопичення матеріального резерву району за останні 5 років, то реальні запаси матеріальних цінностей становлять лише паливо-мастильні матеріали.
ІІІ. Мета Програми
Для досягнення зазначеної мети передбачається вирішити відповідний комплекс завдань, напрямки реалізації яких є складовими відповідних заходів, а саме:
- попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій), підвищення рівня ефективності управління, подальшого розвитку і вдосконалення сил, засобів та оперативного реагування щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій), а також надання належної допомоги населенню;
- утримання та технічне переоснащення захисних споруд цивільного захисту в селах та селищах району;
- розвиток систем зв’язку, оповіщення та інформатизації з питань попередження виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій);
- створення матеріальних резервів для попередження виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій);
- забезпечення організації заходів реагування на надзвичайні ситуації (події) техногенного та природного характеру;
- забезпечення сучасного рівня пожежної та техногенної безпеки;
- попередження та ліквідація надзвичайних ситуацій (подій) на водних об’єктах;
- завчасне накопичення необхідної кількості засобів індивідуального захисту для населення, яке проживає в зоні можливого зараження, від вражаючої дії можливих радіаційних та хімічних аварій.
ІV. Аналіз факторів впливу на проблему та ресурсів для реалізації
( SWOT-аналіз)
Сильні сторони Реалізація в районі державної політики у сфері захисту населення і територій щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій), своєчасного і повномасштабного реагування силами та засобами, а також надання допомоги населенню для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій) тощо. | Слабкі сторони Недотримання правил пожежної безпеки і техніки безпеки на виробництві та в побуті, недостатнє матеріально-технічне забезпечення та впровадження заходів щодо запобігання небезпечним техногенним явищам, незадовільний стан внутрішньогосподарських меліоративних каналів та споруд, який перебуває у вкрай занедбаному стані і потребує відновлення. |
Загрози Екстремальні метеорологічні явища (сильні вітри, град, зливи, повені, обледеніння ліній електропередач), які можуть спричинити надзвичайні ситуації регіонального рівня. | Можливості Вирішення комплексу завдань для попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій) техногенного та природного характеру (зниження рівня негативного впливу) на території району, забезпечення відповідного рівня готовності управління, сил та засобів до реагування щодо захисту населення і територій та надання допомоги населенню з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій) в інтересах безпеки окремої людини, суспільства та довкілля. |
V. Обсяги та джерела фінансування, строки виконання Програми
Обсяг фінансування Програми уточнюється щороку під час складання проектів місцевих бюджетів на відповідний рік та внесення змін до них.
VІ. Завдання і заходи Програми та результативні показники
Перелік завдань та заходів Програми та зведені показники наведені у додатку 1 (додається).
В результаті виконання Програми прогнозується значне підвищення рівня функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та її ланок. Внаслідок цього будуть створені позитивні умови щодо реалізації в районі державної політики у сферах діяльності, які спрямовані на максимально можливе, системне та економічно обґрунтоване зменшення негативного впливу надзвичайних ситуацій (подій) та їх наслідків на населення, об'єкти господарювання та довкілля.
Показниками результативності дії Програми є:
- зменшення збитків від наслідків надзвичайних ситуацій;
- зменшення їх кількості на території району, зменшенню бюджетних витрат на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій (подій) та зменшенню втрат населення;
- розширення діапазону дій аварійно-рятувальних підрозділів (команд), підвищення оперативності та ефективності проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, наслідком чого має стати зменшення втрат від надзвичайних ситуацій (подій);
- забезпечення населення, яке потрапляє у зону небезпеки, засобами радіаційного та хімічного захисту, що дозволить суттєво підвищити рівень безпеки та захищеність від впливу шкідливих техногенних факторів.
Реалізація заходів Програми дасть змогу використати науковий, технічний та організаційний досвід з метою значного підвищення рівня практичного запровадження в районі Єдиної державної системи попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій) техногенного та природного характеру (зниження рівня негативного впливу), готовності сил і засобів до реагування щодо захисту населення і територій та надання допомоги населенню з ліквідації наслідків в інтересах безпеки окремої людини, суспільства та довкілля.
VІІ. Координація та контроль за ходом виконання Програми
Додаток 1 до розділу VІ Паспорту
Комплексної програми
Завдання та заходи
Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій
техногенного та природного характеру у Ковельського району на 2016-2020 роки
І. Захист населення і територій від пожеж в природних екосистемах (лісові пожежі)
Найменування завдання | Найменування показника | Значення показника | Найменування заходу | Головний розпорядник бюджетних коштів | Джерела фінансування | Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис. грн | У тому числі за роками, тис. грн | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Усього | За роками | |||||||||||||||
2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |||||||
1.Захист населення і територій від пожеж в природних екосистемах (торф та лісові пожежі) | 1. Кількість штучних пожежних водойм, шт. | 6 | 1 | 2 | 3 | - | - | Влаштування штучних пожежних водойм на пожежонебезпечних ділянках торфовищ, в тому числі: | Виконавчі комітети сільських та селищних рад об’єднані територіальні громади | Місцеві бюджети | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | - |
2. Площа захищених територій, га | 5715 | 3535 | 1200 | 980 | - | - | ||||||||||
2.Кількість споруд, шт. | 30 | 10 | 10 | 10 | Ремонт підпірних споруд (шлюзів-регуляторів), в тому числі: | Ковельське міжрайонне управління водного господарства | Державний бюджет | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | - | - |
Найменування завдання | Найменування показника | Значення показника | Найменування заходу | Головний розпорядник бюджетних коштів | Джерела фінансування | Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис. грн | У тому числі за роками, тис. грн | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Усього | За роками | |||||||||||||||
2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |||||||
2.Проведення профілактичних протипожежних заходів ДЛГ/ ПРАТ «Тур» | тис. км | 0,45 | 0,15/0,3 | 0,15/0,3 | 0,15/0,3 | 0,15/0,3 | 0,15/0,3 | Влаштування Мінералізовані смуги | Виконавчі комітети сільських та селищних рад об’єднані територіальні громади | ДЛГ/ПРАТ «Тур» | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів |
тис. км | 1 | 0,3/ 0,7 | 0,3/ 0,7 | 0,3/ 0,7 | 0,3/ 0,7 | 0,3/ 0,7 | Догляд Мінералізовані смуги | |||||||||
км | 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | Влаштування протипожежні розриви |
ІІ. Заходи захисту населених пунктів району від шкідливої дії вод
Найменування завдання | Найменування показника | Значення показника | Найменування заходу | Головний розпорядник бюджетних коштів | Джерела фінансування | Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис. грн | У тому числі за роками, тис. грн | |||||||||
Усього | За роками | |||||||||||||||
2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |||||||
1.Заходи захисту населених пунктів району від шкідливої дії вод | 1.Протяжність водовідвідних кюветів,км | 4,2 | 2 | 1,5 | 0,7 | Влаштування водовідвідних кюветів | Виконавчі комітети сільських та селищних рад об’єднані територіальні громади | Місцеві бюджети | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | ||
2. Кількість захищених населених пунктів, шт | 4 | 2 | 1 | 1 |
ІІІ. Забезпечення пожежної та техногенної безпеки
Найменування завдання | Найменування показника | Значення показника | Найменування заходу | Головний розпорядник бюджетних коштів | Джерела фінансування | Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис. грн | У тому числі за роками, тис. гривень | |||||||||||||||||||||||||
Усього | За роками | |||||||||||||||||||||||||||||||
2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |||||||||||||||||||||||
1.Створення (відновлення) пожежно-рятувальних підрозділів місцевої пожежної охорони | Кількість підрозділів місцевих пожежних команд | 2 | 1 | 1 | Пристосування (будівництво) приміщень, ремонт пожежної техніки, оснащенні ПТО: | Виконавчі комітети сільських та селищних рад об’єднані територіальні громади | Місцеві бюджети | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | |||||||||||||||||||
1 | с. Сільце | |||||||||||||||||||||||||||||||
1 | с. Мощена | |||||||||||||||||||||||||||||||
2. Забезпечення пожежної безпеки | Кількість підрозділів місцевих пожежних команд | 11 | 11 | 12 | 12 | 13 | Забезпечення функціонування місцевої пожежної охорони | Виконавчі комітети сільських та селищних рад об’єднані територіальні громади | Місцеві бюджети | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | |||||||||||||||||
Проведення щороку фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Найме-нування завдання | Наймену-вання показника | Значення показника | Найменування заходу | Головний розпорядник бюджетних коштів | Джерела фінансу-вання (держав-ний, місцевий бюджет тощо) | Прогноз-ний обсяг фінанси-вих ресу-рсів для виконання завдань, тис. грн. | У тому числі за роками | |||||||||
усього | за роками | |||||||||||||||
2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
3.Органі-заційне забезпечення у сфері пожежної та техногенної безпеки | Проведення аналізу стану забезпечення пожежної безпеки в кожному населеному пункті, на підприємствах, в установах та організаціях і розроблення за результатами аналізу комплексного плану заходів із запобігання пожежам та загибелі на них людей | райдержадміністрація, виконкоми селищних, сільських рад,об’єднані територіальні громади | Не потребує фінансування | |||||||||||||
Забезпечення ведення щорічної державної статистичної звітності про кількість пожеж та їх наслідки в районі, населеному пункті, на підприємствах, в установах та організаціях | райдержадміністрація, виконкоми селищних, сільських рад,об’єднані територіальні громади Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області | Не потребує фінансування | ||||||||||||||
Проведення щороку для працівників органів виконавчої влади нарад, семінарів, оглядів, конкурсів з питань пожежної та техногенної безпеки | Райдержадміністрація, виконкоми селищних, сільських рад,об’єднані територіальні громади Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області | Не потребує фінансування | ||||||||||||||
Проведення щороку фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників | райдержадміністрація, виконкоми селищних, сільських рад,об’єднані територіальні громади Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області | В межах виділених коштів | ||||||||||||||
Приведення у відповідність до вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки, автоматичних систем протипожежного захисту, систем оповіщення людей про пожежу, електрообладнання приміщення архівного відділу райдержадміністрації (монтаж пожежної сигналізації, придбання та перезарядка вогнегасників) | Райдержадміністрація, виконкоми селищних, сільських рад,об’єднані територіальні громади Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області | Не потребує фінансування |
- Підвищення рівня безпеки в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах Ковельського району
Найменування завдання | Найменування показника | Значення показника | Найменування заходу | Головний розпорядник бюджетних коштів | Джерела фінансування | Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис. грн | У тому числі за роками, тис. гривень | |||||||||
Усього | За роками | |||||||||||||||
2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |||||||
1.Забезпечення функціонування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах озеро Ухо с.Уховецьк табір «Оберіг» | Кількість водойм | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | Забезпечення функціонування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах | Відділ освіти РДА, Виконавчі комітети сільських та селищних рад об’єднані територіальні громади | Районний бюджет, місцеві бюджети, кошти, власників (орендарів) водних об’єктів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів |
- Покращення стану утримання захисних споруд цивільного захисту комунальної форми власності
Найменування завдання | Найменування показника | Значення показника | Найменування заходу | Головний розпорядник бюджетних коштів | Джерела фінансування (обласний, місцевий бюджет тощо) | Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис. грн | У тому числі за роками, тис. грн | |||||||||||||||||||||
Усього кількість ЗСЦЗ | За роками | |||||||||||||||||||||||||||
2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |||||||||||||||||||
1.Проведення капітальних та поточних ремонтів захисних споруд цивільного захисту комунальної власності | Кількість захисних споруд цивільного захисту | 1 | - | - | - | 1 | - | Капітальні та поточні ремонти | Виконавчі комітети сільських та селищних рад об’єднані територіальні громади | Місцеві бюджети | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | ||||||||||||
2.Придбання спеціального обладнання для захисних споруд цивільного захисту комунальної власності | Кількість захисних споруд цивільного захисту | 1 | - | - | - | 1 | - | Придбання | Виконавчі комітети сільських та селищних рад об’єднані територіальні громади | Місцеві бюджети | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | В межах виділених коштів | ||||||||||||
VI.Створення матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій
№ з/п | Найменування матеріально – технічних ресурсів | Необхідна кількість | Оди-ниця вимі-рюва-н-ня | Вартість за одиницю в грн | Загальна вартість в грн. | Терміни накопичення (роки) | Примітка | ||||||
2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
Продовольчі товари | |||||||||||||
1 | Борошно | 1350 | кг | 10 | 13500 | 270 2700 | 270 2700 | 270 2700 | 270 2700 | 270 2700 | Відповідно до норм споживання на 3 доби для 450 чоловік потерпілих від можливих техногенних аварій та стихійних лих | ||
2 | Крупи різні | 162 | кг | 15 | 2430 | 32 486 | 32 486 | 32 486 | 32 486 | 34 486 | |||
3 | Цукор | 95 | кг | 15 | 1425 | 19 285 | 19 285 | 19 285 | 19 285 | 19 285 | |||
4 | Масло вершкове | 40 | кг | 80 | 3200 | 8 640 | 8 640 | 8 640 | 8 640 | 8 640 | |||
5 | Чай | 1.6 | кг | 125 | 200 | 0,32 40 | 0,32 40 | 0,32 40 | 0,32 40 | 0,32 40 | |||
6 | Сіль | 34 | кг | 3,50 | 119 | 7 25,0 | 7 25,0 | 7 24,0 | 7 24,0 | 6 21,0 | |||
7 | Консерви м"ясні | 202 | кг | 50 | 10 100 | 41 2050 | 40 2000 | 41 2050 | 40 2000 | 40 2000 | |||
8 | Консерви рибні | 162 | кг | 40 | 6 480 | 33 1320 | 33 1320 | 33 1320 | 33 1320 | 30 1200 | |||
Всього | 37454 | 7546 | 7496 | 7545 | 7495 | 7372,0 | | ||||||
Речове майно | |||||||||||||
9 | Костюм бавовняний | 450 | комп-лект | 300 | 135000 | 90 27000 | 90 27000 | 90 27000 | 90 27000 | 90 27000 | З розрахунку 1 % від загальної кількості населення, яке проживає на території району і може постраждати при максимальному розвитку надзвичайних ситуацій характерних для регіону (повені, урагани, смерчі, інші небезпечні природні явища та події техногенного характеру) | ||
10 | Куртки і брюки ватні | 450 | комп-лект | 300 | 135000 | 90 27000 | 90 27000 | 90 27000 | 90 27000 | 90 27000 | |||
11 | Шапка вушанка | 450 | штук | 130 | 58 500 | 90 11700 | 90 16200 | 90 16200 | 90 16200 | 90 16200 | |||
12 | Рукавиці | 450 | пар | 5 | 2 250 | 90 450 | 90 450 | 90 450 | 90 450 | 90 450 | |||
13 | Чоботи / черевики кирзові | 300 | пар | 800 | 240000 | 60 48000 | 60 48000 | 60 48000 | 60 48000 | 60 48000 | |||
14 | Чоботи гумові | 150 | пар | 160 | 24 000 | 30 4800 | 30 4800 | 30 4800 | 30 4800 | 30 4800 | |||
15 | Матрац ватній | 450 | штук | 200 | 90000 | 90 18000 | 90 18000 | 90 18000 | 90 18000 | 90 18000 | |||
16 | Подушка ватна | 450 | штук | 100 | 45 000 | 90 9000 | 90 9000 | 90 9000 | 90 9000 | 90 9000 | |||
17 | Ковдра | 450 | штук | 200 | 90000 | 90 18000 | 90 18000 | 90 18000 | 90 18000 | 90 18000 | |||
18 | Мило | 450 | штук | 3 | 1 350 | 90 270 | 90 270 | 90 270 | 90 270 | 90 270 | |||
19 | Білизна натільна | 450 | комп-лект | 100 | 90000 | 90 18000 | 90 18000 | 90 18000 | 90 18000 | 90 18000 | |||
20 | Білизна постільна | 450 | комп-лект | 200 | 90000 | 90 18000 | 90 18000 | 90 18000 | 90 18000 | 90 18000 | |||
Всього | 1001100 | 200220 | 200220 | 200220 | 200220 | 200220 | | ||||||
Будівельні матеріали | |||||||||||||
24 | Цемент | 5 | тонн | 900 | 4500 | 1 900 | 1 900 | 1 900 | 1 900 | 1 900 | Використовується в разі виникнення надзвичайних ситуацій місцевого рівня після використання об’єктових резервів | ||
25 | Шифер | 1000 | лист | 140 | 140 000 | 200 28000 | 200 28000 | 200 28000 | 200 28000 | 200 28000 | |||
26 | Скло віконне | 100 | м 2 | 180 | 18000 | 20 3600 | 20 3600 | 20 3600 | 20 3600 | 20 3600 | |||
27 | Пиломатеріали | 20 | м 3 | 2500 | 50 000 | 4 10000 | 4 10000 | 4 10000 | 4 10000 | 4 10000 | |||
28 | Рубероїд | 300 | рулон | 370 | 111000 | 60 22200 | 60 22200 | 60 22200 | 60 22200 | 60 22200 | |||
29 | Цегла | 20000 | штук | 2,35 | 47000 | 4000 9400 | 4000 9400 | 4000 9400 | 4000 9400 | 4000 9400 | |||
30 | Щебінь різної фракції | 20 | м 3 | 210 | 4200 | 4 840 | 4 840 | 4 840 | 4 840 | 4 840 | |||
31 | Пісок | 60 | м 3 | 35 | 2 100 | 12 420 | 12 420 | 12 420 | 12 420 | 12 420 | |||
32 | Вапно | 2 | тонн | 930 | 1860 | 0,4 372 | 0,4 372 | 0,4 372 | 0,4 372 | 0,4 372 | |||
33 | Бітум | 3 | тонн | 9233 | 27700 | 0,6 5540 | 0,6 5540 | 0,6 5540 | 0,6 5540 | 0,6 5540 | |||
34 | Цвяхи різні | 100 | кг | 17 | 1 700 | 20 340 | 20 340 | 20 340 | 20 340 | 20 340 | |||
35 | Металопрокат | 2 | тонн | 12200 | 24400 | 0,4 4880 | 0,4 4880 | 0,4 4880 | 0,4 4880 | 0,4 4880 | |||
Всього | 432460 | 86492 | 86492 | 86492 | 86492 | 86492 | | ||||||
Паливо – мастильні матеріали | |||||||||||||
51 | Бензин | 5 | тис.л | 20000 | 100 000 | 1 20000 | 1 20000 | 1 20000 | 1 20000 | 1 20000 | Використовується для заправки техніки аварійно відновлювальних підрозділів, під час проведення заходів з метою запобігання виникнення НС та ліквідації їх наслідків | ||
52 | Дизельне пальне | 5 | тис.л | 20000 | 100 000 | 1 20000 | 1 20000 | 1 20000 | 1 20000 | 1 20000 | |||
53 | Мастила моторні | 0.5 | тис.л | 8500 | 4250 | 0,1 850 | 0,1 850 | 0,1 850 | 0,1 850 | 0,1 850 | 1 20000 | ||
Всього | 204250 | 40850 | 40850 | 40850 | 40850 | 40850 | |||||||
Разом | 1675264 | 335108 | 335058 | 335107 | 335057 | 334934 |
VII. Заходи по використанню коштів матеріального резерву
№ п/п | Зміст заходів | Виконавці | Очікуваний результат | Вартість (тис. грн.) | Термін виконання |
1. | Здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій, а саме: розчистка доріг від снігу та льоду, грейдерування та профілювання з підсипкою доріг, проведення робіт по знешкодженню вибухонебезпечних предметів, та проведення інших невідкладних заходів | Ковельське МРВ управління ДСНС України у Волинській області, райдержадміністрація, «Ковельський автодор» ДП«Волинський облавтодор», Ковельська ДЕД, Ковельське міжрайонне управління водного господарства | Запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру. | В межах виділених коштів | Протягом 2016-2020 років |
2. | Ліквідація надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру | Ковельське МРВ управління ДСНС України у Волинській області | Локалізація та припинення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру. | В межах виділених коштів | Протягом 2016-2020 років |
3. | Проведення невідкладних відновлювальних робіт | Ковельське МРВ управління ДСНС України у Волинській області, райдержадміністрація, селищні, сільські ради, об’єднані територіальні громади, підприємства, установи та організації | Усунення негативного впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на життєдіяльність населення району. | В межах виділених коштів | Протягом 2016-2020 років |
4. | Розгортання та утримання тимчасових пунктів проживання та харчування постраждалих громадян, забезпечення пально-мастильними та іншими витратними матеріалами транспортних засобів підприємств та громадян, залучених для евакуації постраждалого населення із зони надзвичайної ситуації та можливого ураження. | МРВ управління ДСНС України у Волинській області, райдержадміністрація, селищні, сільські ради, об’єднані територіальні громади, підприємства, установи та організації | Усунення негативного впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на життєдіяльність населення району. | В межах виділених коштів | Протягом 2016-2020 років |