ОПИС ДОКУМЕНТУ
Рішення: | Прийнято |
---|---|
Сесія: | XVIII |
Скликання: | VII |
Вид: | За основу і в цілому |
Номер: | 18/4 |
Дата реєстрації: | 17.11.2017 |
Проголосовано: | 15.12.2017 11:50:39 |
Автор: | Карпюк С.С. |
РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ
- Підтримали
27
- Не підтримали
0
- Утримались
0
- Не голосували
0
- Відсутні
7
ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 18/4
КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
РІШЕННЯ
від 15 грудня 2017 року №18/
м. Ковель
Про районний бюджет на 2018 рік
Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 77 Бюджетного кодексу України районна рада вирішила:
1. Визначити на 2018 рік:
- доходи районного бюджету у сумі 209803,980 тис.грн., у тому числі доходи загального фонду районного бюджету 209328,200 тис.грн., доходи спеціального фонду районного бюджету 475,780 тис.грн. згідно з додатком № 1 цього рішення;
- видатки районного бюджету за головними розпорядниками коштів районного бюджету та бюджетними програмами у сумі 209803,980 тис.грн., у тому числі видатки загального фонду районного бюджету 209248,200 тис.грн., видатки спеціального фонду районного бюджету 555,780 тис.грн. згідно з додатком № 3 цього рішення;
- повернення кредитів до районного бюджету у сумі 195,000 тис.грн., у тому числі повернення кредитів до спеціального фонду районного бюджету 195,000 тис.грн. згідно з додатком № 4 цього рішення;
- надання кредитів з районного бюджету у сумі 195,000 тис.грн., у тому числі надання кредитів із спеціального фонду районного бюджету - 195,000 тис.грн. згідно із додатком № 4 цього рішення.
- профіцит загального фонду районного бюджету у сумі 80,0 тис.грн., у тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) на суму 80,0 тис.грн. згідно із додатком № 2 до цього рішення;
- дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 80,0 тис.грн., у тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) на суму 80,0 тис.грн.» згідно із додатком № 2 до цього рішення.
2. Установити, що у 2018 році відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України у бюджетному процесі на рівні районного бюджету застосовується програмно – цільовий метод бюджетування.
3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету на 2018 рік у сумі 350,0 тис.гривень.
4. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти згідно із додатком №5 до цього рішення.
5. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватись за рахунок коштів бюджету розвитку, згідно із додатком №6 до цього рішення.
6. Затвердити на 2018 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 50,0 тис.гривень.
7. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:
- оплата праці (КЕКВ 2110);
- нарахування на оплату праці (КЕКВ 2120);
- медикаменти та перев’язувальні матеріали (КЕКВ 2220);
- продукти харчування (КЕКВ 2230);
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 2270);
- соціальне забезпечення (КЕКВ 2700);
- поточні трансферти місцевим бюджетам (КЕКВ 2620).
8. Затвердити у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 1033,680 тис.грн. згідно із додатком № 7 цього рішення.
Установити, що у 2018 році використання бюджетних коштів на реалізацію місцевих програм здійснюється за порядками, що затверджуються районною радою або районною державною адміністрацією.
9. Затвердити формулу розподілу субвенції з районного бюджету бюджетам сіл на утримання дитячих дошкільних закладів, будинків культури та клубів на 2018 рік згідно із додатком № 8 цього рішення.
10. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.
11. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та міжбюджетні трансферти з інших бюджетів.
12. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2018 рік є:
у частині доходів надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України;
у частині фінансування кошти, отримані із загального фонду районного бюджету;
у частині кредитування повернення коштів, наданих для кредитування індивідуальних сільських забудовників.
13. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
14. Відповідно до частини 8 статті 16 Бюджетного кодексу України дозволити управлінню фінансів райдержадміністрації у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, здійснювати в межах поточного бюджетного періоду розміщення на конкурсних засадах тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитах в установах банків з зарахуванням відсотків за їх користування до загального фонду районного бюджету.
15. Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації:
- розподіляти та перерозподіляти обсяги асигнувань відповідних субвенцій з державного та місцевих бюджетів з урахуванням фактично нарахованих обсягів витрат, змін показників міжбюджетних відносин державного та інших місцевих бюджетів з районним бюджетом та вимог інших нормативно-правових актів;
- перерозподіляти обсяги асигнувань інших субвенцій з урахуванням змін показників міжбюджетних відносин районного бюджету з обласним та іншими місцевими бюджетами;
- за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ району проводити розподіл додаткових дотацій з державного бюджету та за обґрунтованим зверненням головних розпорядників коштів районного бюджету перерозподіл видатків за бюджетними призначеннями у розрізі функціональної і економічної класифікації видатків загального та спеціального фонду, програм, що фінансуються з районного бюджету, і об’єктів, будівництво яких проводиться за рахунок бюджету розвитку, без зміни загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів районного бюджету.
16. Установити, що, у разі зміни назв структурних підрозділів районної державної адміністрації, повноваження головних розпорядників коштів районного бюджету, визначених цим рішенням, передаються структурним підрозділам райдержадміністрації, які є їх правонаступниками.
Управлінню фінансів райдержадміністрації, Ковельському управлінню Державної казначейської служби України у Волинській області, структурним підрозділам райдержадміністрації після зміни назв структурних підрозділів районної державної адміністрації забезпечити зміни назв головних розпорядників коштів районного бюджету у документах, що використовуються у бюджетному процесі.
Установити, що передача бюджетних призначень від головних розпорядників коштів районного бюджету новоствореним структурним підрозділам райдержадміністрації у 2018 році здійснюється відповідно до вимог частини 6 статті 23 Бюджетного кодексу України.
17. Додатки № 1-8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
Голова районної ради А. Броїло
Карпюк 59 232
Додаток № 1 | |||||
до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року № "Про районний бюджет на 2018 рік" | |||||
Доходи районного бюджету на 2018 рік | |||||
(грн.) | |||||
Код | Найменування доходів згідно із бюджетною класифікацією | Всього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
Разом | у т.ч. бюджет розвитку | ||||
1 | 2 | 2=(гр.3+гр.4) | 3 | 4 | 5 |
10000000 | Податкові надходження | 6 200 000,00 | 6 200 000,00 | ||
11000000 | Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості | 6 200 000,00 | 6 200 000,00 | ||
11010000 | Податок та збір на доходи фізичних осіб | 6 200 000,00 | 6 200 000,00 | ||
11010100 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати | 5 860 000,00 | 5 860 000,00 | ||
11010400 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата | 226 000,00 | 226 000,00 | ||
11010500 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування | 114 000,00 | 114 000,00 | ||
20000000 | Неподаткові надходження | 675 780,00 | 200 000,00 | 475 780,00 | |
22000000 | Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності | 200 000,00 | 200 000,00 | ||
22010000 | Плата за надання адміністративних послуг | 200 000,00 | 200 000,00 | ||
22010300 | Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань | 20 000,00 | 20 000,00 | ||
22012600 | Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень | 180 000,00 | 180 000,00 | ||
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 475 780,00 | 475 780,00 | ||
25010000 | Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством | 199 780,00 | 199 780,00 | ||
25010100 | Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю | 33 000,00 | 33 000,00 | ||
25010200 | Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності | 27 000,00 | 27 000,00 | ||
25010300 | Плата за оренду майна бюджетних установ | 135 780,00 | 135 780,00 | ||
25010400 | Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) | 4 000,00 | 4 000,00 | ||
25020000 | Інші джерела власних надходжень бюджетних установ | 276 000,00 | 276 000,00 | ||
25020200 | Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об'єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичних або юридичних осіб | 276 000,00 | 276 000,00 | ||
Разом доходів | 6 875 780,00 | 6 400 000,00 | 475 780,00 | ||
40000000 | Офіційні трансферти | 202 928 200,00 | 202 928 200,00 | ||
41000000 | Від органів державного управління | 34 797 500,00 | 34 797 500,00 | ||
41020000 | Дотації з державного бюджету | 6 252 100,00 | 6 252 100,00 | ||
41020100 | Базова дотація | 6 252 100,00 | 6 252 100,00 | ||
41030000 | Субвенції з державного бюджету | 28 545 400,00 | 28 545 400,00 | ||
41033900 | Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 22 293 200,00 | 22 293 200,00 | ||
41034200 | Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 6 252 200,00 | 6 252 200,00 | ||
41040000 | Дотації з місцевих бюджетів | 4 253 200,00 | 4 253 200,00 | ||
41040200 | Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету | 4 253 200,00 | 4 253 200,00 | ||
41050000 | Субвенції з місцевих бюджетів | 163 877 500,00 | 163 877 500,00 | ||
41050100 | Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 54 834 600,00 | 54 834 600,00 | ||
41050200 | Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 9 262 400,00 | 9 262 400,00 | ||
41050300 | Субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 95 988 000,00 | 95 988 000,00 | ||
41050700 | Субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 1 539 400,00 | 1 539 400,00 | ||
41053400 | Субвенція з місцевого бюджету на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування | 2 042 300,00 | 2 042 300,00 | ||
41054000 | Інші субвеції з державного бюджету | 210 800,00 | 210 800,00 | ||
Разом трансфертів | 202 928 200,00 | 202 928 200,00 | |||
Всього | 209 803 980,00 | 209 328 200,00 | 475 780,00 |
Додаток № 2 | |||||
до рішення районої ради від 15 грудня 2017 р. № "Про районний бюджет на 2018 рік" | |||||
Фінансування районного бюджету на 2018 рік | |||||
(грн.) | |||||
Код | Назва | Всього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
Разом | у т.ч. бюджет розвитку | ||||
1 | 2 | 6 | 3 | 4 | 5 |
200000 | Внутрішнє фінансування | 0,00 | -80 000,00 | 80 000,00 | 80 000,00 |
208000 | Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджету | 0,00 | -80 000,00 | 80 000,00 | 80 000,00 |
208400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | 0,00 | -80 000,00 | 80 000,00 | 80 000,00 |
Всього за типом кредитора | 0,00 | -80 000,00 | 80 000,00 | 80 000,00 | |
600000 | Фінансування за активними операціями | 0,00 | -80 000,00 | 80 000,00 | 80 000,00 |
602000 | Зміни обсягів бюджетних коштів | 0,00 | -80 000,00 | 80 000,00 | 80 000,00 |
602400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | 0,00 | -80 000,00 | 80 000,00 | 80 000,00 |
Всього за типом боргового зобов'язання | 0,00 | -80 000,00 | 80 000,00 | 80 000,00 |
Додаток №3 | ||||||||||||||||
до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року № "Про районний бюджет на 2018 рік" | ||||||||||||||||
Розподіл видатків районного бюджету на 2018 рік | ||||||||||||||||
(грн.) | ||||||||||||||||
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1 | Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС2 | Код ФКВКБ | Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків згідно з типовою відомчою / ТПКВКМБ / ТКВКБМС | Загальний фонд | Спеціальний фонд | РАЗОМ | ||||||||||
Всього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | Всього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | з них | ||||||||
оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | бюджет розвитку | з них: | |||||||||||
капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) | ||||||||||||||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||||
0100000 | Ковельська районна рада | 1073200,00 | 1073200,00 | 578100,00 | 96500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1073200,00 | ||
0110000 | Ковельська районна рада | 1073200,00 | 1073200,00 | 578100,00 | 96500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1073200,00 | ||
0110100 | 0100 | Державне управління | 969200,00 | 969200,00 | 578100,00 | 96500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 969200,00 | |
0110150 | 0150 | 0111 | Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад | 969200,00 | 969200,00 | 578100,00 | 96500,00 | 0,00 | 969200,00 | |||||||
0113000 | 3000 | Соціальний захист та соціальне забезпечення | 104000,00 | 104000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 104000,00 | |
0113240 | 3240 | Інші заклади та заходи | 104000,00 | 104000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 104000,00 | |
0113242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захист і соціального забезпечення | 104000,00 | 104000,00 | 0,00 | 104000,00 | |||||||||
0200000 | Районна державна адміністрація | 202000,00 | 202000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 202000,00 | ||
0210000 | Районна державна адміністрація | 202000,00 | 202000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 202000,00 | ||
0213000 | 3000 | Соціальний захист та соціальне забезпечення | 7000,00 | 7000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 7000,00 | |
0213100 | 3100 | Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування | 7000,00 | 7000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 7000,00 | |
0213110 | 3110 | Заклади і заходи з питань дітей та їх соціального захисту | 7000,00 | 7000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 7000,00 | |
0213112 | 3112 | 1040 | Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту | 7000,00 | 7000,00 | 0,00 | 7000,00 | |||||||||
0214000 | 4000 | Культура і мистецтво | 30000,00 | 30000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 30000,00 | |
0214080 | 4080 | Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва | 30000,00 | 30000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 30000,00 | |
0214082 | 4082 | 0829 | Інші заходи в галузі культури і мистецтва | 30000,00 | 30000,00 | 0,00 | 30000,00 | |||||||||
0215000 | 5000 | Фізична культура і спорт | 85000,00 | 85000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 85000,00 | |
0215060 | 5060 | Інші заходи з розвитку фізичної культури та спорту | 85000,00 | 85000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 85000,00 | |
0215061 | 5061 | 0810 | Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та проведення фізкультурно - масових заходів серед населення регіону | 85000,00 | 85000,00 | 0,00 | 85000,00 | |||||||||
0218000 | 8000 | Інша діяльність | 80000,00 | 80000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 80000,00 | |
0218100 | 8100 | Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру | 20000,00 | 20000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 20000,00 | |
0218110 | 8110 | 0320 | Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха | 20000,00 | 20000,00 | 0,00 | 20000,00 | |||||||||
0218400 | 8400 | Засоби масової інформації | 60000,00 | 60000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 60000,00 | |
0218420 | 8420 | 0830 | Інші заходи у сфері засобів масової інформації | 60000,00 | 60000,00 | 0,00 | 60000,00 | |||||||||
0600000 | Відділ освіти райдержавдміністрації | 30675170,00 | 30675170,00 | 23053110,00 | 1499900,00 | 0,00 | 31300,00 | 31300,00 | 0,00 | 1500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 30706470,00 | ||
0610000 | Відділ освіти райдержавдміністрації | 30675170,00 | 30675170,00 | 23053110,00 | 1499900,00 | 0,00 | 31300,00 | 31300,00 | 0,00 | 1500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 30706470,00 | ||
0611000 | 1000 | Освіта | 30478440,00 | 30478440,00 | 23053110,00 | 1499900,00 | 0,00 | 31300,00 | 31300,00 | 0,00 | 1500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 30509740,00 | |
0611020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | 29177950,00 | 29177950,00 | 22185410,00 | 1414960,00 | 31300,00 | 31300,00 | 1500,00 | 29209250,00 | |||||
в т.ч. освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 22293200,00 | 22293200,00 | 18273120,00 | 0,00 | 22293200,00 | |||||||||||
0611090 | 1090 | 0960 | Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 236040,00 | 236040,00 | 191390,00 | 2540,00 | 0,00 | 236040,00 | |||||||
0611150 | 1150 | 0990 | Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів | 158580,00 | 158580,00 | 79670,00 | 14430,00 | 0,00 | 158580,00 | |||||||
0611160 | 1160 | Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти | 905870,00 | 905870,00 | 596640,00 | 67970,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 905870,00 | |
0611161 | 1161 | 0990 | Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти | 820410,00 | 820410,00 | 596640,00 | 67970,00 | 0,00 | 820410,00 | |||||||
0611162 | 1162 | 0990 | Інші програми та заходи у сфері освіти | 85460,00 | 85460,00 | 0,00 | 85460,00 | |||||||||
0613000 | 3000 | Соціальний захист та соціальне забезпечення | 7240,00 | 7240,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 7240,00 | |
0613230 | 3230 | 1040 | Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя | 7240,00 | 7240,00 | 0,00 | 7240,00 | |||||||||
0615000 | 5000 | Фізична культура і спорт | 189490,00 | 189490,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 189490,00 | |
0615030 | 5030 | Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту | 189490,00 | 189490,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 189490,00 | |
0615032 | 5032 | 0810 | Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств | 189490,00 | 189490,00 | 0,00 | 189490,00 | |||||||||
0800000 | Управління соціального захисту населення | 163506080,00 | 163506080,00 | 1126250,00 | 76740,00 | 0,00 | 276000,00 | 276000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 163782080,00 | ||
0810000 | Управління соціального захисту населення | 163506080,00 | 163506080,00 | 1126250,00 | 76740,00 | 0,00 | 276000,00 | 276000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 163782080,00 | ||
0813000 | 3000 | Соціальний захист та соціальне забезпечення | 163506080,00 | 163506080,00 | 1126250,00 | 76740,00 | 0,00 | 276000,00 | 276000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 163782080,00 | |
0813010 | 3010 | Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот | 54834600,00 | 54834600,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 54834600,00 | |
0813011 | 3011 | 1030 | Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | 10000000,00 | 10000000,00 | 0,00 | 10000000,00 | |||||||||
в т.ч. cубвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 10000000,00 | 10000000,00 | 0,00 | 10000000,00 | ||||||||||||
0813012 | 3012 | 1060 | Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг | 44834600,00 | 44834600,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 44834600,00 | |
в т.ч. cубвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 44834600,00 | 44834600,00 | 0,00 | 44834600,00 | ||||||||||||
0813020 | 3020 | Надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу | 9262400,00 | 9262400,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 9262400,00 | |
0813021 | 3021 | 1030 | Надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | 2000000,00 | 2000000,00 | 0,00 | 2000000,00 | |||||||||
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 2000000,00 | 2000000,00 | 0,00 | 2000000,00 | ||||||||||||
0813022 | 3022 | 1060 | Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу | 7262400,00 | 7262400,00 | 0,00 | 7262400,00 | |||||||||
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 7262400,00 | 7262400,00 | 0,00 | 7262400,00 | ||||||||||||
0813040 | 3040 | Надання допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам з інвалідністю з дитинства та тимчасової допомоги дітям | 90208300,00 | 90208300,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 90208300,00 | |
0813041 | 3041 | 1040 | Надання допомоги у зв`язку з вагітністю і пологами | 868000,00 | 868000,00 | 0,00 | 868000,00 | |||||||||
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 868000,00 | 868000,00 | 0,00 | 868000,00 | ||||||||||||
0813043 | 3043 | 1040 | Надання допомоги при народженні дитини | 32258500,00 | 32258500,00 | 0,00 | 32258500,00 | |||||||||
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 32258500,00 | 32258500,00 | 0,00 | 32258500,00 | ||||||||||||
0813044 | 3044 | 1040 | Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування | 1430400,00 | 1430400,00 | 0,00 | 1430400,00 | |||||||||
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 1430400,00 | 1430400,00 | 0,00 | 1430400,00 | ||||||||||||
0813045 | 3045 | 1040 | Надання допомоги на дітей одиноким матерям | 8674900,00 | 8674900,00 | 0,00 | 8674900,00 | |||||||||
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 8674900,00 | 8674900,00 | 0,00 | 8674900,00 | ||||||||||||
0813046 | 3046 | 1040 | Надання тимчасової державної допомоги дітям | 397000,00 | 397000,00 | 0,00 | 397000,00 | |||||||||
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 397000,00 | 397000,00 | 0,00 | 397000,00 | ||||||||||||
0813048 | 3048 | 1040 | Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям | 31999000,00 | 31999000,00 | 0,00 | 31999000,00 | |||||||||
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 31999000,00 | 31999000,00 | 0,00 | 31999000,00 | ||||||||||||
0813049 | 3049 | 1010 | Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю | 14580500,00 | 14580500,00 | 0,00 | 14580500,00 | |||||||||
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 14580500,00 | 14580500,00 | 0,00 | 14580500,00 | ||||||||||||
0813050 | 3050 | 1070 | Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи | 145300,00 | 145300,00 | 0,00 | 145300,00 | |||||||||
0813080 | 3080 | 1010 | Надання допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу | 2603900,00 | 2603900,00 | 0,00 | 2603900,00 | |||||||||
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 2603900,00 | 2603900,00 | 0,00 | 2603900,00 | ||||||||||||
0813090 | 3090 | 1030 | Видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни | 40100,00 | 40100,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 40100,00 | |
0813100 | 3100 | Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування | 1515910,00 | 1515910,00 | 1126250,00 | 76740,00 | 0,00 | 276000,00 | 276000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1791910,00 | |
0813104 | 3104 | 1020 | Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю | 1515910,00 | 1515910,00 | 1126250,00 | 76740,00 | 276000,00 | 276000,00 | 1791910,00 | ||||||
0813120 | 3120 | Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення | 2400,00 | 2400,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2400,00 | |
0813123 | 3123 | 1040 | Заходи державної політики з питань сім'ї | 2400,00 | 2400,00 | 0,00 | 2400,00 | |||||||||
0813160 | 3160 | 1010 | Надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги | 37570,00 | 37570,00 | 0,00 | 37570,00 | |||||||||
0813170 | 3170 | Забезпечення реалізації окремих програм для осіб з інвалідністю | 25400,00 | 25400,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 25400,00 | |
0813171 | 3171 | 1010 | Компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування | 25200,00 | 25200,00 | 0,00 | 25200,00 | |||||||||
0813172 | 3172 | 1010 | Встановлення телефонів особам з інвалідністю I і II груп | 200,00 | 200,00 | 0,00 | 200,00 | |||||||||
0813190 | 3190 | Соціальний захист ветеранів війни та праці | 15000,00 | 15000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 15000,00 | |
0813192 | 3192 | 1030 | Надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість | 15000,00 | 15000,00 | 0,00 | 15000,00 | |||||||||
0813200 | 3200 | 1090 | Забезпечення обробки інформації з нарахування та виплати допомог і компенсацій | 3175800,00 | 3175800,00 | 0,00 | 3175800,00 | |||||||||
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 3175800,00 | 3175800,00 | 0,00 | 3175800,00 | ||||||||||||
0813220 | 3220 | Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення для окремих категорій населення відповідно до законодавства | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
0813230 | 3230 | 1040 | Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя | 1539400,00 | 1539400,00 | 0,00 | 1539400,00 | |||||||||
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 1539400,00 | 1539400,00 | 0,00 | 1539400,00 | ||||||||||||
0813242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 100000,00 | 100000,00 | 0,00 | 100000,00 | |||||||||
1000000 | Відділ культури Ковельської районної державної адміністрації | 3540390,00 | 3540390,00 | 2441450,00 | 383170,00 | 0,00 | 248480,00 | 168480,00 | 5000,00 | 116450,00 | 80000,00 | 80000,00 | 80000,00 | 3788870,00 | ||
1010000 | Відділ культури Ковельської районної державної адміністрації | 3540390,00 | 3540390,00 | 2441450,00 | 383170,00 | 0,00 | 248480,00 | 168480,00 | 5000,00 | 116450,00 | 80000,00 | 80000,00 | 80000,00 | 3788870,00 | ||
1014000 | 4000 | Культура і мистецтво | 3540390,00 | 3540390,00 | 2441450,00 | 383170,00 | 0,00 | 248480,00 | 168480,00 | 5000,00 | 116450,00 | 80000,00 | 80000,00 | 80000,00 | 3788870,00 | |
1014030 | 4030 | 0824 | Забезпечення діяльності бібліотек | 2673550,00 | 2673550,00 | 1835310,00 | 351250,00 | 0,00 | 248480,00 | 168480,00 | 5000,00 | 116450,00 | 80000,00 | 80000,00 | 80000,00 | 2922030,00 |
1014060 | 4060 | 0828 | Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів | 389940,00 | 389940,00 | 312310,00 | 3510,00 | 0,00 | 0,00 | 389940,00 | ||||||
1014080 | 4080 | 0829 | Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва | 476900,00 | 476900,00 | 293830,00 | 28410,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 476900,00 |
1014081 | 4081 | 0829 | Забезпеченнядіяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва | 446900,00 | 446900,00 | 293830,00 | 28410,00 | 0,00 | 446900,00 | |||||||
1014082 | 4082 | 0829 | Інші заходи в галузі культури і мистецтва | 30000,00 | 30000,00 | 0,00 | 30000,00 | |||||||||
2400000 | Управління регіонального розвитку райдержадміністрації | 79500,00 | 79500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 79500,00 | ||
2410000 | Управління регіонального розвитку райдержадміністрації | 79500,00 | 79500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 79500,00 | ||
2416000 | 6000 | Житлово - комунальне господарство | 19500,00 | 19500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 19500,00 | |
2416080 | 6080 | Реалізація державних та місцевих житлових програм | 19500,00 | 19500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 19500,00 | |
2416084 | 6084 | 0610 | Витрати, пов'язані з наданням та обслуговуванням пільгових довгострокових кредитів, наданих громадянам на будівництво/ реконструкцію/ придбання житла | 19500,00 | 19500,00 | 0,00 | 19500,00 | |||||||||
2417000 | 7000 | Економічна діяльність | 60000,00 | 60000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 60000,00 | |
2417100 | 7100 | Сільське, лісове, рибне господарство та мисливство | 60000,00 | 60000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 60000,00 | |
2417110 | 7110 | 0421 | Реалізація програм в галузі сільського господарства | 60000,00 | 60000,00 | 0,00 | 60000,00 | |||||||||
3700000 | Управління фінансів райдержадміністрації | 10171860,00 | 10121860,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10171860,00 | ||
3710000 | Управління фінансів райдержадміністрації | 10171860,00 | 10121860,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10171860,00 | ||
3718000 | 8000 | Інша діяльність | 50000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 50000,00 | |
3718700 | 8700 | 0133 | Резервний фонд | 50000,00 | 0,00 | 50000,00 | ||||||||||
3719000 | 9000 | Міжбюджетні трансферти | 10121860,00 | 10121860,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10121860,00 | |
3719400 | 9400 | Субвенції з місцевого бюджету іншим місцевим бюджетам на здійснення програм та заходів у галузі охорони здоров'я за рахунок субвенцій з державного бюджету | 6252200,00 | 6252200,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 6252200,00 | |
3719410 | 9410 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров'я за рахунок коштів медичної субвенції | 6252200,00 | 6252200,00 | 0,00 | 6252200,00 | |||||||||
3719700 | 9700 | Субвенція з місцевого бюджету іншим місцевим бюджетам на здійснення програм та заходів за рахунок коштів місцевих бюджетів | 3869660,00 | 3869660,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 3869660,00 | |
3719710 | 9710 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування | 318950,00 | 318950,00 | 0,00 | 318950,00 | |||||||||
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | 3550710,00 | 3550710,00 | 0,00 | 3550710,00 | |||||||||
Всього | 209248200,00 | 209198200,00 | 27198910,00 | 2056310,00 | 0,00 | 555780,00 | 475780,00 | 5000,00 | 117950,00 | 80000,00 | 80000,00 | 80000,00 | 209803980,00 |
Додаток № 4 | |||||||||||||||
до рішення районої ради від 15 грудня 2017р. № "Про районний бюджет на 2018 рік" | |||||||||||||||
"Повернення кредитів до районного бюджету та розподіл надання кредитів з районного бюджету у 2018 році" | |||||||||||||||
(грн.) | |||||||||||||||
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС | Код КФК | Назва головного розпорядника коштів, найменування КТКВ | Надання кредитів | Повернення кредитів | Кредитування - всього | |||||||||
Загальний фонд | Cпеціальний фонд | РАЗОМ | Загальний фонд | Cпеціальний фонд | РАЗОМ | Загальний фонд | Cпеціальний фонд | РАЗОМ | |||||||
Всього | у т.ч. бюджет розвитку | Всього | у т.ч. бюджет розвитку | Всього | у т.ч. бюджет розвитку | ||||||||||
0200000 | Районна державна адміністрація | 195 000 | 195 000 | -195 000 | -195 000 | ||||||||||
0210000 | Районна державна адміністрація | 195 000 | 195 000 | -195 000 | -195 000 | ||||||||||
0218800 | 8800 | Кредитування | 195 000 | 195 000 | -195 000 | -195 000 | 195 000 | 195 000 | |||||||
0218830 | 8830 | Довгострокові кредити індивідуальним забудовникам житла на селі та їх повернення | 195 000 | 195 000 | -195 000 | -195 000 | 195 000 | 195 000 | |||||||
0218831 | 8831 | 1060 | Надання кредиту | 195 000 | 195 000 | 195 000 | 195 000 | ||||||||
0218832 | 8832 | 1060 | Повернення кредиту | -195 000 | -195 000 | -195 000 | -195 000 | ||||||||
Всього | 195 000 | 195 000 | -195 000 | -195 000 |
Додаток №5 | |||||||||||||||||
до рішення районої ради від 15 грудня 2017 р. № "Про районний бюджет на 2018 рік" | |||||||||||||||||
Міжбюджетні трансферти з районного бюджету іншим бюджетам на 2018 рік | |||||||||||||||||
№ | Найменування АТО | Міжбюджетні трансферти | |||||||||||||||
Разом | Субвенції з районного бюджету | ||||||||||||||||
Субвенція загального фонду на: | Субвенція спеціального фонду на: | ||||||||||||||||
Інші субвенції | субвенція з місцевого бюджету на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров'я за рахунок коштів медичної субвенції | в тому числі на: | ||||||||||||||
КПКВК 3719770 | на утримання дитячих дошкільних закладів | на утримання закладів культури | на оплату послуг по реабілітації дітей-інвалідів району в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ковеля | на оплату енергоносіїв закладів охорони здоров'я району | на відшкодування заробітної плати кочегарів по закладах охорони здоров'я району | на придбання туберкуліну для проведення туберкулінодіагностики дітей віком від 4 до 14 років | на утримання лікувально- профілактичних закладів первинного рівня | на заробітну плату з нарахуваннями для працівників Люблинецької школи мистецтв, які навчають дітей, що проживають на території Зеленської сільської ради | на надання позашкільної освіти позашкільним закладом освіти та на заходи із позашкільної роботи з дітьми | на надання вторинної медичної допомоги | на надання первинної медичної допомоги | ||||||
КПКВК 3719710 | КПКВК 3719410 | ||||||||||||||||
1 | Білинська | 267081,00 | 267081,00 | 55935,00 | 211146,00 | ||||||||||||
2 | Білашівська | 120302,00 | 120302,00 | 120302,00 | |||||||||||||
3 | Доротищенська | 140152,00 | 140152,00 | 140152,00 | |||||||||||||
4 | Дрозднівська | 193304,00 | 193304,00 | 65494,00 | 127810,00 | ||||||||||||
5 | Зеленська | 660376,00 | 660376,00 | 473876,00 | 186500,00 | ||||||||||||
6 | Любитівська | 385041,00 | 385041,00 | 60021,00 | 325020,00 | ||||||||||||
7 | Тойкутська | 679574,00 | 679574,00 | 591894,00 | 87680,00 | ||||||||||||
ОТГ смт.Люблинець | 116650,00 | 116650,00 | 116650,00 | ||||||||||||||
ОТГ с.Колодяжне | 118200,00 | 118200,00 | 118200,00 | ||||||||||||||
Бюджету м.Ковеля | 7441180,00 | 870030,00 | 10000,00 | 322000,00 | 113230,00 | 24800,00 | 400000,00 | 318950,00 | 6252200,00 | 5121800,00 | 1130400,00 | ||||||
Разом по бюджетах Ковельського району | 10121860,00 | 3550710,00 | 1247220,00 | 1198610,00 | 10000,00 | 322000,00 | 113230,00 | 24800,00 | 400000,00 | 116650,00 | 118200,00 | 318950,00 | 6252200,00 | 5121800,00 | 1130400,00 |
Додаток 6 | ||||||||
до рішення районної ради від 15 грудня 2017 р. № "Про районний бюджет на 2018 рік" | ||||||||
Перелік об'єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку | ||||||||
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1 | Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС2 | Код ФКВКБ3 | Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків згідно з типовою відомчою / ТПКВКМБ / ТКВКБМС | Назва об'єктів відповідно до проектно- кошторисної документації тощо | Загальний обсяг фінансування будівництва | Відсоток завершеності будівництва об'єктів на майбутні роки | Всього видатків на завершення будівництва об'єктів на майбутні роки | Разом видатків на поточний рік |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
1000000 | Відділ культури Ковельської районної державної адміністрації | 80000,00 | 80000,00 | 80000,00 | ||||
1010000 | Відділ культури Ковельської районної державної адміністрації | 80000,00 | 80000,00 | 80000,00 | ||||
1014000 | 4000 | Культура і мистецтво | 80000,00 | 80000,00 | 80000,00 | |||
1014030 | 4030 | 0824 | Забезпечення діяльності бібліотек | 80000,00 | 80000,00 | 80000,00 | ||
Капітальні видатки | 80000,00 | 80000,00 | 80000,00 | |||||
Всього | 80000,00 | 80000,00 | 80000,00 |
Додаток №7 | |||||||
до рішення районої ради від 15 грудня 2017 р. № "Про районний бюджет на 2018 рік" | |||||||
Перелік місцевих програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів районного бюджету у 2018 році | |||||||
(грн.) | |||||||
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код ТПКВКМБ/ ТКВКБМС | Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної прогрпми або напряму видатків згідно з типовою відомчою /ТПКВКМБ/ ТКВКБМС | Найменування місцевої програми | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом загальний та спеціальний фонди | |
0100000 | Районна рада | 194000 | 0 | 194000 | |||
0110000 | Районна рада | 194000 | 0 | 194000 | |||
0110150 | 0150 | 0111 | Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад | Програма розвитку місцевого самоврядування у Ковельсь кому районі на 2016-2018 роки | 90000 | 90000 | |
0113000 | 3000 | Соціальний захист та соціальне забезпечення | 104000 | 104000 | |||
0113240 | 3240 | Інші заклади та заходи | 104000 | 104000 | |||
0113242 | 3242 | 1090 | Інші видатки на соціальний захист населення | Програма соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 року | 104000 | 104000 | |
0200000 | Районна державна адміністрація | 202000 | 0 | 202000 | |||
0210000 | Районна державна адміністрація | 202000 | 0 | 202000 | |||
0213000 | 3000 | Соціальний захист та соціальне забезпечення | 7000 | 7000 | |||
0213100 | 3100 | Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування | 7000 | 7000 | |||
0213110 | 3110 | Заклади і заходи з питань дітей та їх соціального захисту | 7000 | 7000 | |||
0213112 | 3112 | 1040 | Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту | Районна комплексна програма з питань підтримки сім'ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року | 7000 | 7000 | |
0214000 | 4000 | Культура і мистецтво | 30000 | 30000 | |||
0214080 | 4080 | Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва | 30000 | 30000 | |||
0214082 | 4082 | 0829 | Інші заходи в галузі культури і мистецтва | Програма вшанування працівників, колективів підприємств, організацій, установ, мешканців району з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат та пам'ятних днів на 2016-2018 роки | 30000 | 30000 | |
0215000 | 5000 | Фізична культура і спорт | 85000 | 85000 | |||
0215060 | 5060 | Інші заходи з розвитку фізичної культури та спорту | 85000 | 85000 | |||
0215061 | 5061 | 0810 | Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та проведення фізкультурно - масових заходів серед населення регіону | Програма розвитку фізичної культури і спорту в Ковельському районі на 2016-2020 роки | 85000 | 85000 | |
0218000 | 8000 | Інша діяльність | 80000 | 80000 | |||
0218100 | 8100 | Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру | 20000 | 20000 | |||
0218110 | 8110 | 0320 | Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха | Комплексна програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Ковельському районі на 2016-2020 роки | 20000 | 20000 | |
0218400 | 8400 | Засоби масової інформації | 60000 | 60000 | |||
0218420 | 8420 | 0830 | Інші заходи у сфері засобів масової інформації | Програма висвітлення діяльності органів державної влади у місцевих засобах масової інформації на 2018-2020 роки | 60000 | 60000 | |
0600000 | Відділ освіти | 98210 | 98210 | ||||
0610000 | Відділ освіти | 98210 | 98210 | ||||
0611000 | 1000 | Освіта | 98210 | 98210 | |||
0611020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | Комплексна програма розвитку освіти Ковельського району на 2017-2021 роки | 12750 | 12750 | |
0611160 | 1160 | 1010 | Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти | 85460 | 85460 | ||
0611162 | 1162 | 0990 | Інші програми та заходи у сфері освіти | Комплексна програма розвитку освіти Ковельського району на 2017-2021 роки | 85460 | 85460 | |
0810000 | Управління соціального захисту населення | 154970 | 154970 | ||||
0810000 | Управління соціального захисту населення | 154970 | 0 | 154970 | |||
0813000 | 3000 | Соціальний захист та соціальне забезпечення | 154970 | 154970 | |||
0813120 | 3120 | Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення | 2400 | 2400 | |||
0813123 | 3123 | 1040 | Заходи державної політики з питань сім'ї | Районна комплексна програма з питань підтримки сім'ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року | 2400 | 2400 | |
0813160 | 3160 | Надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги | Програма соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018року | 37570 | 37570 | ||
0813190 | 3190 | Соціальний захист ветеранів війни та праці | 15000 | 15000 | |||
0813192 | 3192 | 1030 | Надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість | Програма соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 року | 15000 | 15000 | |
0813242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | Програма соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 року | 100000 | 100000 | |
1000000 | Відділ культури і туризму | 30000 | 80000 | 110000 | |||
1010000 | Відділ культури і туризму | 30000 | 80000 | 110000 | |||
1014000 | 4000 | Культура і мистецтво | 30000 | 80000 | 110000 | ||
1014030 | 4030 | 0824 | Забезпечення діяльності бібліотек | Програма розвитку культури, мистецтва, охорони культурної спадщини та туризму в районі на 2016-2020 роки | 80000 | 80000 | |
1014080 | 4080 | 0829 | Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва | 30000 | 0 | 30000 | |
1014082 | 4082 | 0829 | Інші заходи в галузі культури і мистецтва | Програма розвитку культури, мистецтва, охорони культурної спадщини та туризму в районі на 2016-2020 роки | 30000 | 30000 | |
2400000 | Управління регіонального розвитку райдержадміністрації | 79500 | 195000 | 274500 | |||
2410000 | Управління регіонального розвитку райдержадміністрації | 79500 | 195000 | 274500 | |||
2416000 | 6000 | Житлово - комунальне господарство | 19500 | 0 | 19500 | ||
2416080 | 6080 | Реалізація державних та місцевих житлових програм | 19500 | 0 | 19500 | ||
2416084 | 6084 | 0610 | Витрати, пов'язані з наданням та обслуговуванням пільгових довгострокових кредитів, наданих громадянам на будівництво/ реконструкцію/ придбання житла | Районна цільова програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2018-2020 роки | 19500 | 19500 | |
2417000 | 7000 | Економічна діяльність | 60000 | 60000 | |||
2417100 | 7100 | Сільське, лісове, рибне господарство та мисливство | 60000 | 60000 | |||
2417110 | 7110 | 0421 | Реалізація програм в галузі сільського господарства | Комплексна програма розвитку галузі АПК в Ковельському районі на 2016-2020 роки | 60000 | 60000 | |
0218000 | 8000 | Інша діяльність | 0 | 195000 | 195000 | ||
0218800 | 8800 | Кредитування | 0 | 195000 | 195000 | ||
0218830 | 8830 | Довгострокові кредити індивідуальним забудовникам житла на селі та їх повернення | 0 | 195000 | 195000 | ||
0218831 | 8831 | 1060 | Надання кредиту | Районна цільова програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2018-2020 роки | 195000 | 195000 | |
Всього | 758680,00 | 275000,00 | 1033680,00 |
Додаток № 8 до рішення районої ради від 15 грудня 2017 р. № "Про районний бюджет на 2018 рік" | ||||||||||||||||||
Розрахунок обсягу видатків загального фонду бюджетів міст районного значення, сіл, селищ, що враховуються при розрахунку трансфертів по Ковельському району на 2018 рік | ||||||||||||||||||
Найменування АТО | Норматив на утримання в середньому на 1штатну одиницю | Штатні одиниці | Коефіцієнт, для установ, які опалюються природним газом | Коефіцієнт на енергоносії (тверде паливо) | Коефіцієнт на енергоносії (електроенергія) | Видатки на Культуру | К-сть дітей, що відвідують дошкільний заклад (без дітей, у короткотривалих групах) станом на 1 січня звітного періоду | Коефіцієнт наповнюваності групи | коефіцієнт на енергоносії | Норматив на 1 дитину | Видатки на дошкільну освіту ( з 10,5 год перебуванням дітей) | К-сть дітей, які відвідують дошкільний заклад з короткотривалим перебуванням дітей, станом на 1 січня звітного року | Коефіцієнт наповнюваності групи | Коефіцієнт вирівнювання фінансового забезпечення | Норматив на 1 дитину | Видатки на дошкільну освіту (з короткотривалим перебуванням дітей) | Всього видатків на дошкільну освіту | |
Hod | Od | K(pg) | K(tp) | K(e) | Vk | Ti(p) | Kn | K(e) | Hod | Vdo(p) | Ti(k) | Kn(1) | Hod | Vdo(k) | Vdo | |||
1 | Білинська | 68,560 | 2,50 | 1,05 | 1,0 | 1,17 | 211,146 | 0,0 | 22 | 0,7 | 1,0 | 3,4 | 55,935 | 55,935 | ||||
2 | Білашівська | 68,560 | 1,50 | 1,0 | 1,17 | 120,302 | 0,0 | 0,000 | ||||||||||
3 | Доротищенська | 68,560 | 1,50 | 1,16 | 0,0 | 1,17 | 140,152 | 0,0 | 0,000 | |||||||||
4 | Дрозднівська | 68,560 | 1,50 | 1,0 | 1,24 | 127,810 | 0,0 | 11 | 1,0 | 1,6 | 3,4 | 65,494 | 65,494 | |||||
5 | Зеленська | 68,560 | 2,25 | 1,04 | 1,0 | 1,16 | 186,500 | 30 | 1,01 | 1,00 | 15,7 | 473,876 | 473,876 | |||||
6 | Любитівська | 68,560 | 4,25 | 1,0 | 1,12 | 325,020 | 0,000 | 19 | 0,9 | 1,0 | 3,4 | 60,021 | 60,021 | |||||
7 | Тойкутська | 68,560 | 1,25 | 1,0 | 1,02 | 87,680 | 28 | 1,15 | 1,17 | 15,7 | 591,894 | 591,894 | ||||||
Всього | 14,75 | 1198,610 | 58 | 1065,770 | 52 | 181,450 | 1247,220 | |||||||||||
Норматив на утримання в середньому на 1штатну одиницю, Hod | Норматив на 1 дитину в дошкільному закладі ( з 10,5 год перебуванням дітей), Hod | Норматив на 1 дитину в дошкільному закладі (з короткотривалим перебуванням дітей), Hod | ||||||||||||||||
Заробітна плата з нарахуваннями (розрахунково) | 1011,2 тис.грн. | Заробітна плата з нарахуваннями (розрахунково) | 910,6 тис.грн. | Заробітна плата з нарахуваннями (розрахунково) | 176,8 тис.грн. | |||||||||||||
Штатні одиниці (ставки) | 14,75 ст. | Кількість дітей | 58 дітей | Кількість дітей | 52 дітей | |||||||||||||
1011,2 тис.грн. / 14,75 ст. = 68,560 тис.грн. | 910,6 тис.грн. / 58 дітей = 15,7 тис.грн. | 176,8 тис.грн. / 52 дітей = 3,4 тис.грн. |
Бюджет 2018 (без субвенцій з Д.Б. по соц.зах.) | |||||
Пропозиції управління фінансів | |||||
Доходи | Районний бюджет | ||||
Власні доходи | 6400000 | ||||
Субвенція з м. Ковеля | 2042300 | ||||
Базова дотація | 6252100 | ||||
Додаткова дотація | 4253200 | ||||
Освітня субвенція | 22293200 | ||||
Медична субвенція | 6252200 | ||||
Всього доходів: | 47493000 | ||||
Видатки | 47493000 | ||||
Районна рада всього: | 1073200 | ||||
Районна рада | 969200 | ||||
Інші видатки на соц. захист (34чол.*10,0 + 6,8 почтові) | 104000 | ||||
Ковельрайкомунсервіс | 0 | ||||
Райдержадміністрація всього: | 202000 | ||||
Програма вшанування працівників | 30000 | ||||
Програма надзвичайних ситуацій | 20000 | ||||
Програма сім'ї і дітей | 7000 | ||||
Програма спорту | 85000 | ||||
Програма висвітлення діяльності РДА | 60000 | ||||
Управління регіонального розвитку (Програми АПК) | 79500 | ||||
(Програми АПК) | 60000 | ||||
Програма Власний дім | 19500 | ||||
Відділ освіти всього: | 30675170 | ||||
1011020 (ЗОШ→педаг. зар.пл.) | 22293200 | ||||
1011020 (обслуг.перс. з/пл.+харч.обов +енерг.ЗОШ) | 6143130 | ||||
1011020 (з/пл. кухарі, дошк. груп+харч. необов) | 240210 | ||||
1011020 (НВК) | 501410 | ||||
1011090 (оберіг) | 236040 | ||||
1011170 (методисти) | 158580 | ||||
1011190 (бух-я) 796,6 (775820) | 820410 | ||||
1011210 (ПМПК) 44,6 (44590) | |||||
1011220 (програми) | 85460 | ||||
1011230 (діти до 18р.) | 7240 | ||||
1015032 (Голобська ДЮСШ) | 189490 | ||||
Відділ культури: | 3620390 | ||||
2414040 (програми) | 30000 | ||||
2414060 (бібліотеки) | 2753550 | ||||
2414090 (РБК) | 389940 | ||||
2414200 (бух-я) | 446900 | ||||
УСЗН | 1670880 | ||||
Програма сім'ї і дітей | 2400 | ||||
Терцентр | 1515910 | ||||
Фізособи | 37570 | ||||
Гром. Орг-ї | 15000 | ||||
Допомоги (по програмі) | 100000 | ||||
Фінуправління | 10171860 | ||||
ДНЗ | 1247220 | ||||
Клуби | 1198610 | ||||
Медична субвенція | 6252200 | ||||
МТМО на первинну медичну допомогу (додатково) | 400000 | ||||
МТМО (відшкодування опалювачів) | 113230 | ||||
МТМО (енергоносії) | 322000 | ||||
Реаб. центр | 10000 | ||||
МТМО (придбання туберкуліну) | 24800 | ||||
МТМО (пільгове зубопротезування) | 0 | ||||
м.Ковелю (суб-я на утрим муз. та худ. школи) | 318950 | ||||
Резервний фонд | 50000 | ||||
Люблин. ОТГ (за 1,56 ст. по муз.шк. с.Зелена) | 116650 | ||||
Голобс. ОТГ (за доїзд учнів Дроздн.с/ради) | 0 | ||||
Колодяжне ОТГ (на позашкілля) | 118200 | ||||
Власний дім (спец. фонд) 195000 |
22.12.2016 | |||||||||||||||||
Розрахунок до районного бюджету на 2018 рік (заг. фонд) | |||||||||||||||||
Дохідна частина районного бюджету на 2017 рік | |||||||||||||||||
Власні доходи | 6400000 | Додаткова дотація | Освітня субвенція | Медична субвенція | Субвенція (Діти) | Субвенція (ЖКП) | Субвенція (Тв.палив) | Субвенція (Буд.с/типу) | Субвенція 410350 (обласна) | Голоби ОТГ | Велицьк ОТГ | Люблинець ОТГ | Дубове ОТГ | Поворськ ОТГ | Колодяжне ОТГ | Всього доходів з трансфертами | |
Субвенція з м.Ковеля | 2042300 | ||||||||||||||||
Базова дотація | 6252100 | ||||||||||||||||
14694400 | 4253200 | 22293200 | 6252200 | 95988000 | 54834600 | 9262400 | 1539400 | 210800 | 209328200 | ||||||||
47493000 | 161835200 | 209328200 | |||||||||||||||
Видаткова частина районного бюджету на 2017 рік | |||||||||||||||||
Назва установи | Видатки | Всього: | |||||||||||||||
Районна рада | 1073200 | 1073200 | |||||||||||||||
Райдержадміністрація | 202000 | 202000 | |||||||||||||||
Відділ освіти | 2238840 | 6143130 | 22293200 | 30675170 | |||||||||||||
УСЗН | 1670880 | 95988000 | 54834600 | 9262400 | 1539400 | 210800 | 163506080 | ||||||||||
Відділ культури | 3620390 | 3620390 | |||||||||||||||
Упр-ня регіон.розвит. | 79500 | 79500 | |||||||||||||||
Управ. фінансів | 3597660 | 322000 | 6252200 | 10171860 | |||||||||||||
Всього: | 12482470 | 6465130 | 22293200 | 6252200 | 95988000 | 54834600 | 9262400 | 1539400 | 210800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 209328200 | |
Відхилення | 2211930 | -2211930 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
власні доходи | Терцентр | 276000 | |||||||||||||||
Культура | 168480 | ||||||||||||||||
Освіта | 31300 | ||||||||||||||||
475780 |
Пояснювальна записка до проекту рішення районної ради
«Про районний бюджет на 2018 рік»
Проект рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік» розроблено відповідно до проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (реєстраційний № 7116) та проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (реєстраційний № 7000).
Соціально-економічний стан району
Аналіз розвитку окремих галузей та сфер діяльності району свідчить про те, що у 2017 році у більшості галузей та сфер діяльності господарського комплексу району вдалося забезпечити стабільні тенденції розвитку, реалізовувалися організаційні заходи щодо вирішення актуальних питань та мінімізації їх впливу на економіку, вирішувалися соціальні питання.
Підтримці економічного розвитку району сприяло зростання обсягу сільськогосподарського виробництва. Сільськогосподарськими підприємствами району за 9 місяців цього року вироблено валової продукції на суму 137,8 млн.грн. (у порівняльних цінах 2010 р.), що на 25 відсотків більше, ніж за відповідний період торік. Основу структури сільськогосподарського виробництва району становлять: рослинництво – 67 відсотків, тваринництво – 33 відсотки ( у минулому році відповідно 58 і 42 відсотки).
Протягом звітного періоду підприємствами району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 211,7 млн.грн., що на 61,4 млн.грн., або на 40,9 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року. З них 21,7 відсотка (у 2016 році 45,9) промислової продукції підприємства реалізують в межах України (внутрішній оборот), решта – 78,3 відсотка (у 2016 році 54,1) за її межами (зовнішній оборот).
У розрахунку на одного жителя району реалізовано промислової продукції на 5241 грн. (в області – на 19194 грн.), за цим показником район займає десяте місце в області.
Спостерігається зниження зовнішнього торговельного товарообороту підприємств району. У січні–вересні 2017 року експорт товарів склав 3925,7тис.дол. США, знизившись до рівня відповідного періоду 2016 року на 25,3 відсотка. Обсяги імпортних операцій господарюючих суб’єктів району за даний період становили 2688,4 тис.дол. США, що на 22,3 відсотка менше, ніж за січень–вересень 2016 року. В загальнообласних обсягах експорту підприємства району займають лише 0,8 відсотка, імпорту – 0,3 відсотка.
Суб’єктами господарювання Ковельського району за 9 місяців 2017 року освоєно (використано) 138043,0 тис.грн. капітальних інвестицій (власних коштів), що становить 3387,1 грн. на одну особу (8-ме місце в області).
Стабільними залишаються надходження від суб’єктів малого підприємництва. За січень – вересень 2017 року від суб’єктів малого підприємництва надійшло 37135,7 тис.грн. у вигляді податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, що складає 43,3 відсотка до загальних надходжень.
Центром надання адміністративних послуг райдержадміністрації протягом січня-вересня 2017 року суб’єктам звернень надано 7504 адміністративні послуги.
В районі продовжує діяти програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім». Відповідно до сформованих списків 6 жителів району включені в списки для отримання в 2017 році кредиту на будівництво (реконструкцію) та придбання житла на загальну суму 425,0 тис.грн., з них 4 учасників АТО.
З метою забезпечення безперебійного транспортного сполучення на території Ковельського району проводились роботи з експлуатаційного утримання, капітального і поточного ремонту доріг. Зокрема, обсяг виконаних робіт на мережі доріг загального користування по Ковельському району за 9 місяців 2017 року становить 9 млн. 557 тис.грн., з них по дорогах державного значення – 5 млн. 513 тис.грн., по дорогах місцевого значення – 4 млн. 44 тис. грн. Роботи виконувались за рахунок коштів державного бюджету та за рахунок співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.
Протягом 9 місяців 2017 року у Ковельському районі впроваджено 4 комплексні енергозберігаючі заходи на 13 об’єктах загальною вартістю 14,484 млн.грн. За рахунок впровадження заходів планується досягти економії паливно-енергетичних ресурсів в кількості 539,437 т.у.п. загальною вартістю понад 1,076 млн.грн.
Забезпечено своєчасну виплату пенсій 10382 пенсіонерам. Зросла середньомісячна заробітна плата штатних працівників району.
У зв’язку з обмеженими фінансовими можливостями районного та місцевих бюджетів Ковельською райдержадміністрацією спільно з обласною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування району проводиться активна робота по залученню коштів державного, місцевих бюджетів, коштів міжнародних донорських організацій для реалізації інвестиційних проектів.
Пріоритетним напрямком є і залишається економія енергоносіїв, насамперед зменшення споживання природного газу, питання децентралізації, об’єднання територіальних громад.
Тому основною метою розвитку району в 2018 році є активізація інноваційного довгострокового інвестування в стратегічно важливі галузі району, насамперед в агропромисловий комплекс, переробну галузь, дорожнє господарство.
Це дасть можливість відновлення економічного зростання та подальшого підвищення соціальних стандартів.
До загального фонду місцевих бюджетів району за 11 місяців 2017 року надійшло 23572,1 тис.грн. платежів, що становить 111,1 відсотка до затвердженого на цей період бюджетного призначення з урахуванням змін. Понад планові показники надійшло 2354,4 тис. гривень. Забезпечено виконання всіх місцевих бюджетів району. Районний бюджет виконано на 109 відсотків, понад план залучено 731,7 тис. гривень.
Найбільше місцеві бюджети наповнюються за рахунок податку та збору на доходи фізичних осіб. За 11 місяців 2017 року до районного бюджету надійшло 8523,6 тис.грн. цього податку (96,7 відсотка до річного плану). Порівняно з відповідним періодом минулого року, його надходження у співставній базі зросли на 2929,2 тис.грн., або на 52,4 відсотка. За темпом росту надходжень податку на доходи фізичних осіб Ковельський район займає 16 місце серед територіальних одиниць області.
Динаміка ПДФО за січень – листопад 2017 року, порівняно з відповідним періодом минулого року, (%)
Станом на 1 грудня цього року із 10 - місцевих бюджетів не забезпечено виконання річних бюджетних призначень з урахуванням змін дохідної частини загального фонду 2-х бюджетів (в т.ч. районний), які по завершенню бюджетного року будуть виконані.
Порівняно з відповідним періодом 2016 року у співставній базі, доходи загального фонду місцевих бюджетів зросли на 6975,8 тис.грн., або на 42,0 відсотки. Позитивна динаміка надходжень збережена у всіх місцевих бюджетах району, крім бюджету Доротищенської сільської ради.
З державного бюджету місцевим бюджетам району перераховано в повному обсязі передбачену на січень – листопад 2017 року базову та додаткову дотації в сумі відповідно 6437,7 та 7194,4 тис.грн. та 178974,7 тис.грн. цільових субвенцій.
Обсяг надходжень до місцевих бюджетів, отримані трансферти з державного бюджету забезпечили належне функціонування установ та закладів соціально-культурної сфери району, що утримуються за рахунок місцевих бюджетів, що, в свою чергу, сприяло стабільності соціально-економічної ситуації в районі.
Видатки загального фонду місцевих бюджетів за одинадцять місяців 2017 року проведено на 224865,4 тис.грн., або на 90,2 відсотка до запланованих річних показників з урахуванням змін. Галузі соціально-культурної сфери району профінансовані в сумі 192649,7 тис.грн., що становить 90,7 відсотка до річних призначень.
Пріоритетними у виконанні видаткової частини місцевих бюджетів у 2017 році, як і в попередні роки, залишалися питання своєчасної виплати заробітної плати у бюджетній сфері, проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги, забезпечення інших виплат соціального спрямування.
Прогноз районного бюджету на 2019-2020 роки
Процес складання прогнозу місцевого бюджету на два наступні за звітним періоди регламентовано частинами третьою – п’ятою статті 21 Бюджетного кодексу України.
Прогноз місцевого бюджету – документ, що визначає прогнозні показники фінансових ресурсів місцевого бюджету на два наступні за плановим бюджетні періоди для забезпечення завдань і функцій, які здійснюються органом місцевого самоврядування і є орієнтиром бюджетної політики адміністративно-територіальної одиниці у середньостроковому періоді для збалансування напрямів політики розвитку з бюджетними можливостями.
Подається прогноз до відповідних місцевих рад разом з проектом рішення про місцевий бюджет, уточнюється на підставі схваленого Кабінетом Міністрів України прогнозу Державного бюджету України на наступні за плановим два бюджетні періоди і прийнятого рішення про місцевий бюджет та схвалюється місцевими державними адміністраціями.
Відповідно до Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки при формуванні показників державного бюджету на 2018 рік здійснюється пілотна робота із запровадження середньострокового бюджетного планування. Середньострокове бюджетне планування на рівні місцевих бюджетів планується запровадити починаючи з 2019 року.
Прогноз основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2019 і 2020 роки схвалений постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 № 411 і передбачає ріст індексу споживчих цін на 106,2-110,3 відсотка у 2019 році та 105,8-108,7 відсотка у 2020 році, ріст середньомісячної заробітної плати до розміру 9337-9742 грн. у 2019 році та 10342-10905 грн. у 2020 році.
Міністерством фінансів України листом від 01.08.2017 року №05110-14-21/20701 доведено прогнозний обсяг на 2019-2020 роки прожиткового мінімуму для громадян, показників мінімальної заробітної плати та І-го тарифного розряду Єдиної тарифної сітки відповідно до сценарію 1. Обсяг мінімальної заробітної плати прогнозується у 2019 році на рівні 4173 грн. (ріст 12,1 відсотка), у 2020 році на рівні 4425 грн. (ріст 6,0 відсотків). Розмір І-го тарифного розряду Єдиної тарифної сітки прогнозується у 2019 році на рівні 1921 грн. (ріст 9,0 відсотків), у 2020 році на рівні 2073 грн. (ріст 7,9 відсотка). У 2019-2020 роках прожитковий мінімум та рівень його забезпечення підвищуватиметься темпами, що на 2 відсоткових пункти перевищують показник прогнозного індексу споживчих цін на відповідні роки. З 1 січня 2019 року прожитковий мінімум прогнозується на рівні 1853 грн., з 1 липня 2019 року – 1925 грн., з 1 грудня 2019 року – 1999 грн., з 1 січня 2020 року – 1999 грн., з 1 липня 2020 року – 2069 грн., з 1 грудня 2020 року – 2139 гривень.
Витрати місцевих бюджетів на оплату комунальних послуг та енергоносіїв у 2019-2020 зростатимуть у середньому на 10 відсотків.
Індикативні показники доходів та витрат районного бюджету будуть включені до Прогнозу районного бюджету на 2019-2020 роки після схвалення Кабінетом Міністрів України прогнозу Державного бюджету України на 2019-2020 роки та надання прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів для району, обрахованих на підставі відповідних показників економічного і соціального розвитку України.
Бюджетна і податкова політика на районному рівні у середньостроковій перспективі, як і у 2017 році, має бути спрямована на вирішення наступних основних завдань:
підвищення фінансової спроможності місцевих бюджетів району та забезпечення на цій основі підвищення рівня життя мешканців району і економічного розвитку району;
мінімізації ухилення від сплати податків, в тому числі за рахунок збільшення ролі органів місцевого самоврядування у контролі за дотриманням законодавства про працю суб’єктами господарювання та недопущення зростання недоїмки до місцевих бюджетів;
забезпечення у ході затвердження та виконання місцевих бюджетів збалансованої бюджетної політики, концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах розвитку району, урахування в показниках бюджетів у повному обсязі потреби в коштах для здійснення соціальних виплат та розрахунків за енергоносії, недопущення утворення бюджетної заборгованості за основними соціальними виплатами та витратами на оплату спожитих енергоносіїв та комунальних послуг;
підвищення ефективності видатків місцевих бюджетів шляхом забезпечення дотримання вимог чинного бюджетного законодавства учасниками бюджетного процесу на всіх його стадіях, посилення фінансової дисципліни при використанні коштів місцевих бюджетів, збільшення прозорості формування та виконання бюджету, проведення постійного моніторингу показників ефективності витрат, кількісних та якісних показників здійснення видатків місцевих бюджетів;
забезпечення переходу місцевих бюджетів району на програмно-цільове бюджетування, підвищення на цій основі рівня обґрунтованості бюджетного планування на місцевому рівні.
Бюджетна політика на період 2018-2020 років в районі спрямовуватиметься, у першу чергу, на забезпечення стабільності фінансування соціальних витрат, пов’язаних з виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери, реалізацією соціальних гарантій і соціального захисту вразливих верств населення, забезпечення гідних умов життєдіяльності для кожного громадянина.
Разом з тим, надзвичайно важливим у цьому періоді має стати збільшення інвестиційної складової місцевих бюджетів, підтримка економічного зростання, оновлення закладів бюджетної сфери та соціальної інфраструктури, стимулювання переходу до інноваційно-інвестиційної моделі розвитку, реалізація державних структурних реформ у бюджетній сфері та економіці, зокрема, у медицині, освіті, житлово-комунальному господарстві.
Міжбюджетні відносини
Прогнозний обсяг фінансових ресурсів загального фонду районного бюджету з урахуванням вищевикладених параметрів складе у 2018 році 209328,2 тис. гривень. За рахунок міжбюджетних трансфертів (202928,2 тис.грн.) у 2018 році із загального фонду районного бюджету буде здійснено близько 96,9 відсотка усіх витрат.
У доходах районного бюджету передбачено наступні види міжбюджетних трансфертів:
базова дотація - 6252,1 тис.грн.;
дотація з обласного бюджету на здійснення переданих видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 4253,2 тис.грн.;
освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 22293,2 тис. грн.;
медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 6252,2 тис.грн.;
субвенція з обласного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 54834,6 тис.грн.;
субвенція з обласного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 9262,4 тис.грн.;
субвенція з обласного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 95988,0 тис.грн.;
субвенція з обласного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1539,4 тис.грн.;
інша субвенція з обласного бюджету – 210,8 тис.грн., в тому числі:
на надання допомоги на поховання учасників бойових дій і інвалідів війни – 40,1 тис.грн.;
на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 145,3 тис.грн.;
на здійснення компенсаційних виплат інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту і транспортне обслуговування та встановлення телефонів інвалідам І та ІІ груп – 25,4 тис.грн.;
субвенція з місцевого бюджету м.Ковеля на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування (утримання централізованої бібліотечної системи) – 2042,3 тис.грн.
У бюджеті 2018 року залишається система горизонтального вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів через надання базової дотації місцевим бюджетам та вилучення реверсної дотації до державного бюджету. Міжбюджетні відносини передбачаються лише між державним бюджетом та обласними, районними, міськими (міст обласного значення) бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад, що створені у 2015-2017 роках в ході адміністративно-територіальної реформи.
У 2018 році в районі функціонуватиме 6 об’єднаних територіальних громад, з яких 5 – діючі (Велицька, Голобська, Дубівська, Люблинецька, Поворська ОТГ) та Колодяжненська об’єднана територіальна громада, вибори до органів місцевого самоврядування якої відбулись у 2017 році. У 2017 році до Голобської ОТГ приєднається Радошинська сільська рада.
Горизонтальне вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів здійснено згідно з параметрами та умовами, визначеними в статтях 98-100 Бюджетного кодексу України, з урахуванням внесених до нього змін щодо удосконалення механізму вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів відповідно до Плану заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017 – 2020 роки, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017р. №415-р.
При розрахунку обсягу дотацій (базової/реверсної) використовувались офіційні дані звітності Державної служби статистики України щодо наявного населення станом на 01.01.2017 року, враховуючи кількість облікованих внутрішньо переміщених осіб станом на 1.10.2017 року (за даними Міністерства соціальної політики України) та Державної казначейської служби України – про фактичні надходження податку на доходи фізичних осіб за 2016 рік.
Для визначення обсягу дотації обраховується співвідношення надходжень на одного жителя з відповідним показником в середньому по Україні. При цьому, механізм вирівнювання передбачає, що місцеві бюджети з рівнем надходжень нижче 0,9 середнього показника по Україні отримають базову дотацію (але лише 80 відсотків суми, необхідної для досягнення показника 0,9), для підвищення рівня їх забезпеченості. Для місцевих бюджетів з рівнем надходжень в межах від 0,9 до 1,1 вирівнювання не здійснюватиметься.
З урахуванням зазначеного, середній рівень надходжень на 1 жителя, який використано при розрахунку дотацій склав по податку на доходи фізичних осіб для бюджетів міст обласного значення, районних бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад – 1451,65 грн.
Тобто, базову дотацію отримують бюджети міст, районів, об’єднаних територіальних громад, у яких находження податку на доходи фізичних осіб на 1 жителя нижче 1306,48 грн.
Надходження податку на доходи фізичних осіб на 1 жителя нашого району (без врахування населення об’єднаних територіальних громад) становить 399,00 гривень. Обсяг базової дотації для бюджету району складає 6252,1 тис.грн. (1306,48-399,00)*8,612 тис.чол.*80%).
Змінами до БКУ переглянуто фінансове забезпечення освіти та змінено формулу розподілу освітньої субвенції, виходячи з розрахункової кількості ставок педагогічних працівників, визначеної на підставі навчального навантаження та нормативної наповнюваності класів, а також середньої заробітної плати вчителя в умовах 2018 року.
Як і у 2017 році, у наступному бюджетному періоді кошти освітньої субвенції спрямовуватимуться виключно на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів.
Кошти медичної субвенції спрямовуються на надання вторинної медичної допомоги населенню та надання первинної медичної допомоги до 1 липня 2018 року.
У зв’язку зі змінами у порядку надання освітньої та медичної субвенції та передачі значної частини витрат на місцевий рівень передбачено щорічне надання місцевим бюджетам додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я. При цьому, законодавчо визначено критерії та параметри, які застосовуються для розподілу додаткової дотації між місцевими бюджетами, яка спрямовується на видатки навчальних закладів, крім видатків на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників, та видатки закладів охорони здоров’я з оплати комунальних послуг і енергоносіїв.
Розподіл додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я відповідно до змін до бюджетного законодавства здійснюватиметься між районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад у порядку, визначеному обласною державною адміністрацією, та затверджуватиметься рішенням про обласний бюджет.
Департамент фінансів облдержадміністрації підготував проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо порядку розподілу дотації між місцевими бюджетами області, яким пропонується установити, що розподіл додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я на 2018 рік між обласним бюджетом та місцевими бюджетами області здійснюється за формульним обрахунком.
З загальної суми дотації 45 відсотків спрямовується на витрати обласного бюджету, інша частина коштів обсягом 55 відсотків підлягає розподілу між місцевими бюджетами області.
Враховуючи обмеженість коштів дотації розподіл її частини, належної місцевим бюджетам області здійснюється виключно між районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад області в таких пропорціях:
- 20 відсотків від загальної суми коштів дотації – пропорційно до питомої ваги приведеного індексу відносної податкоспроможності бюджету;
- 20 відсотків від загальної суми коштів дотації – пропорційно до питомої ваги чисельності наявного населення області;
- 60 відсотків від загальної суми коштів дотації – пропорційно до питомої ваги чисельності учнів.
Розрахунки дотації здійснено з урахуванням показників чисельності населення області станом на 01.01.2017 року, фактичних надходжень податку на доходи фізичних осіб за 2016 рік, нарахувань сум акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального за 2016 рік та чисельності учнів у загальноосвітніх навчальних закладах станом на 01.01.2017 року.
Доходи районного бюджету
Розрахунок доходів районного бюджету на 2018 рік здійснено відповідно до норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України із врахуванням децентралізації та тенденцій відновлення економічного зростання господарського комплексу району. Розрахунок прогнозу надходжень здійснено з урахуванням бази та діючих ставок оподаткування, а також очікуваного виконання районного бюджету за 2017 рік. При розрахунку взято до уваги пропозиції установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації, які контролюють надходження до бюджету відповідних податків та платежів.
Станом на 01.12.2017 року до загального фонду районного бюджету залучено 8872,5 тис.грн. власних доходів, в тому числі 8523,6 тис.грн. податку та збору на доходи фізичних осіб, 248,0 тис.грн. адміністративного збору за проведення державної реєстрації, 95,2 тис.грн. плати за розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету, 5,7 тис.грн. інших надходжень. Виконання становить 97,5 відсотка до призначеного на рік з урахуванням внесених змін.
До спеціального фонду районного бюджету надійшло 2282,1 тис.грн. доходів, з них: власних надходжень бюджетних установ – 1286,1 тис.грн., коштів від відчуження майна, що перебуває у комунальній власності – 167,9 тис.грн., коштів від продажу землі несільськогосподарського призначення, що перебуває у комунальній власності – 302,1 тис.грн., коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва – 2,0 тис.грн. та 524,0 тис.грн. субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (тепломодернізація огороджуючих конструкцій).
За 2017 рік до районного бюджету очікується залучити 5570,0 тис.грн. власних доходів, в тому числі 5170,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.
Дохідна частина районного бюджету на 2018 рік (без врахування міжбюджетних трансфертів) сформована в загальній сумі 6875,8 тис.грн., у тому числі 6400,0 тис.грн. – загальний фонд, 475,8 тис.грн. – спеціальний фонд.
Основним джерелом доходів загального фонду районного бюджету є податок на доходи фізичних осіб, обсяг якого прогнозується у сумі 6200,0 тис. гривень. Крім того, плануються надходження адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у сумі 20,0 тис.грн. і адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у сумі 180,0 тис. гривень.
При прогнозуванні податку на доходи фізичних осіб враховано оподаткування доходів фізичних осіб за основною ставкою 18 відсотків, ріст мінімальної заробітної плати у наступному році до 3723 грн., підвищення прожиткового мінімуму, легалізація виплати заробітної плати.
Динаміка доходів загального фонду районного бюджету за 2017 (очікувані надходження) – 2018 (прогноз) роки
Ріст надходжень до загального фонду районного бюджету на 2018 рік прогнозується на рівні 114,9 відсотка, в тому числі ПДФО - 119,9 відсотка до очікуваного показника 2017 року без врахування ПДФО, який зараховуватиметься до бюджетів об’єднаних громад. Прогнозний обсяг адміністративного збору за державну реєстрацію розраховано з урахуванням динаміки його надходжень у 2017 році та пропозицій, наданих відділом державної реєстрації. Враховуючи зменшення надходжень вищезгаданого збору, що зумовлено збільшенням кількості пільговиків, котрі звільняються від сплати адміністративного збору під час проведення державної реєстрації речових прав та створенням центру надання адміністративних послуг у Голобській селищній раді, прогнозується зменшення надходжень адміністративного збору.
Єдиним джерелом спеціального фонду районного бюджету є власні надходження бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету. Їх обсяг на 2018 рік визначено в сумі 475,8 тис.грн. на основі розрахунків головних розпорядників коштів районного бюджету, зокрема, відділом освіти райдержадміністрації передбачено - 31,3 тис.грн., відділом культури райдержадміністрації – 168,5 тис.грн., територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) - 276,0 тис.грн.
Із запланованої суми власних надходжень 33,0 тис.грн. - плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю, 23,0 тис.грн. - надходження від додаткової (господарської) діяльності, 135,8 тис. грн. – плата за оренду майна бюджетних установ, 4,0 тис.грн. – надходження від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна), 276,0 тис.грн. кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів.
Видатки районного бюджету
Починаючи з 2017 року відповідно до чинного бюджетного законодавства районні, міські (міст обласного значення) бюджети та бюджети об’єднаних територіальних громад мають формуватись на основі програмно-цільового бюджетування.
Застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі передбачає:
- складання бюджетних програм за новою класифікацією видатків та кредитування (бюджетні програми районного бюджету на 2018 рік визначені у додатках 3 та 4 до рішення) та затвердження місцевими фінансовими органами спільно з головними розпорядниками коштів у термін 45 днів після прийняття бюджету паспортів бюджетних програм;
- використання для оцінки ефективності бюджетної програми результативних показників, які включають кількісні та якісні показники, що визначають результат виконання бюджетної програми, характеризують хід її реалізації, ступінь досягнення поставленої мети та виконання завдань бюджетної програми;
- запровадження звітності про виконання паспортів бюджетних програм та оцінки ефективності використання коштів місцевих бюджетів.
Проект районного бюджету на 2018 рік складено з урахуванням вимог програмно-цільового бюджетування.
Наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2017 №793 зі змінами затверджено у новій редакції:
- структуру кодування бюджетних програм місцевих бюджетів;
- нову типову відомчу класифікацію;
- нову програмну класифікацію видатків місцевих бюджетів.
Проект бюджету складено з урахуванням вимог наказу щодо змін бюджетної класифікації та з урахуванням очікуваних змін у класифікації доходів бюджету у частині відображення міжбюджетних трансфертів з державного та інших місцевих бюджетів.
Проект районного бюджету по видатковій частині підготовлений на підставі поданих головними розпорядниками коштів бюджетних запитів.
Усього витрати районного бюджету у 2018 році складуть 209804,0 тис.грн, в тому числі із загального фонду районного бюджету – 209248,2 тис.грн, спеціального – 555,8 тис. грн., в тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) – 80,0 тис.гривень.
Фонд оплати праці працівників установ і закладів бюджетних галузей за загальним фондом обрахований в сумі 27198,9 тис.грн. і враховує виплати за посадовими окладами, доплати і надбавки обов’язкового характеру, матеріальну допомогу на оздоровлення окремим категоріям працюючих у бюджетній сфері, інші виплати, передбачені чинним законодавством.
s