ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVIII

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

18/4

Дата реєстрації:

17.11.2017

Проголосовано:

15.12.2017 11:50:39

Автор:

Карпюк С.С.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    27
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    0
  • Відсутні
    7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 18/4

 КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                                                     ПРОЕКТ

                                                          РІШЕННЯ                                          

                                                                                      



від 15 грудня 2017 року №18/

         м. Ковель

 

Про районний бюджет на 2018 рік

 

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 77 Бюджетного кодексу України районна рада вирішила:

1. Визначити на 2018 рік:

- доходи районного бюджету у сумі 209803,980 тис.грн., у тому числі доходи загального фонду районного бюджету 209328,200 тис.грн., доходи спеціального фонду районного бюджету 475,780 тис.грн. згідно з додатком № 1 цього рішення;

- видатки районного бюджету за головними розпорядниками коштів районного бюджету та бюджетними програмами у сумі 209803,980 тис.грн., у тому числі  видатки загального фонду районного бюджету 209248,200 тис.грн., видатки спеціального фонду районного бюджету 555,780 тис.грн. згідно з додатком № 3 цього рішення;

- повернення кредитів до районного бюджету у сумі 195,000 тис.грн., у тому числі повернення кредитів до спеціального фонду районного бюджету 195,000 тис.грн. згідно з додатком  № 4 цього рішення;

- надання кредитів з районного бюджету у сумі 195,000 тис.грн., у тому числі надання кредитів із спеціального фонду районного бюджету - 195,000 тис.грн. згідно із додатком № 4 цього рішення.

- профіцит загального фонду районного бюджету у сумі 80,0 тис.грн., у тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) на суму 80,0 тис.грн. згідно із додатком № 2 до цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 80,0 тис.грн., у тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) на суму 80,0 тис.грн.» згідно із додатком № 2 до цього рішення.

2. Установити, що у 2018 році відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України у бюджетному процесі на рівні районного бюджету застосовується програмно – цільовий метод бюджетування.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету на 2018 рік у сумі 350,0 тис.гривень.

4. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти згідно із додатком №5 до цього рішення.

5. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватись за рахунок коштів бюджету розвитку, згідно із додатком №6 до цього рішення.

6. Затвердити на 2018 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 50,0 тис.гривень.

7. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету  на 2018 рік за їх економічною структурою:

-  оплата праці (КЕКВ 2110);

-  нарахування на оплату праці  (КЕКВ 2120);

-  медикаменти та перев’язувальні матеріали (КЕКВ 2220);

-  продукти харчування (КЕКВ 2230);

-  оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 2270);

-  соціальне забезпечення (КЕКВ 2700);

-  поточні трансферти місцевим бюджетам (КЕКВ 2620).

8. Затвердити у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 1033,680 тис.грн. згідно із додатком № 7 цього рішення.

Установити, що у 2018 році використання бюджетних коштів на реалізацію місцевих програм здійснюється за порядками, що затверджуються районною радою або районною державною адміністрацією.

9. Затвердити формулу розподілу субвенції з районного бюджету бюджетам сіл на утримання дитячих дошкільних закладів, будинків культури та клубів на 2018 рік згідно із додатком № 8 цього рішення.

10. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

         11. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та міжбюджетні трансферти з інших бюджетів.

12. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2018 рік є:

 у частині доходів надходження, визначені статтею 691  Бюджетного кодексу України;

у частині фінансування кошти, отримані із загального фонду районного бюджету;

у частині кредитування повернення коштів, наданих для кредитування індивідуальних сільських забудовників.

13. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

14. Відповідно до частини 8 статті 16 Бюджетного кодексу України дозволити управлінню фінансів райдержадміністрації у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України,  здійснювати в межах поточного бюджетного періоду розміщення на конкурсних засадах тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитах в установах банків з зарахуванням відсотків за їх користування до загального фонду районного бюджету.

15. Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації:

- розподіляти та перерозподіляти обсяги асигнувань відповідних субвенцій з державного та місцевих бюджетів з урахуванням фактично нарахованих обсягів витрат, змін показників міжбюджетних відносин державного та інших місцевих бюджетів з районним бюджетом та вимог інших нормативно-правових актів;

- перерозподіляти обсяги асигнувань інших субвенцій з урахуванням змін показників міжбюджетних відносин районного бюджету з обласним та іншими місцевими бюджетами;

- за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ району проводити розподіл додаткових дотацій з державного бюджету та за обґрунтованим зверненням головних розпорядників коштів районного бюджету перерозподіл видатків за бюджетними призначеннями у розрізі функціональної і економічної класифікації видатків загального та спеціального фонду, програм, що фінансуються з районного бюджету, і об’єктів, будівництво яких проводиться за рахунок бюджету розвитку, без зміни загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів районного бюджету.  

16. Установити, що, у разі зміни назв структурних підрозділів районної державної адміністрації, повноваження головних розпорядників коштів районного бюджету, визначених цим рішенням, передаються структурним підрозділам райдержадміністрації, які є їх правонаступниками.

          Управлінню фінансів райдержадміністрації, Ковельському управлінню Державної казначейської служби України у Волинській області, структурним підрозділам райдержадміністрації після зміни назв структурних підрозділів районної державної адміністрації забезпечити зміни назв головних розпорядників коштів районного бюджету у документах, що використовуються у бюджетному процесі.

Установити, що передача бюджетних призначень від головних розпорядників коштів районного бюджету новоствореним структурним підрозділам райдержадміністрації у 2018 році здійснюється відповідно до вимог частини 6 статті 23 Бюджетного кодексу України.

17. Додатки № 1-8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 

Голова районної ради                                                                                    А. Броїло 

 

Карпюк  59 232

 























































































































































































































































































































































































Додаток № 1
 до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №         "Про районний бюджет на 2018 рік" 
Доходи районного бюджету на 2018 рік
(грн.)
Код Найменування доходів згідно із бюджетною класифікацією Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Разом у т.ч. бюджет розвитку
1 2 2=(гр.3+гр.4) 3 4 5
10000000 Податкові надходження 6 200 000,00 6 200 000,00
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 6 200 000,00 6 200 000,00
11010000 Податок та збір на доходи фізичних осіб 6 200 000,00 6 200 000,00
11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 5 860 000,00 5 860 000,00
11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 226 000,00 226 000,00
11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 114 000,00 114 000,00
20000000 Неподаткові надходження 675 780,00 200 000,00 475 780,00
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності  200 000,00 200 000,00
22010000 Плата за надання адміністративних послуг 200 000,00 200 000,00
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 20 000,00 20 000,00
22012600 Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 180 000,00 180 000,00
25000000 Власні надходження бюджетних установ 475 780,00 475 780,00
25010000 Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством  199 780,00 199 780,00
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю  33 000,00 33 000,00
25010200 Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності  27 000,00 27 000,00
25010300 Плата за оренду майна бюджетних установ 135 780,00 135 780,00
25010400 Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна)  4 000,00 4 000,00
25020000 Інші джерела власних надходжень бюджетних установ 276 000,00 276 000,00
25020200 Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об'єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичних або юридичних осіб 276 000,00 276 000,00
Разом доходів 6 875 780,00 6 400 000,00 475 780,00
40000000 Офіційні трансферти 202 928 200,00 202 928 200,00
41000000 Від органів державного управління 34 797 500,00 34 797 500,00
41020000 Дотації з державного бюджету 6 252 100,00 6 252 100,00
41020100 Базова дотація 6 252 100,00 6 252 100,00
41030000 Субвенції з державного бюджету 28 545 400,00 28 545 400,00
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 22 293 200,00 22 293 200,00
41034200 Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 6 252 200,00 6 252 200,00
41040000 Дотації з місцевих бюджетів 4 253 200,00 4 253 200,00
41040200 Дотація з місцевого бюджету  на здійснення переданих видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету 4 253 200,00 4 253 200,00
41050000 Субвенції з місцевих бюджетів 163 877 500,00 163 877 500,00
41050100 Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот  за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 54 834 600,00 54 834 600,00
41050200 Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 9 262 400,00 9 262 400,00
41050300 Субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 95 988 000,00 95 988 000,00
41050700 Субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 1 539 400,00 1 539 400,00
41053400 Субвенція з місцевого бюджету на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування 2 042 300,00 2 042 300,00
41054000 Інші субвеції з державного бюджету 210 800,00 210 800,00
Разом трансфертів 202 928 200,00 202 928 200,00
Всього 209 803 980,00 209 328 200,00 475 780,00

 



















































































































































Додаток № 2
до рішення районої ради від 15 грудня 2017 р. №  "Про районний бюджет на 2018 рік" 
Фінансування районного бюджету на 2018 рік
(грн.)
Код Назва  Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Разом у т.ч. бюджет розвитку
1 2 6 3 4 5
200000 Внутрішнє фінансування 0,00 -80 000,00 80 000,00 80 000,00
208000 Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджету 0,00 -80 000,00 80 000,00 80 000,00
208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)   0,00 -80 000,00 80 000,00 80 000,00
Всього за типом кредитора 0,00 -80 000,00 80 000,00 80 000,00
600000 Фінансування за активними операціями 0,00 -80 000,00 80 000,00 80 000,00
602000 Зміни обсягів бюджетних коштів 0,00 -80 000,00 80 000,00 80 000,00
602400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)  0,00 -80 000,00 80 000,00 80 000,00
Всього за типом боргового зобов'язання 0,00 -80 000,00 80 000,00 80 000,00

 

























































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































Додаток №3
до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року  №   "Про районний бюджет на 2018 рік"
Розподіл видатків районного бюджету на 2018 рік 
(грн.)
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1 Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС2 Код ФКВКБ Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків згідно з типовою відомчою / ТПКВКМБ / ТКВКБМС Загальний фонд Спеціальний фонд РАЗОМ
Всього видатки споживання з них видатки розвитку Всього видатки споживання з них видатки розвитку з них
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку з них:
капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) 
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
0100000 Ковельська районна рада 1073200,00 1073200,00 578100,00 96500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1073200,00
0110000 Ковельська районна рада 1073200,00 1073200,00 578100,00 96500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1073200,00
0110100 0100 Державне управління 969200,00 969200,00 578100,00 96500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 969200,00
0110150 0150 0111 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад 969200,00 969200,00 578100,00 96500,00 0,00 969200,00
0113000 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 104000,00 104000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 104000,00
0113240 3240 Інші заклади та заходи 104000,00 104000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 104000,00
0113242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захист і соціального забезпечення 104000,00 104000,00 0,00 104000,00
0200000 Районна державна адміністрація 202000,00 202000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 202000,00
0210000 Районна державна адміністрація 202000,00 202000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 202000,00
0213000 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 7000,00 7000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7000,00
0213100 3100 Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування 7000,00 7000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7000,00
0213110 3110 Заклади і заходи з питань дітей та їх соціального захисту 7000,00 7000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7000,00
0213112 3112 1040 Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту 7000,00 7000,00 0,00 7000,00
0214000 4000 Культура і мистецтво 30000,00 30000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 30000,00
0214080 4080 Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва 30000,00 30000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 30000,00
0214082 4082 0829 Інші заходи в галузі культури і мистецтва 30000,00 30000,00 0,00 30000,00
0215000 5000 Фізична культура і спорт 85000,00 85000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 85000,00
0215060 5060 Інші заходи з розвитку фізичної культури та спорту 85000,00 85000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 85000,00
0215061 5061 0810 Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та проведення фізкультурно - масових заходів серед населення регіону 85000,00 85000,00 0,00 85000,00
0218000 8000 Інша діяльність 80000,00 80000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 80000,00
0218100 8100 Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру 20000,00 20000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 20000,00
0218110 8110 0320 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 20000,00 20000,00 0,00 20000,00
0218400 8400 Засоби масової інформації 60000,00 60000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 60000,00
0218420 8420 0830 Інші заходи у сфері засобів масової інформації 60000,00 60000,00 0,00 60000,00
0600000 Відділ освіти райдержавдміністрації 30675170,00 30675170,00 23053110,00 1499900,00 0,00 31300,00 31300,00 0,00 1500,00 0,00 0,00 0,00 30706470,00
0610000 Відділ освіти райдержавдміністрації 30675170,00 30675170,00 23053110,00 1499900,00 0,00 31300,00 31300,00 0,00 1500,00 0,00 0,00 0,00 30706470,00
0611000 1000 Освіта 30478440,00 30478440,00 23053110,00 1499900,00 0,00 31300,00 31300,00 0,00 1500,00 0,00 0,00 0,00 30509740,00
0611020 1020 0921 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами 29177950,00 29177950,00 22185410,00 1414960,00 31300,00 31300,00 1500,00 29209250,00
в т.ч. освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 22293200,00 22293200,00 18273120,00 0,00 22293200,00
0611090 1090 0960 Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 236040,00 236040,00 191390,00 2540,00 0,00 236040,00
0611150 1150 0990 Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів 158580,00 158580,00 79670,00 14430,00 0,00 158580,00
0611160 1160 Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти 905870,00 905870,00 596640,00 67970,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 905870,00
0611161 1161 0990 Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти 820410,00 820410,00 596640,00 67970,00 0,00 820410,00
0611162 1162 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти 85460,00 85460,00 0,00 85460,00
0613000 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 7240,00 7240,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7240,00
0613230 3230 1040 Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя 7240,00 7240,00 0,00 7240,00
0615000 5000 Фізична культура і спорт 189490,00 189490,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 189490,00
0615030 5030 Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту   189490,00 189490,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 189490,00
0615032 5032 0810 Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств 189490,00 189490,00 0,00 189490,00
0800000 Управління соціального захисту населення 163506080,00 163506080,00 1126250,00 76740,00 0,00 276000,00 276000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 163782080,00
0810000 Управління соціального захисту населення 163506080,00 163506080,00 1126250,00 76740,00 0,00 276000,00 276000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 163782080,00
0813000 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 163506080,00 163506080,00 1126250,00 76740,00 0,00 276000,00 276000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 163782080,00
0813010 3010 Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот 54834600,00 54834600,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 54834600,00
0813011 3011 1030 Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства 10000000,00 10000000,00 0,00 10000000,00
в т.ч. cубвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  10000000,00 10000000,00 0,00 10000000,00
0813012 3012 1060 Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 44834600,00 44834600,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 44834600,00
в т.ч. cубвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  44834600,00 44834600,00 0,00 44834600,00
0813020 3020 Надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 9262400,00 9262400,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 9262400,00
0813021 3021 1030 Надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу окремим категоріям громадян відповідно до законодавства 2000000,00 2000000,00 0,00 2000000,00
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 2000000,00 2000000,00 0,00 2000000,00
0813022 3022 1060 Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 7262400,00 7262400,00 0,00 7262400,00
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 7262400,00 7262400,00 0,00 7262400,00
0813040 3040 Надання допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам з інвалідністю з дитинства та тимчасової допомоги дітям 90208300,00 90208300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 90208300,00
0813041 3041 1040 Надання допомоги у зв`язку з вагітністю і пологами 868000,00 868000,00 0,00 868000,00
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  868000,00 868000,00 0,00 868000,00
0813043 3043 1040 Надання допомоги при народженні дитини 32258500,00 32258500,00 0,00 32258500,00
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  32258500,00 32258500,00 0,00 32258500,00
0813044 3044 1040 Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 1430400,00 1430400,00 0,00 1430400,00
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  1430400,00 1430400,00 0,00 1430400,00
0813045 3045 1040 Надання допомоги на дітей одиноким матерям 8674900,00 8674900,00 0,00 8674900,00
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  8674900,00 8674900,00 0,00 8674900,00
0813046 3046 1040 Надання тимчасової державної допомоги дітям 397000,00 397000,00 0,00 397000,00
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  397000,00 397000,00 0,00 397000,00
0813048 3048 1040 Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям 31999000,00 31999000,00 0,00 31999000,00
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  31999000,00 31999000,00 0,00 31999000,00
0813049 3049 1010 Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю 14580500,00 14580500,00 0,00 14580500,00
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  14580500,00 14580500,00 0,00 14580500,00
0813050 3050 1070 Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 145300,00 145300,00 0,00 145300,00
0813080 3080 1010 Надання допомоги по  догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу 2603900,00 2603900,00 0,00 2603900,00
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  2603900,00 2603900,00 0,00 2603900,00
0813090 3090 1030 Видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 40100,00 40100,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 40100,00
0813100 3100 Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування 1515910,00 1515910,00 1126250,00 76740,00 0,00 276000,00 276000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1791910,00
0813104 3104 1020 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю 1515910,00 1515910,00 1126250,00 76740,00 276000,00 276000,00 1791910,00
0813120 3120 Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення 2400,00 2400,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2400,00
0813123 3123 1040 Заходи державної політики з питань сім'ї 2400,00 2400,00 0,00 2400,00
0813160 3160 1010 Надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 37570,00 37570,00 0,00 37570,00
0813170 3170 Забезпечення реалізації окремих програм для осіб з інвалідністю 25400,00 25400,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 25400,00
0813171 3171 1010 Компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування 25200,00 25200,00 0,00 25200,00
0813172 3172 1010 Встановлення телефонів особам з інвалідністю I і II груп 200,00 200,00 0,00 200,00
0813190 3190 Соціальний захист ветеранів війни та праці 15000,00 15000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 15000,00
0813192 3192 1030 Надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість 15000,00 15000,00 0,00 15000,00
0813200 3200 1090 Забезпечення обробки інформації з нарахування та виплати допомог і компенсацій 3175800,00 3175800,00 0,00 3175800,00
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  3175800,00 3175800,00 0,00 3175800,00
0813220 3220 Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення для окремих категорій населення відповідно до законодавства 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0813230 3230 1040 Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя 1539400,00 1539400,00 0,00 1539400,00
в т.ч. субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 1539400,00 1539400,00 0,00 1539400,00
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 100000,00 100000,00 0,00 100000,00
1000000 Відділ культури Ковельської  районної державної адміністрації 3540390,00 3540390,00 2441450,00 383170,00 0,00 248480,00 168480,00 5000,00 116450,00 80000,00 80000,00 80000,00 3788870,00
1010000 Відділ культури Ковельської  районної державної адміністрації 3540390,00 3540390,00 2441450,00 383170,00 0,00 248480,00 168480,00 5000,00 116450,00 80000,00 80000,00 80000,00 3788870,00
1014000 4000 Культура і мистецтво 3540390,00 3540390,00 2441450,00 383170,00 0,00 248480,00 168480,00 5000,00 116450,00 80000,00 80000,00 80000,00 3788870,00
1014030 4030 0824 Забезпечення діяльності бібліотек 2673550,00 2673550,00 1835310,00 351250,00 0,00 248480,00 168480,00 5000,00 116450,00 80000,00 80000,00 80000,00 2922030,00
1014060 4060 0828 Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів 389940,00 389940,00 312310,00 3510,00 0,00 0,00 389940,00
1014080 4080 0829 Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва  476900,00 476900,00 293830,00 28410,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 476900,00
1014081 4081 0829 Забезпеченнядіяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва  446900,00 446900,00 293830,00 28410,00 0,00 446900,00
1014082 4082 0829 Інші заходи в галузі культури і мистецтва  30000,00 30000,00 0,00 30000,00
2400000 Управління регіонального розвитку райдержадміністрації 79500,00 79500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 79500,00
2410000 Управління регіонального розвитку райдержадміністрації 79500,00 79500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 79500,00
2416000 6000 Житлово - комунальне господарство 19500,00 19500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 19500,00
2416080 6080 Реалізація державних та місцевих житлових програм 19500,00 19500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 19500,00
2416084 6084 0610 Витрати, пов'язані з наданням та обслуговуванням пільгових довгострокових кредитів, наданих громадянам на будівництво/ реконструкцію/ придбання житла 19500,00 19500,00 0,00 19500,00
2417000 7000 Економічна діяльність 60000,00 60000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 60000,00
2417100 7100 Сільське, лісове, рибне господарство та мисливство 60000,00 60000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 60000,00
2417110 7110 0421 Реалізація програм в галузі сільського господарства 60000,00 60000,00 0,00 60000,00
3700000 Управління фінансів райдержадміністрації 10171860,00 10121860,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 10171860,00
3710000 Управління фінансів райдержадміністрації 10171860,00 10121860,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 10171860,00
3718000 8000 Інша діяльність 50000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50000,00
3718700 8700 0133 Резервний фонд 50000,00 0,00 50000,00
3719000 9000 Міжбюджетні трансферти 10121860,00 10121860,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 10121860,00
3719400 9400 Субвенції з місцевого бюджету іншим місцевим бюджетам на здійснення програм та заходів у галузі охорони здоров'я за рахунок субвенцій з державного бюджету 6252200,00 6252200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 6252200,00
3719410 9410 0180 Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров'я за рахунок коштів медичної субвенції 6252200,00 6252200,00 0,00 6252200,00
3719700 9700 Субвенція з місцевого бюджету іншим місцевим бюджетам на здійснення програм та заходів за рахунок коштів місцевих бюджетів   3869660,00 3869660,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 3869660,00
3719710 9710 0180 Субвенція з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування  318950,00 318950,00 0,00 318950,00
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету 3550710,00 3550710,00 0,00 3550710,00
Всього 209248200,00 209198200,00 27198910,00 2056310,00 0,00 555780,00 475780,00 5000,00 117950,00 80000,00 80000,00 80000,00 209803980,00

 




















































































































































































































































Додаток № 4
до рішення районої ради від 15 грудня 2017р. №  "Про районний бюджет на 2018 рік" 
                      "Повернення кредитів до районного бюджету та розподіл надання кредитів з районного бюджету у 2018 році"
(грн.)
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС Код КФК Назва головного розпорядника коштів, найменування КТКВ Надання кредитів Повернення кредитів Кредитування - всього
Загальний фонд   Cпеціальний фонд РАЗОМ  Загальний фонд   Cпеціальний фонд РАЗОМ  Загальний фонд   Cпеціальний фонд РАЗОМ 
Всього  у т.ч. бюджет розвитку  Всього  у т.ч. бюджет розвитку  Всього  у т.ч. бюджет розвитку 
0200000 Районна державна адміністрація 195 000 195 000 -195 000 -195 000
0210000 Районна державна адміністрація 195 000 195 000 -195 000 -195 000
0218800 8800 Кредитування 195 000 195 000 -195 000 -195 000 195 000 195 000
0218830 8830 Довгострокові кредити індивідуальним забудовникам житла на селі та їх повернення 195 000 195 000 -195 000 -195 000 195 000 195 000
0218831 8831 1060 Надання кредиту 195 000 195 000 195 000 195 000
0218832 8832 1060 Повернення кредиту  -195 000 -195 000 -195 000 -195 000
Всього 195 000 195 000 -195 000 -195 000

 





































































































































































































































































































































 Додаток №5
 до рішення районої ради від 15 грудня 2017 р. №                                              "Про районний бюджет на 2018 рік"
 Міжбюджетні трансферти з районного бюджету іншим бюджетам на 2018 рік
Найменування АТО Міжбюджетні трансферти
Разом Субвенції з районного бюджету
Субвенція загального фонду на: Субвенція спеціального фонду на:
Інші субвенції субвенція з місцевого бюджету на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров'я за рахунок коштів  медичної субвенції в тому числі на:
КПКВК 3719770 на утримання дитячих дошкільних закладів на утримання закладів культури на оплату послуг по реабілітації дітей-інвалідів району в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ковеля на оплату енергоносіїв закладів охорони здоров'я району на відшкодування заробітної плати кочегарів по закладах охорони здоров'я району на придбання туберкуліну для проведення туберкулінодіагностики дітей віком від 4 до 14 років на утримання лікувально- профілактичних закладів первинного рівня на заробітну плату з нарахуваннями для працівників Люблинецької школи мистецтв, які навчають дітей, що проживають на території Зеленської сільської ради на надання позашкільної освіти позашкільним закладом освіти та на  заходи із позашкільної роботи з дітьми на надання вторинної  медичної допомоги на надання первинної  медичної допомоги
КПКВК 3719710 КПКВК 3719410
1 Білинська 267081,00 267081,00 55935,00 211146,00
2 Білашівська 120302,00 120302,00 120302,00
3 Доротищенська 140152,00 140152,00 140152,00
4 Дрозднівська 193304,00 193304,00 65494,00 127810,00
5 Зеленська 660376,00 660376,00 473876,00 186500,00
6 Любитівська 385041,00 385041,00 60021,00 325020,00
7 Тойкутська 679574,00 679574,00 591894,00 87680,00
ОТГ смт.Люблинець 116650,00 116650,00 116650,00
ОТГ с.Колодяжне 118200,00 118200,00 118200,00
Бюджету м.Ковеля 7441180,00 870030,00 10000,00 322000,00 113230,00 24800,00 400000,00 318950,00 6252200,00 5121800,00 1130400,00
Разом по бюджетах Ковельського району 10121860,00 3550710,00 1247220,00 1198610,00 10000,00 322000,00 113230,00 24800,00 400000,00 116650,00 118200,00 318950,00 6252200,00 5121800,00 1130400,00

 

















































































































































Додаток 6
до рішення районної ради від 15 грудня  2017 р.  №     "Про районний бюджет на 2018 рік"
Перелік об'єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1 Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС2 Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків згідно з типовою відомчою / ТПКВКМБ / ТКВКБМС Назва об'єктів відповідно до проектно- кошторисної документації тощо Загальний обсяг фінансування будівництва Відсоток завершеності будівництва об'єктів на майбутні роки Всього видатків на завершення будівництва об'єктів на майбутні роки Разом видатків на поточний рік
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1000000 Відділ культури Ковельської  районної державної адміністрації 80000,00 80000,00 80000,00
1010000 Відділ культури Ковельської  районної державної адміністрації 80000,00 80000,00 80000,00
1014000 4000 Культура і мистецтво 80000,00 80000,00 80000,00
1014030 4030 0824 Забезпечення діяльності бібліотек 80000,00 80000,00 80000,00
Капітальні видатки 80000,00 80000,00 80000,00
Всього 80000,00 80000,00 80000,00

 


















































































































































































































































































































































































































































































































































































































Додаток №7
до рішення районої ради від  15 грудня  2017 р. №  "Про районний бюджет на 2018 рік"
                    Перелік місцевих програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів районного бюджету у 2018 році
      (грн.)
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код ТПКВКМБ/

ТКВКБМС
Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної прогрпми або напряму видатків згідно з типовою відомчою /ТПКВКМБ/ ТКВКБМС Найменування місцевої програми Загальний фонд Спеціальний фонд  Разом загальний та спеціальний фонди
0100000 Районна рада 194000 0 194000
0110000 Районна рада 194000 0 194000
0110150 0150 0111 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад Програма розвитку місцевого самоврядування у Ковельсь кому районі на 2016-2018 роки 90000 90000
0113000 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 104000 104000
0113240 3240 Інші заклади та заходи 104000 104000
0113242 3242 1090 Інші видатки на соціальний захист населення Програма соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 року 104000 104000
0200000 Районна державна адміністрація 202000 0 202000
0210000 Районна державна адміністрація 202000 0 202000
0213000 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 7000 7000
0213100 3100 Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування 7000 7000
0213110 3110 Заклади і заходи з питань дітей та їх соціального захисту 7000 7000
0213112 3112 1040 Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту Районна комплексна програма з питань підтримки сім'ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року 7000 7000
0214000 4000 Культура і мистецтво 30000 30000
0214080 4080 Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва 30000 30000
0214082 4082 0829 Інші заходи в галузі культури і мистецтва Програма вшанування працівників, колективів підприємств, організацій, установ, мешканців району з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат та пам'ятних днів на 2016-2018 роки 30000 30000
0215000 5000 Фізична культура і спорт 85000 85000
0215060 5060 Інші заходи з розвитку фізичної культури та спорту 85000 85000
0215061 5061 0810 Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та проведення фізкультурно - масових заходів серед населення регіону Програма розвитку фізичної культури і спорту в Ковельському районі на 2016-2020 роки 85000 85000
0218000 8000 Інша діяльність 80000 80000
0218100 8100 Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру 20000 20000
0218110 8110 0320 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха Комплексна програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Ковельському районі на 2016-2020 роки 20000 20000
0218400 8400 Засоби масової інформації 60000 60000
0218420 8420 0830 Інші заходи у сфері засобів масової інформації Програма висвітлення діяльності органів державної влади у місцевих засобах масової інформації на 2018-2020 роки 60000 60000
0600000 Відділ освіти 98210 98210
0610000 Відділ освіти 98210 98210
0611000 1000 Освіта 98210 98210
0611020 1020 0921 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами Комплексна програма розвитку освіти Ковельського району на 2017-2021 роки 12750 12750
0611160 1160 1010 Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти 85460 85460
0611162 1162 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти Комплексна програма розвитку освіти Ковельського району на 2017-2021 роки 85460 85460
0810000 Управління соціального захисту населення 154970 154970
0810000 Управління соціального захисту населення 154970 0 154970
0813000 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 154970 154970
0813120 3120 Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення 2400 2400
0813123 3123 1040 Заходи державної політики з питань сім'ї Районна комплексна програма з питань підтримки сім'ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року 2400 2400
0813160 3160 Надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги Програма соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018року 37570 37570
0813190 3190 Соціальний захист ветеранів війни та праці 15000 15000
0813192 3192 1030 Надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість Програма соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 року 15000 15000
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення Програма соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 року 100000 100000
1000000 Відділ культури і туризму 30000 80000 110000
1010000 Відділ культури і туризму 30000 80000 110000
1014000 4000 Культура і мистецтво 30000 80000 110000
1014030 4030 0824 Забезпечення діяльності бібліотек Програма розвитку культури, мистецтва, охорони культурної спадщини та туризму в районі на 2016-2020 роки 80000 80000
1014080 4080 0829 Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва  30000 0 30000
1014082 4082 0829 Інші заходи в галузі культури і мистецтва  Програма розвитку культури, мистецтва, охорони культурної спадщини та туризму в районі на 2016-2020 роки 30000 30000
2400000 Управління регіонального розвитку райдержадміністрації 79500 195000 274500
2410000 Управління регіонального розвитку райдержадміністрації 79500 195000 274500
2416000 6000 Житлово - комунальне господарство 19500 0 19500
2416080 6080 Реалізація державних та місцевих житлових програм 19500 0 19500
2416084 6084 0610 Витрати, пов'язані з наданням та обслуговуванням пільгових довгострокових кредитів, наданих громадянам на будівництво/ реконструкцію/ придбання житла Районна цільова програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2018-2020 роки 19500 19500
2417000 7000 Економічна діяльність 60000 60000
2417100 7100 Сільське, лісове, рибне господарство та мисливство 60000 60000
2417110 7110 0421 Реалізація програм в галузі сільського господарства Комплексна програма розвитку галузі АПК в Ковельському районі на 2016-2020 роки 60000 60000
0218000 8000 Інша діяльність 0 195000 195000
0218800 8800 Кредитування 0 195000 195000
0218830 8830 Довгострокові кредити індивідуальним забудовникам житла на селі та їх повернення 0 195000 195000
0218831 8831 1060 Надання кредиту Районна цільова програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2018-2020 роки 195000 195000
Всього 758680,00 275000,00 1033680,00

 































































































































































































































































































































         Додаток № 8                                                 до рішення районої ради від 15 грудня 2017 р. №     "Про районний бюджет на 2018 рік"
            Розрахунок обсягу видатків загального фонду бюджетів міст районного значення, сіл, селищ, що враховуються при розрахунку трансфертів по Ковельському району на 2018 рік
Найменування АТО Норматив на утримання  в середньому на 1штатну одиницю Штатні одиниці  Коефіцієнт, для установ, які опалюються природним газом Коефіцієнт на енергоносії (тверде паливо)           Коефіцієнт на енергоносії (електроенергія) Видатки на Культуру К-сть дітей, що відвідують дошкільний заклад (без дітей, у короткотривалих групах) станом на 1 січня звітного періоду Коефіцієнт наповнюваності групи коефіцієнт на енергоносії Норматив на 1 дитину Видатки на дошкільну освіту ( з 10,5 год перебуванням дітей) К-сть дітей, які відвідують дошкільний заклад з короткотривалим перебуванням  дітей, станом на 1 січня звітного року Коефіцієнт наповнюваності групи Коефіцієнт вирівнювання фінансового забезпечення Норматив на 1 дитину Видатки на дошкільну освіту (з короткотривалим перебуванням дітей) Всього видатків на дошкільну освіту 
Hod Od K(pg) K(tp) K(e) Vk Ti(p) Kn K(e) Hod Vdo(p) Ti(k) Kn(1) Hod Vdo(k) Vdo
1 Білинська 68,560 2,50 1,05 1,0 1,17 211,146 0,0 22 0,7 1,0 3,4 55,935 55,935
2 Білашівська 68,560 1,50 1,0 1,17 120,302 0,0 0,000
3 Доротищенська 68,560 1,50 1,16 0,0 1,17 140,152 0,0 0,000
4 Дрозднівська 68,560 1,50 1,0 1,24 127,810 0,0 11 1,0 1,6 3,4 65,494 65,494
5 Зеленська 68,560 2,25 1,04 1,0 1,16 186,500 30 1,01 1,00 15,7 473,876 473,876
6 Любитівська 68,560 4,25 1,0 1,12 325,020 0,000 19 0,9 1,0 3,4 60,021 60,021
7 Тойкутська  68,560 1,25 1,0 1,02 87,680 28 1,15 1,17 15,7 591,894 591,894
Всього 14,75 1198,610 58 1065,770 52 181,450 1247,220
Норматив на утримання  в середньому на 1штатну одиницю,  Hod Норматив на  1 дитину в дошкільному закладі ( з 10,5 год перебуванням дітей), Hod Норматив на  1 дитину в дошкільному закладі (з короткотривалим перебуванням дітей), Hod
Заробітна плата з нарахуваннями (розрахунково) 1011,2 тис.грн. Заробітна плата з нарахуваннями (розрахунково) 910,6 тис.грн. Заробітна плата з нарахуваннями (розрахунково) 176,8 тис.грн.
Штатні одиниці (ставки) 14,75 ст. Кількість дітей 58 дітей Кількість дітей 52 дітей
1011,2 тис.грн. / 14,75 ст. = 68,560 тис.грн. 910,6 тис.грн. / 58 дітей = 15,7 тис.грн. 176,8 тис.грн. / 52 дітей = 3,4 тис.грн.

 






















































































































































































































































































Бюджет 2018 (без субвенцій з Д.Б. по соц.зах.)
Пропозиції управління фінансів
Доходи Районний бюджет 
Власні доходи 6400000
Субвенція з м. Ковеля 2042300
Базова дотація 6252100
Додаткова дотація 4253200
Освітня субвенція                                  22293200
Медична субвенція                           6252200
Всього доходів: 47493000
Видатки 47493000
Районна рада всього: 1073200
Районна рада 969200
Інші видатки на соц. захист                  (34чол.*10,0 + 6,8 почтові) 104000
Ковельрайкомунсервіс 0
Райдержадміністрація всього: 202000
Програма вшанування працівників 30000
Програма надзвичайних ситуацій 20000
Програма сім'ї і дітей 7000
Програма спорту 85000
Програма висвітлення діяльності РДА 60000
Управління регіонального розвитку (Програми АПК) 79500
 (Програми АПК) 60000
Програма Власний дім 19500
Відділ освіти всього: 30675170
1011020 (ЗОШ→педаг. зар.пл.)             22293200
1011020 (обслуг.перс. з/пл.+харч.обов +енерг.ЗОШ)  6143130
1011020 (з/пл. кухарі, дошк. груп+харч. необов) 240210
1011020 (НВК) 501410
1011090 (оберіг) 236040
1011170 (методисти)  158580
1011190 (бух-я)                          796,6 (775820) 820410
1011210 (ПМПК)                         44,6 (44590)
1011220 (програми)                                 85460
1011230 (діти до 18р.) 7240
1015032 (Голобська ДЮСШ) 189490
Відділ культури: 3620390
2414040 (програми) 30000
2414060 (бібліотеки) 2753550
2414090 (РБК) 389940
2414200 (бух-я) 446900
УСЗН 1670880
Програма сім'ї і дітей 2400
Терцентр 1515910
Фізособи 37570
Гром. Орг-ї 15000
Допомоги (по програмі) 100000
Фінуправління 10171860
ДНЗ 1247220
Клуби 1198610
Медична субвенція                   6252200
МТМО на первинну медичну допомогу (додатково) 400000
МТМО (відшкодування опалювачів) 113230
МТМО (енергоносії) 322000
Реаб. центр 10000
МТМО (придбання туберкуліну) 24800
МТМО (пільгове зубопротезування) 0
м.Ковелю (суб-я на утрим муз. та худ. школи) 318950
Резервний фонд 50000
Люблин. ОТГ (за 1,56 ст. по муз.шк. с.Зелена) 116650
Голобс. ОТГ (за доїзд учнів Дроздн.с/ради) 0
Колодяжне ОТГ (на позашкілля) 118200
Власний дім (спец. фонд) 195000

 




































































































































































































































































































































































































































































































22.12.2016
Розрахунок до районного бюджету на 2018 рік  (заг. фонд)
Дохідна частина районного бюджету на 2017 рік
Власні доходи 6400000 Додаткова дотація  Освітня субвенція Медична субвенція Субвенція (Діти) Субвенція (ЖКП) Субвенція (Тв.палив) Субвенція (Буд.с/типу) Субвенція 410350 (обласна) Голоби ОТГ Велицьк ОТГ Люблинець ОТГ Дубове ОТГ Поворськ ОТГ Колодяжне  ОТГ Всього доходів з трансфертами
Субвенція з м.Ковеля 2042300
Базова дотація 6252100
14694400 4253200 22293200 6252200 95988000 54834600 9262400 1539400 210800 209328200
47493000 161835200 209328200
Видаткова  частина районного бюджету на 2017 рік
Назва установи Видатки  Всього:
Районна рада 1073200 1073200
Райдержадміністрація 202000 202000
Відділ освіти 2238840 6143130 22293200 30675170
УСЗН 1670880 95988000 54834600 9262400 1539400 210800 163506080
Відділ культури 3620390 3620390
Упр-ня регіон.розвит. 79500 79500
Управ. фінансів 3597660 322000 6252200 10171860
Всього: 12482470 6465130 22293200 6252200 95988000 54834600 9262400 1539400 210800 0 0 0 0 0 0 209328200
Відхилення 2211930 -2211930 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
власні доходи Терцентр 276000
Культура 168480
Освіта 31300
475780



Пояснювальна записка до проекту рішення районної ради

«Про районний бюджет на 2018 рік»

 

Проект рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік» розроблено відповідно до проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (реєстраційний № 7116) та проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (реєстраційний № 7000).

 

Соціально-економічний стан району

 

Аналіз розвитку окремих галузей та сфер діяльності району свідчить про те, що у 2017 році у більшості галузей та сфер діяльності господарського комплексу району вдалося забезпечити стабільні тенденції розвитку, реалізовувалися організаційні заходи щодо вирішення актуальних питань та мінімізації їх впливу на економіку, вирішувалися соціальні питання.

Підтримці економічного розвитку району сприяло зростання обсягу сільськогосподарського виробництва. Сільськогосподарськими підприємствами району за 9 місяців цього року вироблено валової продукції на суму 137,8 млн.грн. (у порівняльних цінах 2010 р.), що на 25 відсотків більше, ніж за відповідний період торік. Основу структури сільськогосподарського виробництва району становлять: рослинництво – 67 відсотків, тваринництво – 33 відсотки ( у минулому році відповідно 58 і 42 відсотки).

Протягом звітного періоду підприємствами району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 211,7 млн.грн., що на 61,4 млн.грн., або на 40,9 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року. З них 21,7 відсотка (у 2016 році 45,9) промислової продукції підприємства реалізують в межах України (внутрішній оборот), решта – 78,3 відсотка (у 2016 році 54,1) за її межами (зовнішній оборот).

У розрахунку на одного жителя району реалізовано промислової продукції на 5241 грн. (в області – на 19194 грн.), за цим показником район займає десяте місце в області.

         Спостерігається зниження зовнішнього торговельного товарообороту підприємств району. У січні–вересні 2017 року експорт товарів склав 3925,7тис.дол. США, знизившись до рівня відповідного періоду 2016 року на 25,3 відсотка. Обсяги імпортних операцій господарюючих суб’єктів району за даний період становили 2688,4 тис.дол. США, що на 22,3 відсотка менше, ніж за січень–вересень 2016 року. В загальнообласних обсягах експорту підприємства району займають лише 0,8 відсотка, імпорту – 0,3 відсотка.

Суб’єктами господарювання Ковельського району за 9 місяців 2017 року освоєно (використано) 138043,0 тис.грн. капітальних інвестицій (власних коштів), що становить 3387,1 грн. на одну особу (8-ме місце в області).

Стабільними залишаються надходження від суб’єктів малого підприємництва. За січень – вересень 2017 року від суб’єктів малого підприємництва надійшло 37135,7 тис.грн. у вигляді податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, що складає 43,3 відсотка до загальних надходжень.

Центром надання адміністративних послуг райдержадміністрації протягом січня-вересня 2017 року суб’єктам звернень надано 7504 адміністративні послуги.

         В районі продовжує діяти програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім». Відповідно до сформованих списків 6 жителів району включені в списки для отримання в 2017 році кредиту на будівництво (реконструкцію) та придбання житла на загальну суму 425,0 тис.грн., з них 4 учасників АТО.

З метою забезпечення безперебійного транспортного сполучення на території Ковельського району проводились роботи з експлуатаційного утримання, капітального і поточного ремонту доріг. Зокрема, обсяг виконаних робіт на мережі доріг загального користування по Ковельському району за 9 місяців 2017 року становить 9 млн. 557 тис.грн., з них по дорогах державного значення – 5 млн. 513 тис.грн., по дорогах місцевого значення – 4 млн. 44 тис. грн. Роботи виконувались за рахунок коштів державного бюджету та за рахунок співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.

Протягом 9 місяців 2017 року у Ковельському районі впроваджено 4 комплексні енергозберігаючі заходи на 13 об’єктах загальною вартістю 14,484 млн.грн. За рахунок впровадження заходів планується досягти економії паливно-енергетичних ресурсів в кількості 539,437 т.у.п. загальною вартістю понад 1,076 млн.грн.

         Забезпечено своєчасну виплату пенсій 10382 пенсіонерам. Зросла середньомісячна заробітна плата штатних працівників району.

У зв’язку з обмеженими фінансовими можливостями районного та місцевих бюджетів Ковельською райдержадміністрацією спільно з обласною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування району проводиться активна робота по залученню коштів державного, місцевих бюджетів, коштів міжнародних донорських організацій для реалізації інвестиційних проектів.

Пріоритетним напрямком є і залишається економія енергоносіїв, насамперед зменшення споживання природного газу, питання децентралізації, об’єднання територіальних громад.

Тому          основною метою розвитку району в 2018 році є активізація інноваційного довгострокового інвестування в стратегічно важливі галузі району, насамперед в агропромисловий комплекс, переробну галузь, дорожнє господарство.

Це дасть можливість відновлення економічного зростання та подальшого підвищення соціальних стандартів.

До загального фонду місцевих бюджетів району за 11 місяців 2017 року надійшло 23572,1 тис.грн. платежів, що становить 111,1 відсотка до затвердженого на цей період бюджетного призначення з урахуванням змін. Понад планові показники надійшло 2354,4 тис. гривень. Забезпечено виконання всіх місцевих бюджетів району. Районний бюджет виконано на 109 відсотків, понад план залучено 731,7 тис. гривень.

Найбільше місцеві бюджети наповнюються за рахунок податку та збору  на доходи фізичних осіб. За 11 місяців 2017 року до районного бюджету надійшло 8523,6 тис.грн. цього податку (96,7 відсотка до річного плану). Порівняно з відповідним періодом минулого року, його надходження у співставній базі зросли на 2929,2 тис.грн., або на 52,4 відсотка. За темпом росту надходжень податку на доходи фізичних осіб Ковельський район займає 16 місце серед територіальних одиниць області.

                                                                            

Динаміка ПДФО за січень – листопад 2017 року, порівняно з відповідним періодом минулого року,  (%) 

 



Станом на 1 грудня цього року із 10 - місцевих бюджетів не забезпечено виконання річних бюджетних призначень з урахуванням змін дохідної частини  загального фонду 2-х бюджетів (в т.ч. районний), які по завершенню бюджетного року будуть виконані.

Порівняно з відповідним періодом 2016 року у співставній базі, доходи загального фонду місцевих бюджетів зросли на 6975,8 тис.грн., або на 42,0 відсотки. Позитивна динаміка надходжень збережена у всіх місцевих бюджетах району, крім бюджету Доротищенської сільської ради.

З державного бюджету місцевим бюджетам району перераховано в повному обсязі передбачену на січень – листопад 2017 року базову та додаткову дотації в сумі відповідно 6437,7 та 7194,4 тис.грн. та 178974,7 тис.грн. цільових субвенцій.

Обсяг надходжень до місцевих бюджетів, отримані трансферти з державного бюджету забезпечили належне функціонування установ та закладів соціально-культурної сфери району, що утримуються за рахунок місцевих бюджетів, що, в свою чергу, сприяло стабільності соціально-економічної ситуації в районі.

Видатки загального фонду місцевих бюджетів за одинадцять місяців 2017 року проведено на 224865,4 тис.грн., або на 90,2 відсотка до запланованих річних показників з урахуванням змін. Галузі соціально-культурної сфери району профінансовані в сумі 192649,7 тис.грн., що становить 90,7 відсотка до річних призначень.

         Пріоритетними у виконанні видаткової частини місцевих бюджетів у 2017 році, як і в попередні роки, залишалися питання своєчасної виплати заробітної плати у бюджетній сфері, проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги, забезпечення інших виплат соціального спрямування.

 

Прогноз районного бюджету на 2019-2020 роки

 

Процес складання прогнозу місцевого бюджету на два наступні за звітним періоди регламентовано частинами третьою – п’ятою статті 21 Бюджетного кодексу України.

Прогноз місцевого бюджету – документ, що визначає прогнозні показники фінансових ресурсів місцевого бюджету на два наступні за плановим бюджетні періоди для забезпечення завдань і функцій, які здійснюються органом місцевого самоврядування і є орієнтиром бюджетної політики адміністративно-територіальної одиниці у середньостроковому періоді для збалансування  напрямів політики розвитку з бюджетними можливостями.

Подається прогноз до відповідних місцевих рад разом з проектом рішення про місцевий бюджет, уточнюється на підставі схваленого Кабінетом Міністрів України прогнозу Державного бюджету України на наступні за плановим два бюджетні періоди і прийнятого рішення про місцевий бюджет та схвалюється місцевими державними адміністраціями.

Відповідно до Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки при формуванні показників державного бюджету на 2018 рік здійснюється пілотна робота із запровадження середньострокового бюджетного планування. Середньострокове бюджетне планування на рівні місцевих бюджетів планується запровадити починаючи з 2019 року.

Прогноз основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2019 і 2020 роки схвалений постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 № 411 і передбачає ріст індексу споживчих цін на 106,2-110,3 відсотка у 2019 році та 105,8-108,7 відсотка у 2020 році, ріст середньомісячної заробітної плати до розміру 9337-9742 грн. у 2019 році та 10342-10905 грн. у 2020 році.

Міністерством фінансів України листом від 01.08.2017 року №05110-14-21/20701 доведено прогнозний обсяг на 2019-2020 роки прожиткового мінімуму для громадян, показників мінімальної заробітної плати та І-го тарифного розряду Єдиної тарифної сітки відповідно до сценарію 1. Обсяг мінімальної заробітної плати прогнозується у 2019 році на рівні 4173 грн. (ріст 12,1 відсотка), у 2020 році на рівні 4425 грн. (ріст 6,0 відсотків). Розмір І-го тарифного розряду Єдиної тарифної сітки прогнозується у 2019 році на рівні 1921 грн. (ріст 9,0 відсотків), у 2020 році на рівні 2073 грн. (ріст 7,9 відсотка). У 2019-2020 роках прожитковий мінімум та рівень його забезпечення підвищуватиметься темпами, що на 2 відсоткових пункти перевищують показник прогнозного індексу споживчих цін на відповідні роки. З 1 січня 2019 року прожитковий мінімум прогнозується на рівні 1853 грн., з 1 липня 2019 року – 1925 грн., з 1 грудня 2019 року – 1999 грн., з 1 січня 2020 року – 1999 грн., з 1 липня 2020 року – 2069 грн., з 1 грудня 2020 року – 2139 гривень.

Витрати місцевих бюджетів на оплату комунальних послуг та енергоносіїв у 2019-2020 зростатимуть у середньому на 10 відсотків.

Індикативні показники доходів та витрат районного бюджету будуть включені до Прогнозу районного бюджету на 2019-2020 роки після схвалення Кабінетом Міністрів України прогнозу Державного бюджету України на 2019-2020 роки та надання прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів для району, обрахованих на підставі відповідних показників економічного і соціального розвитку України.

Бюджетна і податкова політика на районному рівні у середньостроковій перспективі, як і у 2017 році, має бути спрямована на вирішення наступних основних завдань:

підвищення фінансової спроможності місцевих бюджетів району та  забезпечення на цій основі підвищення рівня життя мешканців району і економічного розвитку району;

мінімізації ухилення від сплати податків, в тому числі за рахунок збільшення ролі органів місцевого самоврядування у контролі за дотриманням законодавства про працю суб’єктами господарювання та недопущення зростання недоїмки до місцевих бюджетів;

забезпечення у ході затвердження та виконання місцевих бюджетів збалансованої бюджетної політики, концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах розвитку району, урахування в показниках бюджетів у повному обсязі потреби в коштах для здійснення соціальних виплат та розрахунків за енергоносії, недопущення утворення бюджетної заборгованості за основними соціальними виплатами та витратами на оплату спожитих енергоносіїв та комунальних послуг;

підвищення ефективності видатків місцевих бюджетів шляхом забезпечення дотримання вимог чинного бюджетного законодавства учасниками бюджетного процесу на всіх його стадіях, посилення фінансової дисципліни при використанні коштів місцевих бюджетів, збільшення прозорості формування та виконання бюджету, проведення постійного моніторингу показників ефективності витрат, кількісних та якісних показників здійснення видатків місцевих бюджетів;

забезпечення переходу місцевих бюджетів району на програмно-цільове бюджетування, підвищення на цій основі рівня обґрунтованості бюджетного планування на місцевому рівні.     

Бюджетна політика на період 2018-2020 років в районі спрямовуватиметься, у першу чергу, на забезпечення стабільності фінансування соціальних витрат, пов’язаних з виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери, реалізацією соціальних гарантій і соціального захисту вразливих верств населення, забезпечення гідних умов життєдіяльності для кожного громадянина.

Разом з тим, надзвичайно важливим у цьому періоді має стати збільшення інвестиційної складової місцевих бюджетів, підтримка економічного зростання, оновлення закладів бюджетної сфери та соціальної інфраструктури, стимулювання переходу до інноваційно-інвестиційної моделі розвитку, реалізація державних структурних реформ у бюджетній сфері та економіці, зокрема, у медицині, освіті, житлово-комунальному господарстві.

 

 

Міжбюджетні відносини

 

Прогнозний обсяг фінансових ресурсів загального фонду районного бюджету з урахуванням вищевикладених параметрів складе у 2018 році 209328,2 тис. гривень. За рахунок міжбюджетних трансфертів (202928,2 тис.грн.) у 2018 році із загального фонду районного бюджету буде здійснено близько 96,9 відсотка усіх витрат.

У доходах районного бюджету передбачено наступні види міжбюджетних трансфертів:

базова дотація - 6252,1 тис.грн.;

дотація з обласного бюджету на здійснення переданих видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 4253,2 тис.грн.;

освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 22293,2 тис. грн.;

медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 6252,2 тис.грн.;

 

 

субвенція з обласного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 54834,6 тис.грн.;

субвенція з обласного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 9262,4 тис.грн.;

субвенція з обласного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 95988,0 тис.грн.;

субвенція з обласного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1539,4 тис.грн.;

інша субвенція з обласного бюджету – 210,8 тис.грн., в тому числі:

на надання допомоги на поховання учасників бойових дій і інвалідів війни – 40,1 тис.грн.;

на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 145,3 тис.грн.;

на здійснення компенсаційних виплат інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту і транспортне обслуговування та встановлення телефонів інвалідам І та ІІ груп – 25,4 тис.грн.;

субвенція з місцевого бюджету м.Ковеля на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування (утримання централізованої бібліотечної системи) – 2042,3 тис.грн.

У бюджеті 2018 року залишається система горизонтального вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів через надання базової дотації місцевим бюджетам та вилучення реверсної дотації до державного бюджету. Міжбюджетні відносини передбачаються лише між державним бюджетом та обласними, районними, міськими (міст обласного значення) бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад, що створені у 2015-2017 роках в ході адміністративно-територіальної реформи.

У 2018 році в районі функціонуватиме 6 об’єднаних територіальних громад, з яких 5 – діючі (Велицька, Голобська, Дубівська, Люблинецька, Поворська ОТГ) та Колодяжненська об’єднана територіальна громада, вибори до органів місцевого самоврядування якої відбулись у 2017 році. У 2017 році до Голобської ОТГ приєднається Радошинська сільська рада.

Горизонтальне вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів здійснено згідно з параметрами та умовами, визначеними в статтях 98-100 Бюджетного кодексу України, з урахуванням внесених до нього змін щодо удосконалення механізму вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів відповідно до Плану заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017 – 2020 роки, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017р. №415-р.

При розрахунку обсягу дотацій (базової/реверсної) використовувались офіційні дані звітності Державної служби статистики України щодо наявного населення станом на 01.01.2017 року, враховуючи кількість облікованих внутрішньо переміщених осіб станом на 1.10.2017 року (за даними Міністерства соціальної політики України) та Державної казначейської служби України – про фактичні надходження податку на доходи фізичних осіб за 2016 рік.

Для визначення обсягу дотації обраховується співвідношення надходжень на одного жителя з відповідним показником в середньому по Україні. При цьому, механізм вирівнювання передбачає, що місцеві бюджети з рівнем надходжень нижче 0,9 середнього показника по Україні отримають базову дотацію (але лише 80 відсотків суми, необхідної для досягнення показника 0,9), для підвищення рівня їх забезпеченості. Для місцевих бюджетів з рівнем надходжень в межах від 0,9 до 1,1 вирівнювання не здійснюватиметься.

З урахуванням зазначеного, середній рівень надходжень на 1 жителя, який використано при розрахунку дотацій склав по податку на доходи фізичних осіб для бюджетів міст обласного значення, районних бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад – 1451,65 грн.

Тобто, базову дотацію отримують бюджети міст, районів, об’єднаних територіальних громад, у яких находження податку на доходи фізичних осіб на 1 жителя нижче 1306,48 грн.

Надходження податку на доходи фізичних осіб на 1 жителя нашого району (без врахування населення об’єднаних територіальних громад) становить 399,00 гривень. Обсяг базової дотації для бюджету району складає 6252,1 тис.грн. (1306,48-399,00)*8,612 тис.чол.*80%).

Змінами до БКУ переглянуто фінансове забезпечення освіти та змінено формулу розподілу освітньої субвенції, виходячи з розрахункової кількості ставок педагогічних працівників, визначеної на підставі навчального навантаження та нормативної наповнюваності класів, а також середньої заробітної плати вчителя в умовах 2018 року.

Як і у 2017 році, у наступному бюджетному періоді кошти освітньої субвенції спрямовуватимуться виключно на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Кошти медичної субвенції спрямовуються на надання вторинної медичної допомоги населенню та надання первинної медичної допомоги до 1 липня 2018 року.

У зв’язку зі змінами у порядку надання освітньої та медичної субвенції та передачі значної частини витрат на місцевий рівень передбачено щорічне надання місцевим бюджетам додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я. При цьому, законодавчо визначено критерії та параметри, які застосовуються для розподілу додаткової дотації між місцевими бюджетами, яка спрямовується на видатки навчальних закладів, крім видатків на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників, та видатки закладів охорони здоров’я з оплати комунальних послуг і енергоносіїв.

Розподіл додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я відповідно до змін до бюджетного законодавства здійснюватиметься між районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад у порядку, визначеному обласною державною адміністрацією, та затверджуватиметься рішенням про обласний бюджет.

         Департамент фінансів облдержадміністрації підготував проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо порядку розподілу дотації між місцевими бюджетами області, яким пропонується установити, що розподіл додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я на 2018 рік між обласним бюджетом та місцевими бюджетами області здійснюється за формульним обрахунком.

З загальної суми дотації 45 відсотків спрямовується на витрати обласного бюджету, інша частина коштів обсягом 55 відсотків підлягає розподілу між місцевими бюджетами області.

Враховуючи обмеженість коштів дотації розподіл її частини, належної місцевим бюджетам області здійснюється виключно між районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад області в таких пропорціях:

- 20 відсотків від загальної суми коштів дотації – пропорційно до питомої ваги приведеного індексу відносної податкоспроможності бюджету;

- 20 відсотків від загальної суми коштів дотації – пропорційно до питомої ваги чисельності наявного населення області;

- 60 відсотків від загальної суми коштів дотації – пропорційно до питомої ваги чисельності учнів.

Розрахунки дотації здійснено з урахуванням показників чисельності населення області станом на 01.01.2017 року, фактичних надходжень податку на доходи фізичних осіб за 2016 рік, нарахувань сум акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального за 2016 рік та чисельності учнів у загальноосвітніх навчальних закладах станом на 01.01.2017 року.

 

Доходи районного бюджету

 

Розрахунок доходів районного бюджету на 2018 рік здійснено відповідно до норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України із врахуванням децентралізації та тенденцій відновлення економічного зростання господарського комплексу району. Розрахунок прогнозу надходжень здійснено з урахуванням бази та діючих ставок оподаткування, а також очікуваного виконання районного бюджету за 2017 рік. При розрахунку взято до уваги пропозиції установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації, які контролюють надходження до бюджету відповідних податків та платежів.

Станом на 01.12.2017 року до загального фонду районного бюджету залучено 8872,5 тис.грн. власних доходів, в тому числі 8523,6 тис.грн. податку та збору на доходи фізичних осіб, 248,0 тис.грн. адміністративного збору за проведення державної реєстрації, 95,2 тис.грн. плати за розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету, 5,7 тис.грн. інших надходжень. Виконання становить 97,5 відсотка до призначеного на рік з урахуванням внесених змін.

До спеціального фонду районного бюджету надійшло 2282,1 тис.грн. доходів, з них: власних надходжень бюджетних установ – 1286,1 тис.грн., коштів від відчуження майна, що перебуває у комунальній власності – 167,9 тис.грн., коштів від продажу землі несільськогосподарського призначення, що перебуває у комунальній власності – 302,1 тис.грн., коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва – 2,0 тис.грн. та 524,0 тис.грн. субвенції з державного бюджету  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (тепломодернізація огороджуючих конструкцій).

За 2017 рік до районного бюджету очікується залучити 5570,0 тис.грн. власних доходів, в тому числі 5170,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Дохідна частина районного бюджету на 2018 рік (без врахування міжбюджетних трансфертів) сформована в загальній сумі 6875,8 тис.грн., у тому числі 6400,0 тис.грн. – загальний фонд, 475,8 тис.грн. – спеціальний фонд.

 

Основним джерелом доходів загального фонду районного бюджету є податок на доходи фізичних осіб, обсяг якого прогнозується у сумі 6200,0 тис. гривень. Крім того, плануються надходження адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у сумі 20,0 тис.грн. і адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у сумі 180,0 тис. гривень.

При прогнозуванні податку на доходи фізичних осіб враховано  оподаткування доходів фізичних осіб за основною ставкою 18 відсотків, ріст мінімальної заробітної плати у наступному році до 3723 грн., підвищення прожиткового мінімуму, легалізація виплати заробітної плати.

 

Динаміка доходів загального фонду районного бюджету за 2017 (очікувані надходження) – 2018 (прогноз) роки



 

Ріст надходжень до загального фонду районного бюджету на 2018 рік прогнозується на рівні 114,9 відсотка, в тому числі ПДФО - 119,9 відсотка до очікуваного показника 2017 року без врахування ПДФО, який зараховуватиметься до бюджетів об’єднаних громад. Прогнозний обсяг адміністративного збору за державну реєстрацію розраховано з урахуванням динаміки його надходжень у 2017 році та пропозицій, наданих відділом державної реєстрації. Враховуючи зменшення надходжень вищезгаданого збору, що зумовлено збільшенням кількості пільговиків, котрі звільняються від сплати адміністративного збору під час проведення державної реєстрації речових прав та створенням центру надання адміністративних послуг у Голобській селищній раді, прогнозується зменшення надходжень адміністративного збору.

Єдиним джерелом спеціального фонду районного бюджету є власні надходження бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету. Їх обсяг на 2018 рік визначено в сумі 475,8 тис.грн. на основі розрахунків головних розпорядників коштів районного бюджету, зокрема, відділом освіти райдержадміністрації передбачено - 31,3 тис.грн., відділом культури райдержадміністрації – 168,5 тис.грн., територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) - 276,0 тис.грн.

         Із запланованої суми власних надходжень 33,0 тис.грн. - плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю, 23,0 тис.грн. - надходження від додаткової (господарської) діяльності, 135,8 тис. грн. – плата за оренду майна бюджетних установ, 4,0 тис.грн. – надходження від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна), 276,0 тис.грн. кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів.

 

Видатки районного бюджету

 

Починаючи з 2017 року відповідно до чинного бюджетного законодавства районні, міські (міст обласного значення) бюджети та бюджети об’єднаних територіальних громад мають формуватись на основі програмно-цільового бюджетування.

Застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі передбачає:

- складання бюджетних програм за новою класифікацією видатків та кредитування (бюджетні програми районного бюджету на 2018 рік визначені у додатках 3 та 4 до рішення) та затвердження місцевими фінансовими органами спільно з головними розпорядниками коштів у термін 45 днів після прийняття бюджету паспортів бюджетних програм;

- використання для оцінки ефективності бюджетної програми результативних показників, які включають кількісні та якісні показники, що визначають результат виконання бюджетної програми, характеризують хід її реалізації, ступінь досягнення поставленої мети та виконання завдань бюджетної програми;

- запровадження звітності про виконання паспортів бюджетних програм та оцінки ефективності використання коштів місцевих бюджетів.

Проект районного бюджету на 2018 рік складено з урахуванням вимог програмно-цільового бюджетування.

Наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2017 №793 зі змінами затверджено у новій редакції:

  • структуру кодування бюджетних програм місцевих бюджетів;

  • нову типову відомчу класифікацію;

  • нову програмну класифікацію видатків місцевих бюджетів.


Проект бюджету складено з урахуванням вимог наказу щодо змін бюджетної класифікації та з урахуванням очікуваних змін у класифікації доходів бюджету у частині відображення міжбюджетних трансфертів з державного та інших місцевих бюджетів.

Проект районного бюджету по видатковій частині підготовлений на підставі поданих головними розпорядниками коштів бюджетних запитів.

Усього витрати районного бюджету у 2018 році складуть 209804,0 тис.грн, в тому числі із загального фонду районного бюджету – 209248,2 тис.грн, спеціального – 555,8 тис. грн., в тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) – 80,0 тис.гривень.

Фонд оплати праці працівників установ і закладів бюджетних галузей за загальним фондом обрахований в сумі 27198,9 тис.грн. і враховує виплати за посадовими окладами, доплати і надбавки обов’язкового характеру, матеріальну допомогу на оздоровлення окремим категоріям працюючих у бюджетній сфері, інші виплати, передбачені чинним законодавством.

s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                    

 

 

 

При здійсненні розрахунків витрат на заробітну плату працівників установ, що утримуються за рахунок коштів районного бюджету, враховано розмір мінімальної заробітної плати, який проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передбачений з 1 січня 2018 року у сумі 3723 гривні на місяць та посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки – 1762 гривні.

При формуванні окремих видатків соціального характеру враховано прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2018 року – 1700 гривень, з 1 липня – 1777 гривень, з 1 грудня – 1853 гривні.

Видатки на оплату енергоносіїв і комунальних послуг розраховані з урахуванням фактичного споживання у 2017 році, діючих на даний час цін і тарифів, особливостей кожного закладу у частині проведених заходів з енергозбереження та збільшено в середньому на коефіцієнт 1,1 і становлять 2056,3 тис.гривень.

Витрати на поточне утримання установ передбачені з урахуванням потреби забезпечення належного рівня роботи бюджетних закладів та здійснення ними відповідних суспільних функцій.



 

У межах наявного ресурсу у районному бюджеті на 2018 рік враховано 1033,7 тис.грн на реалізацію місцевих програм, у тому числі за рахунок загального фонду – 758,7 тис.грн, спеціального – 275,0 тис. гривень. У 2018 році, як і в попередніх роках, використання бюджетних коштів на реалізацію місцевих програм здійснюватиметься за порядками, що затверджуються районною радою або районною державною адміністрацією.

З метою зменшення тимчасових касових розривів, що виникатимуть в процесі виконання районного бюджету пропонується затвердити оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі 350,0 тис.гривень. Обсяг оборотного залишку коштів не перевищує граничного розміру у 2 відсотки планових видатків загального фонду, визначеного статтею 14 Бюджетного кодексу України.



 

 

РАЙОННА РАДА

 

У проекті районного бюджету на 2018 рік видатки по головному розпоряднику коштів – районній раді передбачені у сумі 1073,2 тис. гривень.

На виконання бюджетної програми «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» передбачені асигнування у сумі 969,2 тис.грн., що на 59,8 тис.грн., або 5,8 відсотка менше від уточнених бюджетних призначень 2017 року.

Видатки на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам апарату районної ради становлять 705,3 тис. гривень. У розрахунках видатків на оплату праці враховано виплати за посадовими окладами, надбавки та доплати обов’язкового та стимулюючого характеру, матеріальну допомогу на оздоровлення , що відповідає вимогам чинного законодавства.

Планові показники видатків на розрахунки за енергоносії та комунальні послуги у проекті рішення пропонується передбачити у розмірі 96,5 тис.грн, що відповідає прогнозному рівню цін та тарифів на теплопостачання, водопостачання та електроенергію.

Видатки по незахищених статтях на утримання виконавчого апарату районної ради обраховані в сумі 167,4 тис.грн., в тому числі на виконанння заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Ковельському районі на 2016-2018 роки - 90,0 тис. гривень.

На виконання заходів Програми соціального захисту населення Ковельського району 2015-2018 роки передбачено 104,0 тис.грн. для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

          У проекті районного бюджету на 2018 рік видатки по головному розпоряднику коштів – районній державній адміністрації передбачені у сумі 202,0 тис.гривень.

          На виконання заходів районної Комплексної програми з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року передбачені асигнування в сумі 7,0 тис.гривень.

          На виконання заходів Програми вшанування працівників, колективів підприємств, організацій, установ, мешканців району з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат та памятних днів в Ковельському районі на 2016-2018 роки передбачено кошти в сумі 30,0 тис.грн., Районної цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки – 85,0 тис.грн., Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Ковельському районі на 2016-2020 роки – 20,0 тис.грн. та Програми висвітлення діяльності органів державної влади у місцевих засобах масової інформації на 2018-2020 роки – 60,0 тис.гривень.

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

У розрахунках по освітній галузі враховано зміни, що вносяться до чинного бюджетного законодавства з 1 січня 2018 року щодо джерел фінансування окремих видатків по галузі «Освіта».

По відділу освіти райдержадміністрації на 2018 рік плануються видатки (без урахування власних надходжень бюджетних установ) у загальній сумі 30675,2 тис.грн, в тому числі за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 22293,2 тис.грн, додаткової дотації з державного бюджету районному бюджету на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 3931,2 тис.грн, районного бюджету – 4450,8 тис. гривень.

Фонд оплати праці з нарахуваннями працівників галузі «Освіта» на 2018 рік обрахований в загальному обсязі 28130,1 тис.грн., в тому числі -педагогічних працівників за рахунок освітньої субвенції складає 22293,2 тис. гривень. В межах зазначеного ресурсу заплановано посадові оклади з обов’язковими надбавками та доплатами, щорічна винагорода в розмірі 50%, надбавка за престижність в розмірі 20%, матеріальна допомога на оздоровлення педагогічних працівників та інше. Крім того, передбачено покращення умов оплати праці педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, а саме встановлення мінімального тарифного розряду на рівні, не нижче одинадцятого.

Розрахунок видатків на оплату праці обслуговуючого персоналу проведено із врахуванням розміру мінімальної заробітної плати в розмірі 3723 грн. та посадового окладу працівника І-го тарифного розряду – 1762 гривні. Фонд оплати праці з нарахуваннями обслуговуючого персоналу становить 4260,8 тис.грн., в тому числі за рахунок додаткової дотації - 3931,2 тис.гривень. Крім того, передбачені видатки на оплату праці з нарахуваннями працівникам дошкільних груп та кухарям в сумі 122,8 тис.грн. на умовах співфінансування (50%/50%) з сільськими радами. На видатки на оплату праці з нарахуваннями дошкільної групи НВК с.Воля Любитівська передбачені видатки в сумі 389,4 тис.грн.

Відповідно до статті 5 Закону України від 26.04.2001 року №2402-ІІІ «Про охорону дитинства» заплановані видатки на харчування. Розрахунок проведено з урахуванням натуральних норм та очікуваних контингентів учнів. Обсяг видатків на харчування в загальноосвітніх школах на 2018 рік по загальному фонду у сумі 251,7 тис.грн. дасть можливість забезпечити за рахунок коштів районного бюджету харчування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування з розрахунку 8,00 грн., а дітей з особливими освітніми потребами та дітей з малозабезпечених сімей (1-4 класи) з розрахунку 6,00 грн. на день протягом року. За рахунок коштів районного бюджету передбачено на п’ять місяців видатки на харчування учнів, батьки яких мобілізовані, демобілізовані та переселенці  у розмірі 6 грн. та на учнів 1- 4 класів  у розмірі 3 гривні.

Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв плануються в загальній сумі 1499,9 тис.гривень. Обсяг видатків на розрахунки за спожиті енергоносії та комунальні послуги визначений, з урахуванням росту тарифів та очікуваного споживання у 2018 році.

На інші видатки по галузі «Освіта» передбачені видатки в сумі 793,5 тис.гривень.

На надання загальної середньої освіти ЗОШ району бюджетні призначення визначені в сумі 29178 тис.гривень.

Крім того, у 2018 році за рахунок коштів районного бюджету будуть утримуватись такі заклади, як методичне забезпечення діяльності навчальних закладів у сумі 158,6 тис.грн., ПЗОВ «Оберіг» – 236,0 тис.грн., інші програми, забезпечення діяльності інших закладів освіти, а саме: централізована бухгалтерія – 775,8 тис.грн., психолого-медико-педагогічна консультація – 44,6 тис.гривень.

В повному обсязі враховано видатки на виплату одноразової грошової допомоги 4 дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування, яким виповниться 18 років на суму 7,2 тис.гривень.

На реалізацію заходів Комплексної програми розвитку освіти Ковельського району на 2017-2021 роки по загальноосвітніх та позашкільних закладах передбачено 85,5 тис. гривень. Зазначені видатки спрямовуються на забезпечення проведення районних етапів предметних олімпіад, спортивно-масових змагань, підвезення учнів шкіл рейсовим автотранспортом та інше.

На утримання Голобської дитячо-юнацької спортивної школи в районному бюджеті передбачаються асигнування загальним обсягом 189,5 тис.гривень.

Джерелами формування спеціального фонду відділу освіти є власні надходження бюджетних установ освіти у сумі 31,3 тис.грн., які спрямовуються на їх утримання та харчування учнів у школах.

 

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

Для виконання основних завдань із соціального захисту та соціального забезпечення населення у 2018 році передбачено 163782,1 тис.грн., в тому числі за рахунок субвенцій з державного бюджету – 161624,4 тис. грн., іншої субвенції з обласного бюджету – 210,8 тис. грн., коштів районного бюджету – 1670,9 тис. грн., та спецкоштів територіального центру – 276,0 тис. гривень.

На відшкодування передбачених чинним законодавством житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот спрямовуються асигнування в сумі 54834,6 тис. гривень. Розрахунки проведено, виходячи із фактичного нарахування пільг і субсидій у 2017 році, цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, збільшення розміру субсидій. Видатки на оплату житлово-комунальних послуг на 2018 рік збільшено на 7655,1 тис. грн., або в 13,9 відсотків у порівнянні з уточненими показниками 2017 року. Сума асигнувань передбачається на: пільги окремим категоріям громадян – 10000,0 тис. грн., субсидії населенню – 44834,6 тис. гривень.

На надання передбачених чинним законодавством пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива, скрапленого газу передбачаються асигнування у сумі 9262,4 тис. гривень. Видатки збільшено на 1917,7 тис. грн., або 20,7 відсотка. Сума асигнувань передбачається на: пільги окремим категоріям громадян – 2000,0 тис. грн., надання населенню субсидій – 7262,4 тис. гривень.

На надання допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 95988,0 тис. грн., що збільшено на 5022,0 тис.грн., або на 5,2 відсотка.

Збережено підходи щодо планування витрат на виплату інших видів допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям, які обраховано з урахуванням збільшення контингенту одержувачів та середньорічних розмірів відповідних допомог.

Бюджетні асигнування передбачені на надання: допомоги по вагітності і пологах у сумі 868,0 тис.грн., одноразової допомоги при народженні дитини – 32258,5 тис.грн., допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 1430,4 тис.грн., допомоги на дітей одиноким матерям – 8674,9 тис.грн., тимчасової державної допомоги дітям – 397,0 тис.грн., пенсії та компенсації – 3175,8 тис.грн., державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 31999,0 тис.грн., допомоги на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу – 2603,9 тис.грн., державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам – 14580,5 тис. гривень.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету передбачаються видатки у сумі 1539,4 тис.грн., в тому числі на утримання двох дитячих будинків сімейного типу - 791,4 тис.грн. та видатки на утримання шести прийомних сімей - 748,0 тис.грн. Видатки на дану мету в порівнянні з уточненими видатками на 2017 рік збільшено на 178,7 тис.грн., або на 11,6 відсотка.

Кошти іншої субвенції з обласного бюджету на фінансування окремих видатків соціального захисту населення у сумі 210,8 тис.грн. спрямовуються:

для відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни – 40,1 тис.грн.;

на здійснення компенсаційних виплат особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування – 25,2 тис.грн.;

на встановлення телефонів особам з інвалідністю I і II груп – 0,2 тис.грн.;

на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 145,3 тис. гривень.

Обсяг бюджетних витрат на утримання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) передбачено по загальному фонду в сумі 1515,9 тис.грн. та спеціальному – 276,0 тис. гривень.

В складі видатків на утримання територіального центру основну питому вагу займає заробітна плата з нарахуваннями – 90,7 відсотка, обсяг яких становить 1375,9 тис. гривень.

На проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії передбачено 76,7 тис. гривень.

Обсяг видатків на харчування підопічних в стаціонарному відділенні постійного проживання передбачено в сумі 237,7 тис.грн., в тому числі із спеціального фонду – 226,0 тис. грн., на придбання медикаментів – 6,9 тис.грн., з них по спеціальному фонду – 5,0 тис. гривень.

Крім того, передбачено кошти на інші видатки, що пов’язані із забезпеченням функціонування установи по загальному фонду у сумі 49,7 тис.грн. та спеціальному фонду – 45,0 тис. гривень.

На реалізацію заходів Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, спрямовується 152,6 тис.гривень. Зазначені кошти планується спрямувати на надання одноразової допомоги на лікування, одноразової допомоги малозабезпеченим, незахищеним громадянам для вирішення соціально-побутових проблем, щомісячної допомоги до пенсії матерям, сини яких загинули в Афганістані, АТО, щомісячної допомоги ветеранам ОУН-УПА, вдовам загиблих фронтовиків на суму 100,0 тис.грн., грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги – 37,6 тис.грн., фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів – 15,0 тис.гривень.

          На виконання заходів районної Комплексної програми з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року передбачені асигнування в сумі 2,4 тис.гривень.

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

У проекті районного бюджету на 2018 рік видатки відділу культури райдержадміністрації передбачені у загальному обсязі 3788,9 тис.грн., в тому числі асигнування загального фонду становлять 3540,4 тис.грн., спеціального фонду (власні надходження установ) по бібліотеках – 168,5 тис.грн. та 80,0  тис.грн. за рахунок передачі коштів загального фонду до спеціального фонду.

На утримання бібліотек району з загального фонду передбачено 2673,6 тис.грн., в тому числі за рахунок коштів з бюджету м.Ковеля – 2042,3 тис.гривень.

На утримання районного будинку культури передбачено кошти в сумі 389,9 тис.грн., інших культурно – освітніх закладів – 446,9 тис. гривень.

На проведення заходів Програми розвитку культури, мистецтва, охорони культурної спадщини та туризму в районі на 2016 – 2020 роки спрямовуються кошти у сумі 30,0 тис.гривень.

Видатки на заробітну плату з нарахуваннями заплановані в обсязі 2987,2 тис. гривень. За рахунок бюджетних асигнувань буде забезпечена виплата заробітної плати відповідно до нових умов оплати праці, які запроваджуються з 1 січня 2018 року, матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу для всіх працівників закладів культури, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 10%, надбавок за особливі умови роботи, за стаж.

Обсяг видатків на розрахунки за спожиті енергоносії та комунальні послуги визначений, з урахуванням росту тарифів та очікуваного споживання у 2018 році, в сумі 383,2 тис. гривень.

Інші видатки на утримання районних бюджетних установ становлять 170,0 тис.грн. і враховують оплату послуг зв’язку, утримання автотранспорту, придбання матеріалів, предметів та інші видатки, пов’язані з функціонуванням закладів культури.

          Кошти спеціального фонду по бібліотеках у сумі 168,5 тис.грн. передбачається спрямувати на: оплату праці працівників, оплату енергоносіїв, придбання матеріалів, обладнання та інвентарю, оплату послуг (крім комунальних). Кошти передані із загального фонду до спеціального фонду в сумі 80,0 тис.грн. спрямовуються на придбання літератури для поповнення бібліотечного фонду.

 

УПРАВЛІННЯ

РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

За зверненням управління регіонального розвитку райдержадміністрації пропонується виділити кошти на реалізацію заходів: Комплексної програми розвитку галузі АПК в Ковельському районі на 2016-2020 роки у сумі 60,0 тис.грн., районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018-2020 роки на витрати, пов’язані з наданням та обслуговуванням державних пільгових кредитів, наданих індивідуальним сільським забудовникам – 19,5 тис. гривень.

 

УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

СУБВЕНЦІЇ ІНШИМ БЮДЖЕТАМ

 

Всього з районного бюджету пропонується спрямувати субвенцій у сумі 10121,9 тис.грн., з яких субвенції на утримання об’єктів спільного користування бюджету міста Ковеля – 319,0 тис.грн. на здійснення видатків по обслуговуванню дітей району в міській школі мистецтв та дитячій художній школі; медичну субвенцію бюджету міста Ковеля – 6252,2 тис.грн., в тому числі на надання вторинної медичної допомоги населенню району (без ОТГ) – 5121,8 тис.грн. та наданню первинної медичної допомоги населенню району (без ОТГ) до 1 липня 2018 року – 1130,4 тис.грн.; іншу субвенцію у сумі 3550,7 тис.грн., з них на: надання первинної медичної допомоги населенню району (без ОТГ) – 400,0 тис.грн., на оплату енергоносіїв закладів охорони здоров’я району – 322,0 тис.грн., на відшкодування заробітної плати кочегарів по закладах охорони здоров’я району – 113,2 тис.грн., на придбання туберкуліну для проведення туберкулінодіагностики дітей віком від 4 до 14 років – 24,8 тис.грн., оплату послуг по реабілітації дітей-інвалідів в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів бюджету м.Ковеля –– 10,0 тис.грн.; на утримання дитячих дошкільних закладів – 1247,2 тис.грн., на утримання закладів культури – 1198,6 тис.грн. відповідно до формули розподілу субвенції з районного бюджету бюджетам сіл, селищ (додаток №8 цього рішення). на заробітну плату з нарахуваннями для працівників Люблинецької школи мистецтв, які навчають дітей, що проживають на території Зеленської сільської ради – 116,7 тис.грн., на надання позашкільної освіти позашкільним закладом освіти та на заходи із позашкільної роботи з дітьми – 118,2 тис.гривень.

РЕЗЕРВНИЙ ФОНД РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ

 

        Для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в районному бюджеті пропонується створити резервний фонд у сумі 50,0 тис.грн., що не перевищує одного відсотка від обсягу видатків загального фонду районного бюджету.

 

КРЕДИТУВАННЯ

 

В районному бюджеті на 2018 рік на виконання «Районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» за рахунок повернення раніше наданих кредитів по спеціальному фонду районного бюджету передбачається спрямувати на кредитування індивідуальних сільських забудовників 195,0 тис.гривень.

 

 

Начальник управління фінансів

райдержадміністрації                                                                           С.КАРПЮК

 

Цегельник 34 467

Гайдучик 59 309